Bershka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Bershka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bershka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Genç bay ve bayan tekstili üzerine kurulan Bershka İspanyol asıllı bir marka olup Türkiye genelinde şubeleri bulunan bir tekstil mağazasıdır. Gençlerin en çok tercih ettiği bu marka sunduğu ürünlerle kendi farkınızı ve tarzınızı yaratabileceğiniz çeşitli kaliteli ürünlerle satış rekorları kırmaktadır.

Bershka sanat, sosyal medya ve son teknolojiyi takip eden alıcılara hitap eden tasarımlara yönelmiştir. Ayrıca ürünlerin tarzlara göre sınıflandırılmış olması alışverişinizi kolay ve hızlı tamamlamanız için düşünülmüş ve uygulanmıştır.

Gençlerin ihtiyaçlarına yönelik ürünler tasarlayan Bershka; Genç insanlar için modanın başladığı yerdir ve benzerine rastlanmayan tasarımlarla özgünlüğünüzü ortaya çıkarmak için tercih edebileceğiniz kalitenin merkezidir. Bershka Cağrı merkezi telefon numarasıyla bilgi edinmek istediğiniz her türlü soru için sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Bershka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 282 50 06
00800 448828852

Bershka Çağrı Merkezi Hafta içi 10:00- 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Arama Terimleri: bershka iletişim bilgileri, bershka telefon no, bershka irtibat tel, bershka canlı destek, bershka müşteri temsilcisi, bershka şikayet hattı, bershka müşteri hizmetleri

186 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla