Pt.com.tr Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pt.com.tr Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pt.com.tr çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Pt.com.tr müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Pt.com.tr şikayet hattına erişebilirsiniz. Pt.com.tr müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pt.com.tr Çağrı Merkezi Numarası

Pt.com.tr sitesi Apple marka ürünleri sunan ve yetkili servis olanağı sağlayan bir markadır. Firmadan Apple marka olan telefon, tablet ve bilgisayarların satın alınması mümkündür. Aynı zamanda çeşitli Apple marka aksesuarların marka üzerinden alınması sağlanabilmektedir. Markanın çağrı merkezi numarasının aranarak siparişlerin takip edilmesi, siparişlerle ilgili olan sorunların konuşulması mümkündür. Aynı zamanda firma yetkili satıcı, yetkili servis sağlayıcı olmak için şube açmak isteyen girişimcilere fırsatlar sunmaktadır. Sunulan fırsatların değerlendirilmesi ve hizmetler hakkında detaylı bilgiler için çağrı merkezi numarası ile iletişime geçilmesi mümkündür.

Pt.com.tr çağrı merkezi numarası 0850 533 00 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 Pt.com.tr Müşteri Hizmetleri Numarası

Markanın müşteri hizmetleri hattında yer alan çalışanlar gerekli olan eğitimleri tamamlamıştır ve alanında profesyonel kişilerdir. Markanın kurumsal kimliği gereğince belirledikleri ilkeler müşterilere her konuda tam destek sunmaya yöneliktir. Bu nedenle müşteri hizmetlerine ulaştırılan tüm talepler en kısa ve kesin şekilde çözüme ulaştırılmaktadır. Kişilerin bilgi edinmek için müşteri hizmetlerini araması halinde ise gerekli olan tüm bilgiler sunulmaktadır. Gerekli olan yönlendirmeleri yapan müşteri hizmetleri personelleri taleplerin yakından takibini yapmaktadır. Markanın müşteri hizmetlerine ulaşmak için ise 0850 533 00 78 numaralı hattın aranması yeterli olmaktadır.

Pt.com.tr müşteri hizmetleri numarası 0850 533 00 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pt.com.tr Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markaya acil durumlarda direkt olarak bağlanmak için belirtilen numaranın aranması gerekmektedir. Müşteri hizmetlerinde yer alan kişiler markanın ilkelerini benimsemiştir. Marka müşterilerinin memnuniyeti birinci sırada tutmaktadır ve kurumsal bir hizmet sağlamaktadır. Bu nedenle çağrı merkezine ulaşan tüm talepler en hızlı şekilde çözülmektedir. Kişilerin soruları, siparişleri ile ilgili olan durumlar ve tüm süreç çağrı merkezi ile yakından takip edilebilmektedir. Süreç hakkında yapılan yakından takipler sayesinde müşterilere geri dönüşler ve bilgi aktarımları doğru şekilde ve profesyonel olarak sağlanmaktadır.

Pt.com.tr müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 533 00 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pt.com.tr Şikayet Hattı

Marka benimsediği ilkelere göre müşterilerden gelecek olan tüm geri bildirimleri önemsemektedir. Markanın şikayet hattına ulaştırılan tüm sorunlar en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Gelebilecek olan taleplere göre şikayet hattında yer alan personeller gerekli olan notları almaktadır. Sorunun daha sonra başka bir müşteride ortaya çıkmasını önlemek için gelen talepler kesin olarak çözüme ulaştırılmaktadır.

Pt.com.tr şikayet hattı 0850 533 00 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Pt.com.tr müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Pt.com.tr şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Pt.com.tr Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 533 00 78

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Pt.com.tr çağrı merkezi numarasına 0850 533 00 78 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Pt.com.tr
Adres : Gürsel Mah. Nurtaç Cad. No:13 K:1
Makrom Plaza Kağıthane – İstanbul
E-Posta : store@pt.com.tr servis@pt.com.tr
Telefon : 0850 533 00 78

Arama Terimleri: Pt.com.tr iletişim bilgileri, Pt.com.tr telefon no, Pt.com.tr irtibat tel, Pt.com.tr canlı destek, Pt.com.tr müşteri temsilcisi, Pt.com.tr şikayet hattı, Pt.com.tr müşteri hizmetleri numarası, Pt.com.tr çağrı merkezi numarası, Pt.com.tr iletişim numarası, Pt.com.tr çağrı merkezi, Pt.com.tr müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap