Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Samsun üniversitesi tıp fakültesine bağlı olan bu eğitim ve araştırma hastanesi şehrin dört yanına hizmet vermektedir. Sağlığın her şeyden önemli olduğu bu zamanda hastanelerin bakımı da oldukça önemlidir. Her türlü hastalığın araştırmasını yapan bu firma Samsun şehrinin sağlık sektörüne hizmet vermektedir. Samsun üniversitesi ile birlikte öğrencilere hem eğitim vermekte hem de hasta insanların kontrolünü yapmaktadır. Bu hastane hakkında daha fazla bilgi almak için 0 (362) 311 15 00 çağrı merkezi numarası üzerinden iletişime geçmek yeterli olacaktır. Bir diğer iletişim yolu olan E posta adresi ise samsuneah1@saglik.gov.tr olmaktadır. Bu firma iletişim yollarının çeşitliğinden dolayı birçok hastanın tercihi haline gelmiştir. 18 Mayıs 2018 tarihinde açılan Samsun üniversitesi ile daha verimli ve sağlıklı bir örgüt haline gelmiştir.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası 0362 311 1500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Sağlık krizlerinin fazlaca yaşandığı bu çağı kolay bir şekilde atlatılabilmenin tek sebebi sağlık sektörü ve orada çalışanlardır. Samsun ilinin lider hastanesi olan Samsun hastanesi tıbbi ve etik ilkelere her açıdan oldukça önem vermektedir. Bilimsel açıdan her yönü ile gelişmektedir. Teknolojik gelişmeler sayesinde hastaların güvenliğini en iyi şekilde sağlamakta ve müşteri hizmetlerini en iyi şekilde önde tutmaktadır. Hasta ve çalışan haklarını en ön planda tutan bu firma hakkında daha bilgi alabilmek için 0 (362) 311 15 00 müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçilmektedir. Güler yüzlü çağrı merkezi ile merak edilen her sorunun cevabı alınabilir ya da randevu oluşturulabilir.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0362 311 1500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını benimseyen bu firma teknolojik gelişmelerin ışığı ile birlikte çalışmaktadır. Evrensel standartlar sağlığın en önemli konular arasında olduğunu söyler ve dikkat edilmesi gerektirildiğini savunur. Sağlık ile ilgili bilgi almak isteyenler bu firmanın müşteri hizmetleri numarası üzerinden direkt bağlanabilir. Hastalığın türüne göre her türlü bilgiyi ya da şikayet iletilebilir. Bu firma sağlık sektörüne en iyi hizmeti verdiği gibi tıp bölümünün de eğitimini desteklemektedir.  Ulusal ya da uluslararası tüm sağlık firmaları ile yarışan Samsun eğitim ve araştırma hastanesi evrensel standartlarına oldukça önem ve değer vermektedir. Hasta ve çalışan memnuniyetine en iyi şekilde desteklemektedir. Sağlık alanında sorun yaşayan tüm müşterilerin kolay bir şekilde iletişime geçebilmesi için her türlü ulaşım yolu sunulmuştur. Direkt bağlanma gerçekleştirmek isteyenler için 0 (362) 311 15 00 numarası yeterli olacaktır.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0362 311 1500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şikayet Hattı

Hasta ya da çalışanlar arasında bazen bazı problemler oluşabilir. Bu ve benzeri durumlarda firma hakkında şikayette bulunmak en iyi tercih olacaktır. Akılda kalan her sorunun cevabı için çağrı merkezi numarası kullanılmaktadır. Hasta güvenliğini en iyi şekilde korumak için çalışan bu firma uluslararası hastaneler arasında arasındadır. Acil merkezi ile durumu çok acil olan hastaların bakımı üstlenilmektedir. 7 / 24 açık sistemi ile her an iletişime geçebilir ya da şikayet hattı kullanılabilmektedir. Ek hizmet binası sayesinde hasta kontenjanını artırmıştır. Doktorlar, hasta, çalışanları ya da güvenlik görevlileri hakkındaki herhangi bir şikayeti 0 (362) 311 15 00 şikayet hattı numarasına kolay bir şekilde çağrı yaparak şikayet edilmektedir. Çağrı numarasından ulaşılamaması halinde samsuneah1@saglik.gov.tr  mail adresine gün içerisinde her saatte mail atılabilmektedir. Her türlü iletişim yolunu her açıdan açık tutan bu firmanın fax numarası ise 0 (362) 277 88 65 ’dir. Bu her türlü önü açık yollar ile bilgi güvenlik politikasından iş sağlık ve güvenliğe kadar her şey kolay bir şekilde öğrenilebilmektedir.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı 0362 311 1500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0362 311 1500

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0362 311 1500 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Barış Bulvarı Kadıköy Mahallesi No : 199 PK : 55090 İlkadım /SAMSUN

E-Posta : samsuneah1@saglik.gov.tr

Telefon : 0362 311 1500

Arama Terimleri: Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon no, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi irtibat tel, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi canlı destek, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap