Özel Ortadoğu Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Ortadoğu Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Ortadoğu Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Özel Ortadoğu Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özel Ortadoğu Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Özel Ortadoğu Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özel Ortadoğu Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Sağlığın her şeyden üstün olduğunu bilmekteyiz. Fakat bazı dönemlerde hasta olduğumuza da olur. Kişiler hastayken kaliteli bir sağlık hizmeti almak isterler. Gittiği hastanenin kendisiyle ilgilenmesi, gerekli tetkiklerin yapılması, doktorların işinde uzman olması da önemli bir konudur. Hasta olunca halsiz ve güçsüz olan kişiler ya da hasta yakınları saatlerce sıra beklemek ya da sağlık kuruluşlarında sıkıntı çekmek istemezler. Özel Ortadoğu Hastanesi işinde uzman doktorları ve birçok bölümü ile Ankara’da bulunmaktadır. Kaliteli bir sağlık hizmeti almak isteyenler çağrı merkezlerini arayarak diledikleri bölümle ilgili randevu alabilirler. Çağrı merkezleri müşteriler için oluşturulmuştur.

Özel Ortadoğu Hastanesi çağrı merkezi numarası 0312 315 55 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ortadoğu Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Özel Ortadoğu Hastanesi birçok farklı dalda poliklinik hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca radyoloji ve biyokimya bölümlerinde gerekli olan emar, röntgen gibi tıbbi tetkiklerin yapılması da mümkündür. Poliklinik bölümleri arasında; acil servis, ağız ve diş sağlığı, beslenme ve diyet, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk sağlığı, dermotoloji, fizik tedavi, genel cerrahi, göğüs hastalıkları, göz, iç hastalıkları, kadın hastalıkları, kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji, kulak burun boğaz, beslenme ve diyet, nöroloji, ortopedi, psikoloji, radyoloji, üroloji, onkoloji, yeni doğan üniteleri bulunmaktadır. Check up ya da klinik plates hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Randevularınızı online olarak alabilmeniz ve doktor seçiminde bulunmanız mümkündür. Müşteri hizmetlerini arayanlar daha ayrıntılı bilgi alabilirler.

Özel Ortadoğu Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0312 315 55 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ortadoğu Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Özel Ortadoğu Hastanesi 140 yatak sayısına sahiptir. 500’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Uzman bir kadroya sahip tam donanımlı bir hastanedir. 7/24 arayabileceğiniz müşteri hizmetleri numarası 0 312 315 55 45 olmaktadır. Bu numara üzerinden arayanlar müşteri temsilcisi ile görüşebilir, istek ve taleplerini dile getirebilirler.

Özel Ortadoğu Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 315 55 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ortadoğu Hastanesi Şikayet Hattı

Özel Ortadoğu Hastanesi doktorlarından, çalışanlarından, hizmetlerinden memnun olmayanlar karşılaştıkları sıkıntılı durumlarla ilgili şikayette bulunabilirler. Şikayetlerinizi müşteri hizmetlerini arayarak yapabileceğiniz gibi info@ortadoguhastaneleri.com.tr adresine mail de gönderebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızdan firmayı takip edebilir karşılaşılan sıkıntıları dile getirebilirsiniz. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilecek ve en kısa süre içinde de çözümlenecektir. 40 yıllık uzman kuruluş müşterilerinin daima yanındadır.

Özel Ortadoğu Hastanesi şikayet hattı 0312 315 55 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Özel Ortadoğu Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Özel Ortadoğu Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Özel Ortadoğu Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 800 96 96

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Özel Ortadoğu Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0312 315 55 45 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Özel Ortadoğu Hastanesi
Adres : İvedik Caddesi No: 61 Yenimahalle | ANKARA
E-Posta : info@ortadoguhastaneleri.com.tr
Telefon : 0312 315 55 45
Çağrı Merkezi : 0850 800 96 96

Arama Terimleri: Özel Ortadoğu Hastanesi iletişim bilgileri, Özel Ortadoğu Hastanesi telefon no, Özel Ortadoğu Hastanesi irtibat tel, Özel Ortadoğu Hastanesi canlı destek, Özel Ortadoğu Hastanesi müşteri temsilcisi, Özel Ortadoğu Hastanesi şikayet hattı, Özel Ortadoğu Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Özel Ortadoğu Hastanesi çağrı merkezi numarası, Özel Ortadoğu Hastanesi iletişim numarası, Özel Ortadoğu Hastanesi çağrı merkezi, Özel Ortadoğu Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap