Doğrucan Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğrucan Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Doğrucan Mobilya müşteri hizmetleri, Doğrucan Mobilya çağrı merkezi, Doğrucan Mobilya şikayet, Doğrucan Mobilya müşteri hizmetleri numarası gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

Doğrucan Mobilya Müşteri Hizmetleri

Mobilyacılık sektöründe kaliteli çalışmalar yapan Doğrucan mobilya müşteri hizmetleri 0850 222 58 68 nolu iletişim numarası aracılığıyla, hizmet vermektedir. Ürünlerinin kalitesi ve nitelikli çalışmaları ile Türkiye ve Dünyada ürünleri bulunan firma, müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş olan köklü bir firmadır. Tüm ürünleri kalite ve garanti kapsamındadır. Doğrucan mobilya, müşteri hizmetlerine

musterihizmetleri@dogrucan.com internet adresinden, online olarak ulaşmak mümkündür.

Müşteri Memnuniyeti

Doğrucan mobilya 25 yıldır 15 farklı ilde hizmet veren, üretici, kaliteli ve köklü bir firmadır. Firmanın üretmiş olduğu mobilya ve aksesuarları gerek fiyat koşulları gerekse tarzları ile tüm kitlelere hitap etmektedir. Ürünlerinde klasik tarzların yanı sıra Fransız esintilerini ve daha bir çok modern tasarımlar kullanır. Müşterilerin memnun olduğu mobilya mağazası, ürünlerine 2+5 yıl garanti ayrıcalığı vermektedir. Müşteri hizmetleri, Doğrucan mobilyanın kalitesini yansıtan personellerden oluşur ve müşterilerin sordukları sorulara tam anlamıyla bilgi verici şekilde cevaplar verir.

Doğrucan Mobilya Müşteri Hizmetleriyle Kalitesini Yansıtıyor

Müşteriler alışveriş yaptıkları firmalardan doğru bilgiler almak isterler. Doğrucan mobilya müşteri hizmetlerinde görevli personeller işinin ehli, saygılı ve kaliteli çalışanlardan oluşmaktadır. Müşteri hizmetleri personelleri, müşterilerinin ürünler, mağazalar, ulaşım, çalışma saatleri, faturalar, sevkiyat gibi her türlü sorularına cevap vermektedir. Müşteri hizmetleri temsilcileri, müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendirmektedir. Ürünlerle ilgili yaşanan bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı çözerek, müşterilerini sorundan kurtararak, çözümler üretirler. Sevkiyat tarihlerini, ürünün hangi aşamada olduğunu, fatura bilgilerini ve ürünle ilgili tüm ayrıntılı bilgileri, müşteri hizmetleri personellerinden öğrenmek mümkündür.

Şikayet, Öneri, Teşekkür

Doğrucan mobilya müşterileri, telefon ve e mail adresi aracılığıyla müşteri hizmet temsilcilerine ulaşabilirler. Müşteri hizmetleri personelleri aynı zamanda ürün iade ve değişim hizmetleri ile ilgili konuları düzenlerler. Doğrucan mobilya, kalitesi ile ses getirmiş olan ve müşterilerinin güvenini sağlamış olan bir mağazadır. Mağaza sektörde yıllardır verdiği hizmetlerin karşılığını, sektörün liderliğini kazanarak almıştır. Üretim, satış ve müşteri ilişkilerinin olumlu yapıda olması, mağazanın tercih edilmesinin en önemli sebebidir. Mağazaların özellikleri, mobilya ürünleri ile ilgili detayları ve mobilyalar ile ilgili öğrenmek istediğiniz her konuyu müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Doğrucan Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 58 68

Doğrucan Mobilya Mail Adresi
musterihizmetleri@dogrucan.com

Arama Terimleri: doğrucan mobilya çağrı merkezi, doğrucan mobilya iletişim, doğrucan mobilya müşteri hizmetleri, doğrucan mobilya müşteri hizmetleri numarası, doğrucan mobilya telefon numarası, doğrucan mobilya irtibat tel, doğrucan mobilya şikayet, doğrucan mobilya şikayet var, doğrucan mobilya mail adresi

Yorum Yap