Halk Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Halk Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Halk Yatırım çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Halk Yatırım müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Halk Yatırım şikayet hattına erişebilirsiniz. Halk Yatırım müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Halk Yatırım Çağrı Merkezi Numarası

1997’de kurulan Halk Yatırım, bugünün doğru kararı geleceğin kazancı sloganıyla müşterilerine değer kazandırmaya devam etmektedir. Türkiye Halk Bankası’nın bağlı ortaklığı konumundaki şirket; Türkiye Halk Bankası A.Ş., Türkiye Emlak Katılım Bankası A.Ş. ve Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Samsun, Bursa, Denizli gibi illerdeki yedi şube ile imzalanan emir iletim sözleşmeleri çerçevesinde bankanın 1.000’den fazla şubesi ve etkin dağıtım kanallarıyla aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirkete ilişkin yatırımlar konusunda bilgi almak için çağrı merkezi numarası 444 42 55 tuşlanabilir.

Halk Yatırım çağrı merkezi numarası 444 42 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Halk Yatırım Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirkete ilişkin işlemler; şirketin şubelerinden, yukarıda yer alan özel işlem merkezi hattından, masaüstü ve mobil platformlardan kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Şirkette yatırım hesabı, en yakın banka veya şirket şubesinde yanıtlanacak olan uygunluk testinin sonucuna göre ilgili çerçeve sözleşmeleri imzalanılarak açılabilmektedir. Çerçeve sözleşme imzalandıktan sonra kontrol ve onay işlemlerinin tamamlanmasının ardından aynı gün içerisinde hesap işleme hazır hale gelir. Yatırım ürünlerine ilişkin kapsamlı bilgi, müşteri hizmetleri numarası olan 444 42 55’ten anında edinilebilir.

Halk Yatırım müşteri hizmetleri numarası 444 42 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Halk Yatırım Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirket nezdinde hesap açılabilmesi için Halkbank bünyesinde açılmış olan bir vadesiz hesabın bulunması gerekli değildir. Ancak Halkbank vadesiz hesabının olması durumunda, yapılacak olan entegrasyon işlemi sayesinde yatırım şirketi hesabına para transferi işlemleri hızlı ve masrafsız bir şekilde gerçekleştirilebilir. Şirket hesap açılışlarında, herhangi bir alt limit sınırlaması bulunmamaktadır. Yatırım danışmanlığı sözleşmesi imzalanmasının ardından web sitesinden rapor seçimi yapılarak tüm raporlar anlık olarak verilen e-posta adresine yönlendirilebilir. Yine de herhangi bir konuda bilgi alınmak istendiğinde yukarıdaki numaradan direkt bağlanılarak bilgilenilebilir.

Halk Yatırım müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 42 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Halk Yatırım Şikayet Hattı

Kurumsal bir yönetim anlayışına sahip şirket, hizmet verdiği tüm müşterilerine hassasiyetle yaklaşmakta olup teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklere anında adapte olabilmektedir. Bu durum, şirketin müşteriler tarafından da memnuniyetle karşılanılan ve takdir edilen özelliklerinden biridir. Bununla birlikte bünyesinde hatırı sayılır çok sayıda finans kuruluşundan aldığı hediyeleri de bulunduran şirkete ilişkin tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaradan ilgililere kolayca iletilebilir.

Halk Yatırım şikayet hattı 444 42 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Halk Yatırım müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Halk Yatırım şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Halk Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 42 55

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Halk Yatırım çağrı merkezi numarasına 444 42 55 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük
Adres Bilgisi : Barbaros Mah. Mor Sümbül Sk. WBC İş Merkezi, Blok No:9, İç Kapı No:21, Ataşehir / İstanbul
Telefon Numarası : 0216 285 09 00
Fax İletişim Hattı : 0216 688 53 90
E-posta Adresi : halkyatirim@halkyatirim.com.tr

Arama Terimleri: Halk Yatırım iletişim bilgileri, Halk Yatırım telefon no, Halk Yatırım irtibat tel, Halk Yatırım canlı destek, Halk Yatırım müşteri temsilcisi, Halk Yatırım şikayet hattı, Halk Yatırım müşteri hizmetleri numarası, Halk Yatırım çağrı merkezi numarası, Halk Yatırım iletişim numarası, Halk Yatırım çağrı merkezi, Halk Yatırım müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap