Protherm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Protherm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Protherm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Protherm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Protherm şikayet hattına erişebilirsiniz. Protherm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Protherm Çağrı Merkezi 

Bütçenize uygun kaliteli kombilere sahip olmak isterseniz Protherm firması tam size göre bir firma! Kombi firması olma özelliğini taşıyan firmanın son derece geniş bir çalışma ağı vardır. Firmanın müşteri hizmetleri numarası 0 850 222 89 89 şeklindedir. Bu numara üzerinden ücretsiz teknik destek ile servis taleplerinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Doğu Avrupa’nın ve Orta Avrupa’nın önde gelen firmaları arasında bulunan firmanın uluslararası standartlarda çalışma olanakları bulunuyor. Firma yaklaşık olarak 20 yılı aşkın süredir piyasada aktif olarak faaliyet gösteriyor. Tüketicilerine en güvenilir ve profesyonel ürünleri geniş standartlarda sunmayı başarıyor. Firmanın ekonomik sıcak su konforu hizmeti günümüzde oldukça fazla talep görmektedir.

Protherm Çağrı Merkezi Numarası

Kombi firması olma özelliğine sahip olan ilgili firmanın çağrı merkezi numarası 0 850 222 89 89 şeklindedir. Kurumsal tabanlı bir şirket olma özelliğine sahip olan firmanın günümüzde birçok ürün satış hizmeti bulunuyor. Firmanın sunmuş olduğu ürünler şu şekilde sıralanabilir:

  • Yoğuşmalı kombiler
  • Termosifonlar
  • Panel radyatörler
  • Şofbenler
  • Kazanlar
  • Kontrol cihazları
  • Boilerler

Yukarıdaki ürünlerin hepsi kullanıcı dostu olma özelliğine sahiptir. Böylelikle son derece kolay kullanım olanaklarına sahiptirler. Kullanım ve ısıtma suyunda firmanın kombileri A kalite enerji verimliliğini sağlar. Bunun yanında gelişmiş bir LCD ekran özelliği firmanın kombilerinde mevcuttur. Firmanın ürünlerinin hepsi paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş dayanıklı ürünler olarak ön plana çıkar.

Protherm çağrı merkezi numarası 0850 222 89 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Protherm Müşteri Hizmetleri Numarası

İlgili kurumun gelişmiş standartlarda profesyonel bir müşteri hizmetleri desteği bulunuyor. Müşteri hizmetleriyle bağlantı kurmak için 0 850 222 89 89 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcileriyle yapacağınız görüşmelerin tamamı HD ses kalitesindedir. Böylelikle sağlıklı ve verimli bir iletişim olanağına kavuşmuş olacaksınız. Firmanın müşteri hizmetleri 7/24 sınırsız olarak hizmet verir.

Müşteri hizmetlerinden ürün siparişi talebi oluşturabilir, ürünler hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olabilir ve teknik servis desteğinde bulunabilirsiniz. Firmanın uluslararası potansiyele sahip gelişmiş bir teknik servis ekibi bulunuyor. Kurumsal tabanlı olarak çalışan ilgili firmanın düşük enerji tüketimleri için alev modülasyon özellikli ürünleri piyasada aktif düzeyde ilgi görüyor.

Protherm müşteri hizmetleri numarası 0850 222 89 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Protherm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmayla direkt olarak iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken işlem 0 850 222 89 89 numaralarını tuşlamaktır. Numarayı tuşladıktan yaklaşık olarak 5 saniye sonra müşteri temsilcisine bağlanmış olacaksınız. Firmanın müşteri temsilcileri alanında uzman, diksiyon becerileri yüksek ve etkili iletişim becerilerine sahip olan kişilerden oluşuyor. Böylelikle verimli bir görüşme yapmış olmanın deneyimine erişmiş olacaksınız. İlgili firmanın kombi ürünleri şu şekildedir;

  • Puma Condens
  • Gepard Condens
  • Lynx Condens

Bu kombilerin hepsi kaliteli ve etkili çalışma olanaklarına sahip kombiler olarak ön plana çıkar. Kombilerin en önemli özelliği ekonomik verimlilik ile çalışabiliyor olmasıdır. Firmanın kombilerinin sahip olduğu ekonomik verimlilik ise fiyat performans ürünü olarak tüketicinin karşısına koyuyor.

Protherm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 222 89 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Protherm Şikayet Hattı

Sektörde 20 yılı aşkın süredir aktif pozisyonda faaliyet gösteren ilgili firmanın gelişmiş standartlarda 7/24 hizmet veren bir şikayet hattı bulunuyor. Firmanın şikayet hattına bağlanmak için 0 850 222 89 89 numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır. Herhangi bir konuda mağduriyet yaşadıysanız firmanın şikayet hattı üzerinden iletebilirsiniz. Şikayetleriniz müşteri temsilcileri tarafından not alınarak yetkili makamlara ulaştırılacaktır.

Yetkili makamlar şikayetlerinizi inceledikten sonra sizleri özel olarak telefon numaranız üzerinden arayarak şikayetinizin sonucunu sizlere bildireceklerdir. Firmanın şikayet hattı oldukça profesyonel koşullar altında hizmet vermektedir. Böylelikle kaliteli ve müşteri memnuniyetini sağlayan bir hizmet anlayışı ile kendini bir adım öne çıkarıyor. Siz de mağduriyetlerinizi şikayet hattı üzerinden firmaya bildirebilirsiniz.

Protherm şikayet hattı 0850 222 89 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Protherm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Protherm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Protherm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 89 89

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Protherm çağrı merkezi numarasına 0850 222 89 89 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Atatürk Mahallesi, Meriç Cd. No:1/4, 34758 Ataşehir/İstanbul

E-Posta : bilgi@protherm.com.tr

Telefon : 0850 222 89 89

Arama Terimleri: Protherm iletişim bilgileri, Protherm telefon no, Protherm irtibat tel, Protherm canlı destek, Protherm müşteri temsilcisi

Yorum Yap