Onvo Televizyon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Onvo Televizyon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Onvo Televizyon çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Onvo Televizyon müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Onvo Televizyon şikayet hattına erişebilirsiniz. Onvo Televizyon müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Onvo Televizyon Çağrı Merkezi Numarası

Televizyon hayatımız içinde olan ve boş zamanlarımızda güzel vakit geçirdiğimiz elektrikli bir cihazdır. Kullandığımız televizyonun görüntü kalitesi ve özellikleri bizler için oldukça önemlidir. Farklı büyüklükte olanları evimizin farklı odalarına yerleştirebiliriz. Büyük ekran televizyonlar salonlarda tercih edilirken daha küçük ekranlar da mutfak ve diğer odalarda tercih edilmektedir. 60, 82,106,109,140 ekran olarak adlandırılan televizyonlar farklı büyüklüktedir. Birçok iş yerinde ve ticari mekanlarda televizyonların olduğu görülmektedir. Onvo televizyonları, 35 yılı aşkın tecrübesiyle hem yurt içinde hem de yurt dışında satışı yapılmaktadır. Ülkemizde birçok satış bayisinde ve alışveriş merkezlerinde markaya rastlayabilirsiniz. Bayilik adres ve telefonlarını öğrenmek için internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Çağrı merkezleri de bulunan firma, müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Onvo Televizyon çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Onvo Televizyon Müşteri Hizmetleri Numarası

4K, ultra HD ve Smart TV teknolojilerini kullanan ve oldukça fazla çeşitte televizyon üretimi yapan firmanın ürünleri çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ürünleri incelemek için en yakın bayiye gidebileceğiniz gibi www.onvo.com.tr internet sitesinden de incelemeler yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile bağlantı kuracak kişiler 0850 886 66 86 numarayı arayabilecekleri gibi info@onvo.com.tr mail adresinden de ulaşım sağlayabilirler. Facebook, instagram ve youtube sosyal medya hesaplarınızdan takipte kalarak iletişime geçmeniz mümkündür. Müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas davranan firma onların her türlü istek ve dileklerini önemsemekte ve ürettiği televizyonların da arkasında yer almaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Onvo Televizyon müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Onvo Televizyon Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Onvo televizyon ile direkt bağlantı kurmak müşteri hizmetleri numarası ile mümkün olmaktadır. Yazılı iletişime geçecek olan kişiler mail gönderebilir. Oldukça geniş satış ağına ve müşteri potansiyeline sahip olan firmanın ürünlerinden alarak ev ya da iş yerlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Garantili ürünleri kişilere sunarak adından söz ettiren firmanın ürünlerini inceleyerek sahip olabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Onvo Televizyon müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Onvo Televizyon Şikayet Hattı

Almış olduğunuz televizyonlarla ilgili sıkıntılar, siparişlerinizin geç ulaşması, garanti süresi içinde yaşanan sorunlarla ilgili müşteri hizmetleri ile görüşme yapabileceğiniz gibi ürünü satın aldığınız bayiye giderek de şikayetinizi dile getirebilirsiniz. Bütün şikayetler değerlendirilmekte ve giderilmesi için çalışılmaktadır. Onvo bir dünya devi olarak ülkemizde ve yurt dışında bilinen bir marka özelliği ile dikkat çekmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Onvo Televizyon müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Onvo Televizyon şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Onvo Televizyon Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 886 66 86

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Onvo Televizyon çağrı merkezi numarasına 0850 886 66 86 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim
Adres : Ulus Mah. İsmetpaşa Cad. No: 7 Büyükçekmece, İstanbul
E-Posta : info@onvo.com.tr
Telefon : 0850 886 66 86

Arama Terimleri: Onvo Televizyon iletişim bilgileri, Onvo Televizyon telefon no, Onvo Televizyon irtibat tel, Onvo Televizyon canlı destek, Onvo Televizyon müşteri temsilcisi, Onvo Televizyon şikayet hattı, Onvo Televizyon müşteri hizmetleri numarası, Onvo Televizyon çağrı merkezi numarası, Onvo Televizyon iletişim numarası, Onvo Televizyon çağrı merkezi, Onvo Televizyon müşteri hizmetleri direk bağlanma

9 Yorum

  1. Nergiz Karakuş 15 Eylül 2021
  2. Enver Perişan 22 Nisan 2022
  3. Osman 11 Haziran 2022
  4. Enis 27 Haziran 2022
  5. Murtaza taşçı 7 Temmuz 2022
  6. SEÇİL ÖNER 27 Temmuz 2022
  7. serhan akmenek 13 Ağustos 2022
  8. süleyman yaman 5 Ekim 2022
  9. MUSTAFA İNCEKULAK 15 Nisan 2023

Yorum Yap