ulusoy seyahat çağrı merkezi numarası

Ulusoy Seyahat Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Ulusoy, bin dokuz yüz otuz yedi yılında ilk temelleri atıldığı günden bugüne kadar aralıksız olarak çalışmaktadır. Seksen yılı aşkın süre hizmet eden taşımacılığın bugün geldiği noktayı tanımlayan ve dünyanın en iyi yolcu kara yolu taşımacılık sisteminin oluşmasında etken olan bir kilometre taşı olarak hizmetine devam etmektedir bu alanda adından oldukça söz ettirmektedir. Ulusoy Seyahat Kara yolu Ulaştırma Sektörünün superbrands ödülü alan ilk seyahat firması olarak kendine yer edinmiştir ve bunu geliştirip ilerletmek için müşterilerine gereken önemi vermektedir. Türkiye’de yaygın ulaşım ağına sahip olan firma günden güne bu ağını arttırmaya devam etmektedir.

Günümüze kadar yolcu taşımacılığı işini yapan firma halen çalışmalarına devam ederken sektörün öncüsü olma vizyonu ile hareket ederek bu alanda kendini sürekli yenilemektedir. Çağını yakalayarak, kendini güncelleyerek taşımacılık alanında oldukça mesafeler katedip bu alanda ilkleri gerçekleştirmeyi hedef edinmiştir. Ulusoy, bugün Türkiye’de yaygın ulaşım ağındaki seferleri, yüksek standartlı ve donanımlı yaklaşık üç yüz yirmi otobüslük filosu ile yılda ortalama üç buçuk milyon yolcu taşıyarak bu alanda oldukça gelişme göstermiş ve önemli bir rol üstlenmiştir.

Ulusoy turizm çağrı merkezi numarası yanında, otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık değil bir sistem olarak planlayarak ve uygulayarak satış hizmetleri, seyir hizmetleri, konaklama tesisleri, kalkış noktaları ve varış hizmetlerini bir bütünlük içinde sunarak en iyi hizmeti en kaliteli bir şekilde sunmayı hedef edinmiştir.

Vazgeçilmez ilkeleri güvenlik ve kalite olan ayrıca hizmet planlaması müşteri beklentilerinin üstünde gerçekleşmesi için büyük çaba sarf eden firma her geçen gün kalitesini arttırmaktadır. Bu nedenle  Türkiye’de karayolu yolcu taşımacılığını tanımlayan, model oluşturan lider bir marka olmayı amaç edinerek bu konuda oldukça önemli bir rol üstlenmeyi hedef edinmektedir.

Bünyesinde oldukça fazla çalışan bulunduran firma gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini de ön planda tutarak en hızlı bir şekilde kaliteden taviz vermeden iletişim gerçekleştirmektedir. Firma haliyle büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetine oldukça önem vermiş olup Ulusoy Seyahat çağrı merkezi numarası aktif olarak çalışır durumda bulundurarak en iyi hizmeti sunmaktadır.

Bünyesinde bulunan çalışanları ile bulunduğu hizmetlerin en iyisi için müşterilerinin tüm talep ve sorunlarına en hızlı şekilde  dönüş yapıp hizmet kalitelerini arttırmak için çalışarak bu alanda kendilerini oldukça geliştirmektedirler. Her zaman hizmet kalitesini arttırmayı hedefleyen şirket yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek amacıyla hareket etmektedir.

Başlıklar

Ulusoy Seyahat Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden firma, sektörde kendi adından söz ettirmek ve gün geçtikçe ürün ulaşım çeşitliliğini ve verimliliğini arttırarak kendini yenileyerek bu alanda en iyiyi sunmaktadır. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Ulusoy Seyahat müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlamış olup bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede ve en kalıcı çözümler üretmeyi hedeflemiştir. Ulusoy Seyahat müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden destek alabileceğiniz gibi öneri istek ve şikayetlerinizi kolaylıkla iletebilir ve geri dönüş için işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilerine önem veren ve kaliteden ödün vermeden yapmayı amaçlayan firma büyük beğeni toplamakta ve haliyle her geçen gün yaygınlığını arttırırken kalitesinden ve üstün hizmet anlayışından taviz vermemektedir.

Ulusoy Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0850 811 1 888

Yukarıdaki numara üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Ayrıca web sitesi üzerinden müşteri ilişkileri seçeneğini kullanarak talep oluşturabilir sorunlarınız aktarabilirsiniz. Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Arama Terimleri: Ulusoy Seyahat iletişim bilgileri, Ulusoy Seyahat telefon no, Ulusoy Seyahat irtibat tel, Ulusoy Seyahat canlı destek, Ulusoy Seyahat müşteri temsilcisi, Ulusoy Seyahat şikayet hattı, Ulusoy Seyahat müşteri hizmetleri, Ulusoy Seyahat çağrı merkezi

Yorum Yap