Touche Prive Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Touche Prive Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Touche Prive çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Touche Prive müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Touche Prive şikayet hattına erişebilirsiniz. Touche Prive müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Touche Prive Çağrı Merkezi Numarası

Güzel giyinmek ve kaliteyi üzerinde taşımak bayanlar için oldukça önemlidir. Kıyafetlerinizin rahatlığı kadar kaliteli kumaş dokusunda olması da gerekir. Sağlıklı ve nefes alabilen kumaşlar sizi yazın sıcaktan kışın da soğuktan korumaktadır. Mükemmel stil, göz alıcı güzellikte birçok kıyafet Touche Prive farkıyla sizlere sunulmaktadır. Muhafazakar giyimin önde firmaları arasında bulunmaktadır. Abiye kıyafet, elbise, pantolon, etek, kazak, gömlek, tunik, sweatshirt, tişört ve daha birçok ihtiyaç olan giyim ürünleri firmanın internet sitesinde bulunmaktadır. Siteye üye olarak alışverişe başlayabilirsiniz. Genç, dinamik ve güzel tasarımlarıyla sizler de kişiliğinizi yansıtabilirsiniz. Çağrı merkezlerini arayarak aklınıza takılan soruları sorabilir istek ve dileklerinizi belirtebilirsiniz.

Touche Prive çağrı merkezi numarası 0850 255 0 325 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Touche Prive Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu firmanın çok satanlar bölümünde üzerinize yakışacak birçok ürünle karşılaşacaksınız. Yeni moda ve en trend ürünleri internet sitelerinde görebilirsiniz. İndirimde olan ürünler de sizlere sunulmuş olup kaliteli kıyafetleri uygun fiyatlarla alabilmeniz mümkündür. Özel günler için abiye kıyafetleri, günlük giyimler için diğer seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Rahatlığı arayanlar, şık görünmek isteyenler, dikkat çekici bir görüntüyü üzerinde yansıtmak isteyenler firmanın ürünlerine uygun fiyatlarda sahip olabilirler. Müşteri hizmetlerini arayarak soru ve sorunlarınız hakkında bilgi alabilir, satın almış olduğunuz ürünlerinizle ilgili de kargo bilgisi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasını Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 22:00 saatleri arasında arayabilmeniz mümkündür. +90 850 255 0 325 numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Touche Prive müşteri hizmetleri numarası 0850 255 0 325 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Touche Prive Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu firma ile direkt iletişime geçecek olan kişiler müşteri hizmetleri numarasını arayabilirler. Ayrıca 7/4 iletişime geçecek olan kişiler hey@toucheprive.com mail adresini kullanabilirler. Sosyal medya hesapları üzerinden de direkt bağlantı kurmanız mümkündür. Firmaya yazarak ya da konuşarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Touche Prive müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 255 0 325 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Touche Prive Şikayet Hattı

Bu firma kaliteli ürünlerini müşterilere sunarak onlara garanti de sunmaktadır. Ürünlerden memnun kalmayan ya da değiştirmek isteyenler iade edebilir. Bunun için iade formu doldurmanız ve anlaşmalı kargo firmasına iletmeniz mümkündür.  5 iş günü içinde iade işleminiz yapılacaktır. Herhangi bir konuyla ilgili şikayeti olanlar müşteri hizmetlerini arayabilir ya da mail gönderebilirler. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilip giderilecektir.

Touche Prive şikayet hattı 0850 255 0 325 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Touche Prive müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Touche Prive şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Touche Prive Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 255 0 325

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Touche Prive çağrı merkezi numarasına 0850 255 0 325 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E Posta İrtibat Mail Adresi : hey@toucheprive.com

Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 0850 255 0 325 (Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 22:00)

Arama Terimleri: Touche Prive iletişim bilgileri, Touche Prive telefon no, Touche Prive irtibat tel, Touche Prive canlı destek, Touche Prive müşteri temsilcisi, Touche Prive şikayet hattı, Touche Prive müşteri hizmetleri numarası, Touche Prive çağrı merkezi numarası, Touche Prive iletişim numarası, Touche Prive çağrı merkezi, Touche Prive müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap