Oba Makarna Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Oba Makarna Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Oba Makarna çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Oba Makarna müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Oba Makarna şikayet hattına erişebilirsiniz. Oba Makarna müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Oba Makarna Çağrı Merkezi Numarası

Makarna seven ve makarnanın tadına doyamayan büyük bir kesimin tercihi olan Oba makarna, uzun yıllardan beridir makarna üretim ve satışı yapan bir firmadır. Lezzetli makarna çeşitlerini bireylerle buluşturan bu firmadan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir ve makarna seçimlerinizde firmanın ayrıcalıklarından en iyi şekillerde yararlanabilirsiniz. Makarna, çocuk makarna, un, irmik, noodles, Mac ve chees ve daha farklı birçok ürün kategorisiyle her kesime hitap eden bu markayı, tazeliği ve uygun fiyatları için de tercih edebilirsiniz. Sitede bulunan makarna çeşitlerinden isterseniz perakende, isterseniz de toptan alışveriş yapabilir ve böylelikle ayrıcalıklı alışverişin tadına varabilirsiniz. Siteden alışveriş yaparken aklınıza takılan tüm soruların cevabını da 0342 323 46 00 nolu çağrı merkezi numarasını arayarak bulabilirsiniz.

Oba Makarna çağrı merkezi numarası 0342 323 46 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Oba Makarna Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın müşteri hizmetleri, müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunarak tüm sorularını en kısa sürede cevaplamak için sürekli aktiftir. Ürün hakkında sipariş vermek veya siparişinizin durumunu öğrenmek için müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Bunun dışında farklı konularda da destek sunan müşteri temsilcileri, bir telefon kadar uzağınızdadır. 0342 323 46 00 nolu müşteri hizmetleri numarasını aradığınız takdirde ürünler ile alakalı sorularınıza cevap bulabilir ve dilerseniz fiyat bilgisi de alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren bu markanın müşteri temsilcileri de aynı şekilde alışverişinizden memnun kalmanız için yoğun bir şekilde çalışır.

Oba Makarna müşteri hizmetleri numarası 0342 323 46 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Oba Makarna Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri temsilcilerine bağlanma işleminin zor olduğu zamanlarda markanın direkt bağlanma numarasını arayabilir ve çok kısa süre içerisinde müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz. Her an ve her koşulda müşterilere destek sunan ve sorunlarını çözüme kavuşturan bu firmayı iyi bir alışveriş yapmak istediğiniz her an tercih edebilirsiniz. Ürün kategori ve çeşitlerine online siteden ulaşabilir ve dilerseniz müşteri temsilcilerine direkt ulaşarak da sipariş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Oba Makarna müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0342 323 46 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Oba Makarna Şikayet Hattı

Ürünlerle alakalı bir sıkıntı yaşamanız veya sipariş süreciniz hakkında bir sıkıntınız olduğunda firmanın şikayet hattına 7 24 ulaşabilir ve şikayetinizi bildirebilirsiniz. 0342 323 46 00 nolu hattı aradığınızda şikayet hattına bağlanabilir ve şikayetlerinizi bildirerek sorunlarınızı daha hızlı sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Oba Makarna şikayet hattı 0342 323 46 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Oba Makarna müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Oba Makarna şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Oba Makarna Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0342 323 46 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Oba Makarna çağrı merkezi numarasına 0342 323 46 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İrtibat Bilgisi : 4.Org.San.Böl. 83422 Nolu Cad. No:1 GAZİANTEP / Türkiye
E-Posta Mail Adresi : oba@obamakarna.com.tr
Telefon Numarası : 0342 323 46 00

Arama Terimleri: Oba Makarna iletişim bilgileri, Oba Makarna telefon no, Oba Makarna irtibat tel, Oba Makarna canlı destek, Oba Makarna müşteri temsilcisi, Oba Makarna şikayet hattı, Oba Makarna müşteri hizmetleri numarası, Oba Makarna çağrı merkezi numarası, Oba Makarna iletişim numarası, Oba Makarna çağrı merkezi, Oba Makarna müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. ibrahim yiğit 4 Ocak 2023

Yorum Yap