Gardrops Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Gardrops Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gardrops Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gardrops, bir mobil satış uygulamasıdır. Hanımların kullanmadığı, bedeni küçük gelen, ihtiyacı olmadığı ve satmak istediği ürünleri tek bir dokunuşla satmasını sağlar. Uygulamanın kullanımı oldukça basittir. Facebook aracılığıyla da uygulamaya anında giriş yapabilirsiniz.

Gardrops’ta bulunan ürün kategorileri şu şekildedir; giyim, dış giyim, ayakkabı, çanta, kozmetik, markalar, kampanyalar, ünlü gardropslar. Gardrops’ta bayanlar diledikleri ikinci el kullanmadıkları ürünleri kolayca satabilirler. Üstelik Gardrops’un verdiği tüm hizmetler tamamen ücretsizdir.

Gardrops’a ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Ancak aşağıda sizlere vereceğimiz aktif olarak kullanılan e-posta adresi aracılığıyla Gardrops ile iletişime geçebilir, teknik problemleriniz için destek alabilir, ödeme konusunda yaşadığınız sorunları bildirebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu mail adresinden bildirebilirsiniz.

Gardrops Çanta İletişim Mail Adresi
destek@gardrops.com

Arama Terimleri: gardrops çanta iletişim bilgileri, gardrops çanta telefon no, gardrops çanta irtibat tel, gardrops çanta canlı destek, gardrops çanta müşteri temsilcisi, gardrops çanta şikayet hattı

292 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla