gardrops-cagri-merkezi-numarasi

Gardrops Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gardrops müşteri hizmetleri adlı bu makalemizde Gardrops çağrı merkezi numarasına nasıl ulaşabileceğiniz hakkında bilgi vermekteyiz. Sizler de Gardrops ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunları, istekleri ve şikayetleri bu iletişim bilgilerinden Gardrops müşteri temsilcilerine ileterek yaşamış olduğunuz sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz.

Gardrops günümüzde birçok kişiye hitap etmektedir. Uygulama üzerinden ya da web sitesi üzerinden kullanıma müsait olan gardrops herkesimden insan tarafından tercih edilmektedir. Satmak istediğiniz ürünlerin resimlerini çekerek paylaşıp satışa çıkarıyorsunuz daha sonrasında ürünler satılırsa kargolayarak ilgili kişiye ulaştırıyorsunuz. İlerleyen zaman dilimlerinde ücret size yatırılıyor. Ürün alıcının eline geçip sistem üzerinden onaylandığı tarihten itibaren en geç 3 iş günü içerisinde ücret satıcı tarafına iban bölümünden girmiş olduğu hesabına aktarılmakta ve böylelikle gardrops aracılık yaparak güvenli bir sistem oluşturmayı amaçlamaktadır.

Gardrops alıcı ile satıcı arasında iletişime önem vermektedir bu sebeple iletişim kurmanız ve sürekli irtibat halinde kalmanız beklenmektedir. Ürünleri olduğu şekilde anlatmalı resmetmeli ve durumuna uygun ifadeler ile satışa sunmanız gereklidir. Alıcı ile satıcı arasında köprü görevi kuran gardrops her geçen gün büyümeye ve daha büyük kitleye hitap etmektedir.

Başlıklar

Gardrops Müşteri Hizmetleri Numarası

Gardrops, bir mobil satış uygulamasıdır. Hanımların kullanmadığı, bedeni küçük gelen, ihtiyacı olmadığı ve satmak istediği ürünleri tek bir dokunuşla satmasını sağlar. Uygulamanın kullanımı oldukça basittir. Facebook aracılığıyla da uygulamaya anında giriş yapabilirsiniz.

Gardrops’ta bulunan ürün kategorileri şu şekildedir; giyim, dış giyim, ayakkabı, çanta, kozmetik, markalar, kampanyalar, ünlü gardropslar. Gardrops’ta bayanlar diledikleri ikinci el kullanmadıkları ürünleri kolayca satabilirler. Üstelik Gardrops’un verdiği tüm hizmetler tamamen ücretsizdir.

Gardrops’a ulaşabileceğiniz bir gardrops çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Ancak aşağıda sizlere vereceğimiz aktif olarak kullanılan e-posta adresi aracılığıyla Gardrops ile iletişime geçebilir, teknik problemleriniz için destek alabilir, ödeme konusunda yaşadığınız sorunları bildirebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu mail adresinden bildirebilirsiniz.

Gardrops Çağrı Merkezi Numarası

Gardrops çağrı merkezi hakkında bilgi verdiğimiz bu makalede siparişlerinizle alakalı yaşamış olduğunuz sorunları ve ürünler hakkında sormak istediğiniz soruları nasıl iletebileceğiniz hakkında bilgiler verilmekte. Gardrops’a ulaşabileceğiniz bir telefon numarası var mı sorusu aklınıza geliyorsa makalemizin devamını okuyarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Gardrops alışverişin ardından da müşterilerine müşteri hizmetleri mail adresi üzerinden hizmet vermektedir. Bu mail adresinden Gardrops müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmayan Gardrops’a şuan için sadece mail üzerinden ulaşabilmektesiniz.

Gardrops Çanta İletişim Mail Adresi
destek@gardrops.com

Arama Terimleri: gardrops çanta iletişim bilgileri, gardrops çanta telefon no, gardrops çanta irtibat tel, gardrops çanta canlı destek, gardrops çanta müşteri temsilcisi, gardrops çanta şikayet hattı, gardrops müşteri hizmetleri, gardrops çağrı merkezi numarası, gardrops müşteri hizmetleri numarası, gardrops çağrı merkezi

565 Yorum

 1. Hülya 16 Nisan 2023
 2. Sevda Demir 6 Mayıs 2023
 3. Kadriye Deniz özkurt 12 Mayıs 2023
 4. Eda Taşdemir 12 Mayıs 2023
  • Huriye 15 Ocak 2024
 5. Ecem Duman 17 Mayıs 2023
 6. Nazik Özdemir 22 Ekim 2023
 7. Selahaddin Eyyubi Yaray 31 Ekim 2023
 8. Satılmış Gül 4 Kasım 2023
 9. Gülsefa bozkurt 18 Ocak 2024

Yorum Yap