Esenyurt Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Esenyurt Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Esenyurt Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Esenyurt Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesine bağlı olarak semt halinde bulunurken 2008 yılında ilçe haline gelmiştir. İlçe haline gelirken Kıraç beldesi ile birleşmiştir. İlçede 13 adet sağlık ocağı, 1 adet devlet hastanesi bulunmaktadır. Ayrıca bir adet Kızılay hastanesi ve şehir parkı da bulunan ilçe ayrıldığı tarihten sonra gelişimine devam etmiştir.

Yüzölçümü 2 bin 770 hektar olan ilçenin belediye haline gelmesinden sonra gelişimine hız verilerek oldukça değişime gidilmiştir. 2016 nüfus sayımında ilçenin 795 bin 10 olan nüfusunun yanında 44 mahallesi bulunmaktadır.

Esenyurt Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Tarihi olarak 19. yüzyılın başlarında çiftlik toprakları üzerinde yerleşme kurulması ile başlamıştır. İlk ismi Eşkinoz olan şuan ki ilçenin 1967 yılında ismi Esenyurt olarak değiştirilmiştir. 1920 ve 1938 yılları arasında Romanya ve Bulgaristan’dan gelen göçlerle birlikte iç ve dış göç almıştır.

Yerleşim kitlesi büyüdüğü için Esenyurt Belediyesi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Esenyurt Belediyesi ile ilgili sorunlarınız için belediye hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Esenyurt Belediyesi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Esenyurt Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 0 411

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Esenyurt Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 0 411 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Zafer Mahallesi Doğan Araslı Bulvarı No:79 ESENYURT / İSTANBUL

0 (212) 622 03 99
4440411

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Esenyurt Belediyesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Esenyurt Belediyesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Esenyurt Belediyesi iletişim bilgileri, Esenyurt Belediyesi telefon no, Esenyurt Belediyesi irtibat tel, Esenyurt Belediyesi canlı destek, Esenyurt Belediyesi müşteri temsilcisi, Esenyurt Belediyesi şikayet hattı, Esenyurt Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Esenyurt Belediyesi çağrı merkezi numarası, Esenyurt Belediyesi iletişim numarası

Yorum Yap