gardrops-cagri-merkezi-numarasi

Gardrops Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gardrops müşteri hizmetleri adlı bu makalemizde Gardrops çağrı merkezi numarasına nasıl ulaşabileceğiniz hakkında bilgi vermekteyiz. Sizler de Gardrops ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunları, istekleri ve şikayetleri bu iletişim bilgilerinden Gardrops müşteri temsilcilerine ileterek yaşamış olduğunuz sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz.

Gardrops Müşteri Hizmetleri Numarası

Gardrops, bir mobil satış uygulamasıdır. Hanımların kullanmadığı, bedeni küçük gelen, ihtiyacı olmadığı ve satmak istediği ürünleri tek bir dokunuşla satmasını sağlar. Uygulamanın kullanımı oldukça basittir. Facebook aracılığıyla da uygulamaya anında giriş yapabilirsiniz.

Gardrops’ta bulunan ürün kategorileri şu şekildedir; giyim, dış giyim, ayakkabı, çanta, kozmetik, markalar, kampanyalar, ünlü gardropslar. Gardrops’ta bayanlar diledikleri ikinci el kullanmadıkları ürünleri kolayca satabilirler. Üstelik Gardrops’un verdiği tüm hizmetler tamamen ücretsizdir.

Gardrops’a ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Ancak aşağıda sizlere vereceğimiz aktif olarak kullanılan e-posta adresi aracılığıyla Gardrops ile iletişime geçebilir, teknik problemleriniz için destek alabilir, ödeme konusunda yaşadığınız sorunları bildirebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu mail adresinden bildirebilirsiniz.

Gardrops Çağrı Merkezi Numarası

Gardrops çağrı merkezi hakkında bilgi verdiğimiz bu makalede siparişlerinizle alakalı yaşamış olduğunuz sorunları ve ürünler hakkında sormak istediğiniz soruları nasıl iletebileceğiniz hakkında bilgiler verilmekte. Gardrops’a ulaşabileceğiniz bir telefon numarası var mı sorusu aklınıza geliyorsa makalemizin devamını okuyarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Gardrops alışverişin ardından da müşterilerine müşteri hizmetleri mail adresi üzerinden hizmet vermektedir. Bu mail adresinden Gardrops müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmayan Gardrops’a şuan için sadece mail üzerinden ulaşabilmektesiniz.

Gardrops Çanta İletişim Mail Adresi
destek@gardrops.com

Arama Terimleri: gardrops çanta iletişim bilgileri, gardrops çanta telefon no, gardrops çanta irtibat tel, gardrops çanta canlı destek, gardrops çanta müşteri temsilcisi, gardrops çanta şikayet hattı, gardrops müşteri hizmetleri

369 Yorum

  1. Bahar baş 9 Nisan 2019
  2. Belediye 10 Nisan 2019
  3. SEDEF 2 Mayıs 2019
  4. COOKKALITELI 8 Mayıs 2019
  5. Mehmet ecer 31 Mayıs 2019

Yorum Yap