Patiswiss Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Patiswiss Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Patiswiss çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Patiswiss müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Patiswiss şikayet hattına erişebilirsiniz. Patiswiss müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Patiswiss Çağrı Merkezi Numarası

Patiswiss, 2004 yılında Ankara’da kurulmuş, İsviçre çikolata uzmanlarının rehberliğinde çikolata üretimine başlayan bir butik çikolata markasıdır. En kaliteli ve en lezzetli çikolataları sadece Ankara’ya değil tüm Türkiye’ye getiren firma, kakao çekirdeklerinin doğal ve taze Türk lezzetlerini kaliteli çikolatalarla birleştirerek nasıl harikalar yarattığını gözler önüne serdi. Bir sanatçının sevgi dolu elleri tarafından yaratılan firma, bu sevgiyi çikolata severlerin kalplerine ve neşesine taşımaktan her zaman keyif almıştır.

4444692 numaralı telefonu arayıp destek alabilirsiniz. Bu firma ile iletişime geçebilir ve herhangi bir şikayetiniz varsa bildirebilirsiniz. Ayrıca web sitesindeki iletişim formunu doldurarak kısa sürede cevap almak mümkündür. Dilerseniz firma ile website@patiswiss.com.tr e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Dükkanlı bir çikolata evi olarak kurulan firma el yapımı çikolatalar, deneyimli zanaatkarların el yapımı ürünlerini yüksek gıda güvenliği ve kalite standartları üreten iki fabrikada birleştirdi. Ocak 2020’de 8.500 m² kapalı alana sahip bir çikolata fabrikasına dönüştü. Buna granola müsli, kek, muffin ve kurabiye gibi diğer ürün aileleri ve 12 ana kategoride 140’tan fazla ürün çeşidi dahildir. Ayrıca endüstriyel çikolata ve içinde üretilen ürünler için hammadde tedarik eden birçok firma ile iş birliğine de devam etmektedir.

Patiswiss çağrı merkezi numarası 444 46 92 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Patiswiss Müşteri Hizmetleri Numarası

17 yıldan fazla deneyim; Firma, 17 yıldır el yapımı üretimin yanı sıra yüksek teknolojili makineleri de bünyesine katıyor. Kaliteli ürün – Kaliteli hizmet; Kakao çekirdeklerinden ambalaj seçimine kadar tüm üretim aşamalarında kaliteli hammadde seçimi en önemli kriterdir. Ürün kalitesi kadar personel kalitesini de önemseyen firma, eğitimli ve deneyimli çalışanların seçimine özen göstermektedir.

Müşteri memnuniyeti; İş geliştirme müşteri ilişkisine sahip olan firma, çözüm odaklı ve yenilikçi bir yaklaşımla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde ve sürdürülebilir kılmak için çalışmaktadır. Üretim ve dağıtım; Tüm üretim, paketleme, depolama ve dağıtım süreçleri tek noktadan yapılmaktadır. Bu sayede tüm aşamalar kontrol altında tutulmakta ve süreçlerde oluşabilecek problemler ortadan kaldırılmaktadır.

Patiswiss müşteri hizmetleri numarası 444 46 92 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Patiswiss Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ülkenin her yerindeki müşterilerin enfes lezzetleri tatmaları ve tanışmaları için yaratılmıştır. Kurulduğu günden bu yana memnun müşteriler arayan ve bu hedef doğrultusunda gelişen markanın ülke içinde ve yurtdışında birçok mağazası bulunmaktadır. Markanın imza lezzetleri, web sitesinden online olarak sipariş edilebilir. Sunulan doğal lezzetler müşterilerin ilgisini çektiği için firma her geçen gün daha fazla insanı kendine çekiyor. Ülke genelindeki ofislerden veya şirketin kendi web sitesi üzerinden vereceğiniz siparişlerle hem doğal hem de lezzetli tatları deneyimleyebilirsiniz.

Firma el yapımı çikolataları, 2004 yılından bu yana katkısız, sürekli genişleyen ürün yelpazesi ve sürekli gelişen spot kalitesi ile tüketicilere “güvenli gıda” sunmayı ilke edinerek bu ilkeyi geleceğe taşımak için çalışmaktadır.

Patiswiss müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 46 92 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Patiswiss Şikayet Hattı

Şirket, insanlara tüm müşteri sorularını yanıtlamaları ve anında yanıt vermeleri için birçok yol sunar. Sosyal medya hesaplarınızdan dilediğiniz soruyu sorabilir ve cevabını direkt mesaj olarak alabilirsiniz. Ayrıca firma ile website@patiswiss.com.tr adresine yazarak da iletişime geçebilirsiniz. Rezervasyon yaptırmak isterseniz firma ile 4444 692 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Markanın bu kadar konuşulmasının ve popüler olmasının nedeni, insanlara doğal ve sağlıklı ürünleri uygun fiyat ve güler yüzlü politikalarla satmasıdır.

El yapımı çikolatalarıyla dünya standartlarında lezzet ve ürün kalitesi sunan firma. el yapımı çikolatalar, tüketicilere hem klasik hem de yenilikçi ürünler sunmayı, insan sağlığını ön planda tutmayı, küresel trendleri takip etmeyi ve önde olmayı ilke edinmiştir.

Patiswiss şikayet hattı 444 46 92 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Patiswiss müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Patiswiss şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Patiswiss Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 46 92

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Patiswiss çağrı merkezi numarasına 0 312 425 90 90 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : PATİSWİSS ÇİKOLATA GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
Adres : Ostim OSB Mah. Cevat Dündar Cad. No: 153 Yenimahalle/Ankara
E-Posta : website@patiswiss.com.tr
Telefon : 444 46 92

Arama Terimleri: Patiswiss iletişim bilgileri, Patiswiss telefon no, Patiswiss irtibat tel, Patiswiss canlı destek, Patiswiss müşteri temsilcisi

Yorum Yap