Rapsodi Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Rapsodi Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Rapsodi Mobilya çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Rapsodi Mobilya ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Rapsodi Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası

1994 yılında Konya da üretime başlamış olan Rapsodi Mobilya, şu an 30 bin m2 kapalı alan, 450 çalışan, 60 satış mağazası ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Rapsodi mobilya, araştırma ve geliştirmeye göstermiş olduğu özen ayrıca gelişen üretim teknolojisi ile dünyadaki mobilya liderleri arasında yer almaktadır. Başta Avrupa birliği ülkelerinden, İngiltere, Almanya, İsviçre, Yunanistan, Cezayir, Libya, Kıbrıs, Azerbaycan, Kuzey Irak ve Türkmenistan gibi birçok ülkeye mobilya göndermektedir.

Kaliteyi ucuza almanın mutluluğunu sizlere yaşatan Rapsodi Mobilya, müşteri memnuniyetine ve beğenisine önem vermektedir. Üretimlerini de buna göre yapmaktadır.

Koltuk modelleri günümüz trendine makul çizgi ve dizaynlara liderlik eden ürünlerinin iskelet kısmında çelik konstrüksiyon kullanmışlardır. Bu da ürünlerinin uzun yıllar kullanım sağlamaktadır. Ürettiği ürünler deformasyondan uzak kalarak ilk günkü görünümünü ve güvenliğini sizler için sağlamaktadır.

Günümüzün güncel ve moda renklerinin bulunduğu 250’den fazla aşkın kumaş renk ve doku yapısıyla hayalinizdeki renk ve seçim özgürlüğünü sağlamaktayız. Size özgün dizayn fırsatı sunmuş olup şahsa özel üretim yapan işin ehli bir kuruluştur. Gündemi belirleyen şık, modern ve sürekli yeniliğe açık modeller tasarlayıp, son teknoloji makine üretim hatlarıyla, müşterilerinin ismine bile özel üretim yapmaktadırlar.

Tasarımlarında kullanılan gereçler doğal ahşap görüntüsü ile yonga lam da birleşip gerçek doku hissi vermektedir. Hareketli panel gruplarında gazlı menteşe fren sistemi ile stoplu ray sistemi ve iç aydınlatmalarda led ve spot kullanılmaktadır.

Rapsodi mobilya, sektöründe yurt içi ve yurt dışında kalite ve doğru üretim politikası ile müşteri ilişkilerine önem vererek arzu ve beklentilerinizi karşılamak ve satış sonrası hizmetleri ile siz müşterilerinin memnuniyetini ve üretimini yıllardan beri artırarak adını duyurmayı kendilerine ilke edinmiştir. Bu ilkeleri doğrultusunda ilerleyen mobilya, aynı sektörle uğraşan diğer firmalar arasında adını da en üst sıraya taşımayı başarmıştır.

Rapsodi Mobilya, müşterilerinin arzu ve hayallerini gerçeğe dönüştürüp en üst düzeyde kaliteli yaşam konforunu sağlamaktır. Asıl amaçları ise mobilyada kaliteyi ucuza almanın mutluluğunu siz değerli müşterileri ile paylaşıp, dünya mobilya sektöründe lider bir marka olmaktır.

Rapsodi Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+ 90 (332) 239 05 51

Rapsodi Mobilya Faks Numarası
+90 (332) 239 12 40

Rapsodi Mobilya Mail Adresi
rapsodi@rapsodi.com

Rapsodi Mobilya Adres
2. Organize Sanayi Bölgesi Güzel Konak Sk. No:12 Konya / TÜRKİYE

Arama Terimleri: rapsodi mobilya çağrı merkezi, rapsodi mobilya iletişim, rapsodi mobilya müşteri hizmetleri, rapsodi mobilya telefon numarası, rapsodi mobilya şikayet hattı, rapsodi mobilya müşteri hizmetleri numarası, rapsodi mobilya şikayet

Yorum Yap