ebay müşteri hizmetleri iletişim çağrı merkezi

Ebay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ebay çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ebay müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ebay şikayet hattına erişebilirsiniz. Ebay müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ebay günümüzde açık arttırma usulü ile alışveriş yapılan en büyük alışveriş sitesidir. Kurucusu İran asıllı Pierre Omidyat’dır.

Günümüzde Avustralya, Kanada, Arjantin, Avusturya, Belçika, Çin, Brezilya, Hong Kong, Fransa, İran, Almanya, İtalya, Hindistan, İrlanda, Hollanda, Kore, Yeni Zelanda, Malezya, Singapur, Meksika, İsveç, Tayvan, İspanya, Filipinler, İsviçre ve Birleşik Krallıkları gibi ülkelerde aktif olarak kullanılmaktadır fakat site yabancı olduğundan dolayı Türkiye’de daha az tercih edilmektedir.

Ebay Çağrı Merkezi Numarası

İnternetin insanların yaşamına girmesine istinaden insanlar daha önce hayal bile edemediği olgular ile karşılaşmaya başlamış durumdadır. Nitekim onlardan bir tanesi de dünyanın her yerinde insanların takip ettiği Ebay isimli firmadır. Firma 3 Eylül 1995 tarihinde kurulan ve dünyanın internet üzerinden açık artırma her türlü ürünün satışının yapıldığı elektronik alışveriş sitesidir. Ülkemizde de hatırı sayılır bir kitlesi olduğu için firmayı an be an takip edenler doğal olarak bu firmanın çağrı merkezi numarası nedir diye öğrenmek istiyorlar.

Ebay çağrı merkezi numarası 0850 252 32 29 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin asıl binası Amerika Birleşik Devletleri’ndedir Ebay üyesi olmak için ilk iş profil oluşturulmalıdır burada her sitede istenilen adres, isim, telefon ve doğum tarihi gibi bilgiler istenmektedir daha sonra kullanıcı adı ile şifre oluşturulur bunlar bittikten sonra ise üyeliğiniz tamamlanmış olur. Sitenin asıl amacı alıcı ile satıcı arasında köprü görevi görmektir. Ebay bu siteye koyulan ürünlerden bir miktar kesinti ücreti almaktadır alıcı ise ürünün fiyatını ve kargo fiyatını ödemektedir, alıcı ile satıcı eğer başka ülkelerde yaşıyor ise kullanılan teslim aracı ve uluslararası para gönderim firmaları iki taraftan da belirli miktarlarda taleplerde bulunabilirler.

Ebay Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektronik ticaret sektörüne bambaşka bir boyut getiren firma ülkemizde de ciddi anlamda talep gördüğü için yasal mevzuatların da bir gereği olarak ülkemizde bir işyeri mevcuttur. Dolayısıyla da firma ile herhangi bir nedenden ötürü iletişim kurma gereksinimi duyanlar bu firmanın Müşteri hizmetleri numarası olan 0850 252 32 29 isimli numarayı kesintisiz olarak gereksinim duydukları her an arayabilirler. Bu platform üzerinden alışveriş yapmak, ürün satmak vb. her tür nedenden ötürü bu telefon numarası aranabilecek olan yetkili numaradır.

Ebay müşteri hizmetleri numarası 0850 252 32 29 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

En çok kullanılan ödeme şekli Paypal’dır ayrıca çeşitli bankalardan para transferi ya da kredi kartı ile ödeme gibi şekillerde mevcuttur. Her türlü tatsızlığa karşı örneğin kargo sırasında kaybolması vb. olaylara karşı sigorta yapılması tavsiye edilir. Her alışveriş sonrasında alıcı ve satıcı birtakım puanlar kazanır daha sonra alım ve satım hakkındaki düşüncelerini yorumlar diğer satıcı ve alıcılar bunları okuyarak fikirler üretirler. Her kullanıcının isminin yanında yorumlamalar sonucunda oluşan puanlar gözükür mesela 20 ürün sattınız ve bunların içinde 2 tane olumsuz yorum var ise bu yaklaşık %90 civarı başarı sağladığınız anlamına gelir.

Ebay Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Eğer bu çok özel firmada tanıdıklarınız var ise firma ya da firma ile bir işbirliğine gitmeyi düşünüyor iseniz ve bu firmanın direkt bağlanma numarası nedir öğrenmek istiyor iseniz yine üstte geçen numarayı arayıp sonrasında görüşmek istediğiniz kişinin dahili numarasını biliyorsanız o numarayı tuşlayabilir, eğer bilmiyorsanız o zaman da karşınıza çıkan operatör yönlendirmeleri ile görüşmek istediğiniz kişiye ulaşabilirsiniz.  Santral sizi çok kolay bir biçimde yönlendirir ve hiç zorlanmadan doğrudan bağlanma yapabilirsiniz.

Ebay müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 252 32 29 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bu yazılan yorumlar alıcılar için bir güven ortamı oluşturur. Aynı zamanda satıcılarda sattıkları ürünü alan alıcıları aynı şekilde değerlendirir. Ebay’ın kaliteli ve başarılı bir alışveriş sitesi olması onu günümüzün en iyisi yapmış hatta kendine Türkiye’den ortak bulmasını sağlamıştır 2007 yılının mayıs ayında Gittigidiyor sitesine ortak olmuş 2011 yılında ise yaklaşık %93 hissesini almıştır günümüzde ise Gittigidiyor sitesinde Ebay ürünleri yer almaktadır.

Ebay Şikayet Hattı

İyi güzel firmadan açık artırma ile bir ürün aldınız ama hiç ummadığınız daha önceden öngöremediğiniz bir sorun yaşadınız o zaman da firma ile iletişime geçip şikayet hattınızı kullanmak istiyorsanız o zaman da yapılması gereken şey çok basittir. Bu firmanın şikayet hattı numarası aranarak karşınıza çıkan kişiye ilgili şikayet bildirilir. Şikayet hattı numarası da üstte belirtilen numaradır. Firmanın şikayetler için başka farklı bir numarası mevcut değil. Her türlü şikayet ise firma tarafından ivedilikle çözülür.

Ebay ile iletişime geçebilmek için Ebay’e üye olmalısınız. Ebay’e üye olduktan sonra aşağıdaki iletişim linkinden giriş yapıp Ebay ile iletişime geçebilirsiniz.

Ebay İletişim Formu

Ebay’ın telefon numarası bulunmamaktadır fakat Gittigidiyor’da bir Ebay kuruluşudur. Gittigidiyor ile iletişime geçerek Ebay hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ebay (GittiGidiyor) Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 252 32 29

Ebay (GittiGidiyor) Telefon Numarası
+90 (216) 687 02 99

Ebay (GittiGidiyor) Faks Numarası
+90 (216) 687 02 98

Ebay şikayet hattı 0850 252 32 29 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ebay müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ebay şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ebay Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 252 32 29

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ebay çağrı merkezi numarasına 0850 252 32 29 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Ebay iletişim bilgileri, Ebay telefon no, Ebay irtibat tel, Ebay canlı destek, Ebay müşteri temsilcisi, Ebay şikayet hattı, Ebay müşteri hizmetleri numarası, Ebay çağrı merkezi numarası, Ebay iletişim numarası, Ebay çağrı merkezi, Ebay müşteri hizmetleri direk bağlanma

5 Yorum

  1. Tekin 15 Ekim 2017
  2. Sinem aygören 22 Şubat 2018
    • Yönetici 25 Şubat 2018
    • Ismail 6 Ocak 2022
  3. hasan 25 Mayıs 2018

Yorum Yap