SadeceOn Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

SadeceOn Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

SadeceOn çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde SadeceOn müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden SadeceOn şikayet hattına erişebilirsiniz. SadeceOn müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

SadeceOn Çağrı Merkezi Numarası

Teknolojinin hızla ilerlemesi ile beraber insanların yaşamına giren daha önceden hayal bile edemedikleri olgular bulunuyor. İşte onların tetikleyen bir araya getiren kavramların başında da internet geliyor. İnternet üzerinden yapılan pek çok şey ve uygulama bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de son dönemlerin en gözde uygulamalarından olan SadeceOn uygulamasıdır. Bu uygulama freelance olarak çalışan kişiler ile bu kişilerden hizmet almak isteyenleri bir araya getiren bir platformdur. Adının sadece on olmasının sebebi ise birim fiyatından kaynaklanmaktadır. Nitekim herhangi bir sebeple bu firma ile iletişim geçmek isterseniz çağrı merkezi numarası  0216 706 1180 numarasıdır.

SadeceOn çağrı merkezi numarası +90 216 706 1180 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

SadeceOn Müşteri Hizmetleri Numarası

Yukarıda verilen  0216 706 1180 numarası aranarak müşteri hizmetleri yetkilisinden her türlü bilgi edinilebilir. Site üzerinden gerek hizmet alımı, gerek iş yapabilmek için önce ücretsiz olarak üye olunması gerekir. Üye olunduktan sonra her türlü işlem yapılabilir ki bu bağlamda sizlerin kafanıza üyelik, ödemeler ya da diğer herhangi bir alanda takılan bir soru olur ise o zaman hiç çekinmeden bu hat üzerinden fikir sahibi olunabilir. Bu hat mesai saatleri içinde aranabilecek olan bir numaradır.

SadeceOn müşteri hizmetleri numarası +90 216 706 1180 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

SadeceOn Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Eğer firmada çalışan tanıdığınız bir kişi var ise ya da bu firmada çalışan örneğin muhasebe gibi bir birimden bir kişi ile görüşmek isterseniz o zaman üstte yer alan numara arandıktan sonra görüşülmek istenen kişinin adını vermeniz ve görüşmek istediğinizi karşınıza çıkan kişiye bildirmeniz yeterli olacaktır.

SadeceOn müşteri hizmetlerine direk bağlanma +90 216 706 1180 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

SadeceOn Şikayet Hattı

Diyelim ki bu uygulama üzerinden iş yaptınız ve sonuçtan memnun olmadınız. Ödemenizi alamadınız. Ya da iş verdiniz ama yapılan işten yine memnun kalmadınız. O zaman doğal olarak da haklarınızı korumak için şikayet etmek istiyorsunuz. Bunun için yapılması gereken şey ise son derece basittir. Üstte yer alan numarayı arayarak karşınıza çıkan kişiye yaşadığınız sorunu anlatarak şikayet edebilirsiniz. Firma bu konuda son derece hassastır. Gelen tüm şikayetler dinlenir ve en kısa zamanda incelendikten sonra mağduriyetin giderilmesi sağlanır.  Firma bu noktada müşteri memnuniyetini son derece önemsemektedir.

SadeceOn şikayet hattı +90 216 706 1180 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen SadeceOn müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri SadeceOn şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

SadeceOn Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

+90 216 706 1180

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. SadeceOn çağrı merkezi numarasına +90 216 706 1180 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : HUGENT HİZMET VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ (A.Ş)
E-Posta : info@sadeceon.com
Telefon : +90 216 706 1180

Arama Terimleri: SadeceOn iletişim bilgileri, SadeceOn telefon no, SadeceOn irtibat tel, SadeceOn canlı destek, SadeceOn müşteri temsilcisi, SadeceOn şikayet hattı, SadeceOn müşteri hizmetleri numarası, SadeceOn çağrı merkezi numarası, SadeceOn iletişim numarası, SadeceOn çağrı merkezi, SadeceOn müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. metin hassepetçi 12 Haziran 2022

Yorum Yap