Ofmark Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ofmark Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ofmark çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ofmark müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ofmark şikayet hattına erişebilirsiniz. Ofmark müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ofmark Çağrı Merkezi Numarası

Uzun yıllardır kağıt, basım, kırtasiye malzemelerinin satışını yaparak ön plana çıkan firma müşteri memnuniyeti içinde özenli bir çalışma sürdürmektedir. Genellikle alışveriş yapılacağı zaman ister bizzat gidilsin ister ise internet üzerinden alışveriş yapılsın müşteriler her zaman karşılarında bir muhatap bulmak isterler. Böyle durumlarda ise markaların çağrı merkezi numarası devreye girer.

Satın aldığınız ya da almak istediğiniz ürün hakkında detaylı bilgiyi çağrı merkezini arayarak alabilirsiniz. Ofisinizde kullanacağınız birçok ofis malzemesini kolaylık ile bulabileceğiniz gibi gıda kategorisinde de oldukça fazla ürün bulunması mümkündür. Firma ile iletişime geçmek için 0850 532 53 43 numaralı çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır.

Çağrı merkezi numarasını aradığınız zaman görüşme sağlayacağınız görevliye dilediğinizi sorarak kolaylık ile bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi hizmeti ile her zaman firmayla iletişim kurma şansınız bulunuyor.

Ofmark çağrı merkezi numarası 0850 532 53 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ofmark Müşteri Hizmetleri Numarası

7 ayrı kategori ile bireylere hizmet veren Ofmark firması içinde gıdadan basıma, kâğıttan kırtasiye malzemelerine, okul malzemelerinden ofis malzemelerine birçok ürünü bularak ihtiyaç gidermeniz mümkün olacaktır. 30 yılı aşkındır devam eden hizmeti ile her geçen gün kendini geliştirmeye devam eden firma öncelik olarak kendisine hep müşteri memnuniyetini belirlemiştir. Bu yüzden müşterilerin ve ürünlerin kullanıcılarının geri dönüşlerine her zaman açıktır.

Firma ile iletişime geçmek ise oldukça kolaydır. Firmaya ait 0850 532 53 43 telefon numarasını arayarak görevliler ile görüşme sağlayabilirsiniz. Dilerseniz destek@ofmark.com e-posta adresine mail atarak şikâyetinizi ya da beklentinizi dile getirebilirsiniz. Sorunlarınıza kısa süre içinde çözüm getirilecektir.

Firma sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanmaktadır ancak buradan iletişim sağlamanız pek mümkün olmayacaktır. Firma ile en iyi şekilde iletişime geçebilmek için müşteri hizmetleri numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Ofmark müşteri hizmetleri numarası 0850 532 53 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ofmark Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hangi kurum ya da firma ile görüşme sağlanırsa sağlansın her zaman çağrı merkezi arandığı zaman direkt olarak görüşmeye başlanması istenir. Bu durum genellikle çağrı merkezi hattının yoğunluğuna göre değişiklik gösterir. Ancak firma ile görüşme sağlayacak kişiler telefonda fazla bekletilmeden görüşmeye alınır ve dinlenirler. Kullanıcıların sorunlarına çözüm bulunmaya çalışılır ve geri dönüşleri dikkatli bir şekilde dinlenir.

Firmaya ait olan 0850 532 53 43 telefon numarasını çevirdikten sonra direkt bağlanmak için ekstra bir durum yapılmasına gerek yoktur. Numara çevrildikten kısa bir süre sonra firma ile görüşme başlayacaktır. Çağrı merkezi arandığı zaman en kısa süre içinde müşterilerin bağlanması için titiz bir çalışma sürdürülmektedir. Bu yüzden bekleme süresi oldukça kısadır. Bekleme süresi kısa olduğu içinde direkt bağlanmak için başka bir işlem yapılmasına gerek duyulmamaktadır.

Ofmark müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 532 53 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ofmark Şikayet Hattı

Firmada bulunan ürünlerden satın alan kişiler çeşitli sebeplerden dolayı bazı durumları beğenmeyebiliyor. Bunun yanı sıra görüşme sağladığı müşteri temsilcisi ile beklediği şekilde görüşme sağlayamayabiliyor. Hal böyle olunca ise müşteri karşısında şikâyet edebileceği bir numara bulmak istiyor. Firma ile ilgili bir problem yaşandığı zaman elbette şikâyet edilmesi mümkündür. Ancak firmanın ekstra bir şikâyet hattı bulunmamaktadır.

Firma ile ilgili tüm konuların görüşüldüğü tek bir numara bulunmaktadır. Bu numara üzerinden şikayetlerde iletilebilmektedir. 0850 532 53 43 numarası firmaya ait bir numaradır. Bu numarayı aradığınız takdirde kısa süre içinde müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamaya başlayacaksınızdır. Şikayetiniz bulunuyor ise bunu görüşme sırasında iletebilirsiniz.

Dilerseniz firmaya ait olan e-posta adresi üzerinden de iletişime geçerek düşüncelerinizi aktarabilirsiniz. Firma kendisine karşı gelen olumlu-olumsuz tüm geri dönüşleri dikkate alarak değerlendirmektedir. Böylelikle müşteri memnuniyeti konusunda titiz bir çalışma sürdürülebilmektedir.

Ofmark şikayet hattı 0850 532 53 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ofmark müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ofmark şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ofmark Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 532 53 43

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ofmark çağrı merkezi numarasına 0850 532 53 43 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Ofmark Ofis Malzemeleri ve Elektronik Hizmetler A.Ş.
Adres : Dudullu OSB Mah. 2.Cadde No:5 Ümraniye – İstanbul Türkiye
E-Posta : destek@ofmark.com
Telefon : 0850 532 53 43

Arama Terimleri: Ofmark iletişim bilgileri, Ofmark telefon no, Ofmark irtibat tel, Ofmark canlı destek, Ofmark müşteri temsilcisi

Yorum Yap