Protherm Çağrı Merkezim İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Protherm Çağrı Merkezim İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Protherm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Protherm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Protherm şikayet hattına erişebilirsiniz. Protherm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Protherm Çağrı Merkezi Numarası

Protherm çağrı merkezi numarası 0 850 222 89 89 olup, yetkili personele bu numaradan ulaşabilirsiniz. Markanın kombi, kazan, radyatör gibi ısıtma sistemleri ile ilgili arızalarında, servis çağırmaya gerek olmadan küçük müdahaleler ile sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Çağrı merkezi aranarak alanında uzman müşteri temsilcileri ile cihazlar talebinizle garanti altına alınabilir. Yetkili servise ulaşma da dahil tüm problemleriniz için markanın çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.

Protherm çağrı merkezi numarası 0850 222 89 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Protherm Müşteri Hizmetleri Numarası

Kullandığınız marka ürünleri ile ilgili her türlü şikayet ve sorularınız için müşteri hizmetleri numarası olan  0 850 222 89 89 telefonundan ulaşabilirsiniz. Müşterilerin firma ile ilgili olumlu görüşleri ilk planda olacağından, kısa sürede çağrılara dönüş yapılacak, problemleriniz seri bir şekilde çözülecektir.

Müşterilerin memnuniyetine odaklanmış hizmet anlayışı ile tüm sorunlar kayıt altına alınır ve genel olarak beklenti ve sorunlar tespit edilmiş olur. Kurumsallık çerçevesinde, müşterilere geri dönüşler belli bir düzen içerisinde yapılır.

Protherm müşteri hizmetleri numarası 0850 222 89 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Protherm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlama

Çağrı merkezi arandığında bekleme olmadan direkt olarak yetkili kişilere bağlanılacaktır. Müşterilerin gelen talep ve şikayetlerine göre bir raporlama yapılarak hizmet bazında iyileştirme çalışmaları yapılır ve çalışmalar güncellenir.

Satın alma sonucunda oluşan problemlerde servis ihtiyacı, yedek parça sorunu ortaya çıkabilir. Müşterilerin olumu görüşlerinde satış sonrası hizmetlerin de büyük etkisi vardır. Bu sebeple direk bağlanarak zaman kaybetmeden cihazlar ile ilgili sorunlar ve talepler kısa sürede çözülür.

Protherm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 222 89 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Protherm Şikayet Hattı

Müşteri hizmetleri numarasından cihazlarınız, servis esnasında yaşanan sorunlar ile ilgili şikayette bulunabilirsiniz. Yaşantınız içerisinde ihtiyaç duyulan ısı kaynaklarınızın düzenli çalışması ile ilgili problemler ortaya çıkabilir. Bu problemler ile ilgili çözüm aşamasında ortaya çıkan aksaklıklar,  şikayet hattına kayıt bırakılarak seri bir şekilde çözülür.

Cihazlara ek garanti hizmeti de verilmektedir. Bulunduğunuz yerde markaya ait cihaz varsa firmaya ulaşarak ek garanti yaptırabilirsiniz. Randevu alıp, cihaz kontrolü yapıldıktan sonra ek garanti yaptırabilirsiniz. Cihaz kullanımı esnasında riskli durumlar ile karşılaşmamak için yetkili servis bakım, onarım ve garantisi mutlaka yaptırılmalıdır. Her türlü servis ve şikayet kayıtlarınız 0 850 222 89 89 no’lu telefon numarasından oluşturulabilir.

Protherm şikayet hattı 0850 222 89 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Protherm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Protherm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Protherm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 89 89

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Protherm çağrı merkezi numarasına 0850 222 89 89 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Protherm
Adres : Atatürk Mahallesi, Meriç Cd. No:1/4, 34758 Ataşehir / İstanbul
E-Posta : bilgi@protherm.com.tr
Müşteri Hizmetleri Telefon : 0850 222 89 89

Arama Terimleri: Protherm iletişim bilgileri, Protherm telefon no, Protherm irtibat tel, Protherm canlı destek, Protherm müşteri temsilcisi, Protherm şikayet hattı, Protherm müşteri hizmetleri numarası, Protherm çağrı merkezi numarası, Protherm iletişim numarası, Protherm çağrı merkezi, Protherm müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap