Resimli Magnet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Resimli Magnet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Resimli Magnet çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Resimli Magnet müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Resimli Magnet şikayet hattına erişebilirsiniz. Resimli Magnet müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Resimli Magnet Çağrı Merkezi Numarası

Teknolojinin ilerlemesi insanların yaşamına daha önce hayal bile edemediği güzellikleri ve değişimleri beraberinde getirmiş durumdadır. Nitekim son yıllarda insanların birbirinin yaşamına güzellik katmak için kullanmakta olduğu olgulardan bir tanesi de birbirine magnet tarzı sıra dışı hediyeler verilmesidir. Magnetler özellikle tatile gidildiğinde en çok alınan hediyelerin başında gelir. Yine benzer bir biçimde anısı kalsın diyerek özel günlerde verilen hediyeler vardır. Telefon tutucu, özel hediyelik gibi. Tüm bu alanlarda ülkemizde en sıra dışı üretimleri yapan firmalardan bir tanesi de İzmir Urla kentinde yer alan Resimli Magnet firmasıdır. Firmada alanında uzman ve deneyimli bir kadro farklı beklentilere yanıt veriyor ve çok özel kitsch olmayan başta magnet olmak üzere hediyeler objeleri en kaliteli bir biçimde üretiyorlar. Yine de bu firma ile iletişime geçmek isteyen kişiler çağrı merkezi numarası öğrenip dönem dönem iletişime geçmek istiyor. Bu ise son derece normal olan bir durumdur.

Resimli Magnet çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Resimli Magnet Müşteri Hizmetleri Numarası

Markayı arayıp ister sipariş geçmek için ister bir başka nedenden ötürü müşteri hizmetleri numarası nedir bilmek isterseniz firmanın telefon numarası  0 532 207 93 57 olup hafta içi 9.30 ile 17.30 saatleri arasında bu numarayı arayıp iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmeti firmanın sadece bu saat aralığında hizmet veriyor. Cumartesi Pazar ise firma ile iletişime geçilemiyor.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Resimli Magnet müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Resimli Magnet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Eğer çok özel bir magnet ya da benzersiz olduğunu düşündüğünüz bir size özel albüm yaptıracak iseniz o zaman direkt bağlanma adına tek yapmanız gereken şey üstte yer alan numarayı aradıktan sonra  yönergeleri takip ederek ilgili kişiler ile iletişime geçmeniz biçiminde olacaktır. Süreç oldukça seri ve hızlı bir biçimde ilerler.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Resimli Magnet müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Resimli Magnet Şikayet Hattı

Aldığınız ürün türü ne olursa olsun herhangi bir şikayetiniz varsa şikayet hattı numarası nedir merak ediyorsanız o zaman da yapmanız gereken şey yine üstte belirtilen telefon numarasını aradıktan sonra ilgili kişiye şikayetinizi net bir biçimde ifade etmeniz olacaktır. Firma yetkilileri şikayetinizi ivedilikle çözerler.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Resimli Magnet müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Resimli Magnet şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Resimli Magnet Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0532 207 93 57

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Resimli Magnet çağrı merkezi numarasına 0532 207 93 57 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Tales Reklam Organizasyon Ltd Şti
Adres : Hakkı Ural cd 14/2 Urla İZMİR
E-Posta : info@resimlimagnet.com
Telefon : 0532 207 93 57

Arama Terimleri: Resimli Magnet iletişim bilgileri, Resimli Magnet telefon no, Resimli Magnet irtibat tel, Resimli Magnet canlı destek, Resimli Magnet müşteri temsilcisi, Resimli Magnet şikayet hattı, Resimli Magnet müşteri hizmetleri numarası, Resimli Magnet çağrı merkezi numarası, Resimli Magnet iletişim numarası, Resimli Magnet çağrı merkezi, Resimli Magnet müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap