Busuu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Busuu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Busuu çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Busuu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Busuu şikayet hattına erişebilirsiniz. Busuu müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Busuu Çağrı Merkezi Numarası

Busuu, dil öğrenimine yönelik olarak kurulmuş olan dünyanın en büyük sosyal iletişim ağıdır. Sitede; Türkçe, İngilizce, Arapça, İtalya gibi pek çok dünya dili yer alır. Busuu akıllı telefonlarda uygulama olarak da kullanılabilmektedir. Kullanıcı istediği herhangi bir dili seçerek Busuu’dan faydalanmaya başlayabilir. Busuu, aslında Kamerun’da konuşulan bir dil çeşididir. Edinilen bilgilere göre 1980’lerde yalnızca 8 kişi bu dili konuşabilmekteydi. İngiltere merkezli Busuu’ya ulaşılmak istendiğinde herhangi bir çağrı merkezi numarası bulunmamakta;  info@busuu.com adresi üzerinden irtibata geçilebilmektedir.

Busuu çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Busuu Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu site bünyesinde, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı temelli B2, B1, A2 ve A1 seviyelerinde kurslar sunulmaktadır. Kullanıcı tarafından öncelikle yapılması gereken sisteme kayıt işlemini gerçekleştirmektir. Herhangi bir dil öğrenmek amacıyla hazırlanan çalışma üniteleri, genel itibarıyla 150 birimden oluşmaktadır. Bu birimlerde çoktan seçmeli sorular, konuşma ve yazma görevleri yer almaktadır. Telaffuz şekli, konuşma metinleri, yazma bölümleri, kelime ve dil bilgisi gibi sesli ve resimli eğitim materyalleri birimler içerisinde bulunur. Busuu müşteri hizmetleri numarası yoktur; Busuu’ya ulaşmanın yolu info@busuu.com adlı internet adresidir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Busuu müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Busuu Direkt Bağlanma

Bu platformun bünyesinde öğretmenler ve öğrenciler bulunmaktadır. Kullanıcılar birbirini düzeltebilmekte ve birbirleriyle sohbet edebilmektedir. Kullanıcılar her türlü talepleri için satın alma isteğinde bulunabilmektedir. Ücretli premium üyelik ve normal üyelik şeklinde iki tür üyelik mevcuttur. Video ve gramer ünitelerini, ses kaydı ve podcast gibi bazı multimedya unsurlarını yalnızca premium üyeler kullanabilmektedir. Busuu direkt bağlanma için info@busuu.com adlı adres tıklanabilir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Busuu müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Busuu Şikayet Hattı

Bu site sayesinde tüm kullanıcılar akıcı bir şekilde İngilizce konuşmayı öğrenirler. Busuu bünyesindeki her bir ders faydalı bir konu başlığı etrafında şekillenir; bu dersler sayesinde konuşma ve yazma yeteneği olabildiğince geliştirilmiş olur. Her ders, önceki derste öğrenilenler tekrarlanır; hafıza pekişir ve kişinin kendine olan güveni sağlanmış olur. Diğer kullanıcılar ile yapılacak sohbetler sayesinde, dil öğrenimi daha da zirveye taşınmış olur. Busuu platformu hakkında herhangi bir şikayet konusu varsa bunun info@busuu.com adresi aracılığıyla iletilmesinde yarar vardır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Busuu müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Busuu şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Busuu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

info@busuu.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Busuu çağrı merkezi numarasına info@busuu.com numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim
E-Posta : info@busuu.com

Arama Terimleri: Busuu iletişim bilgileri, Busuu telefon no, Busuu irtibat tel, Busuu canlı destek, Busuu müşteri temsilcisi, Busuu şikayet hattı, Busuu müşteri hizmetleri numarası, Busuu çağrı merkezi numarası, Busuu iletişim numarası, Busuu çağrı merkezi, Busuu müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap