Damat Tween Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Damat Tween Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Damat Tween çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Damat Tween müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Orka A.Ş, 1986 yılında DAMAT markasıyla erkek hazır giyim sektörüne giriş yapmıştır. O günden bugüne, %100 Türk sermayesi ile kendi markalarını oluşturmuştur. Modayı bir yaşam biçimine dönüştürerek erkek modasının merkezi konumuna yerleşmiş olup bu alanda oldukça ilerlemiştir. Ayrıca 2012 yılında hayata geçirdiği yabancı ortaklık anlaşmasıyla da global holding yapısına ulaşarak bu alanda kendinden söz ettirmiştir.

Orka Holding, kaliteli kumaşları ve şık tasarımlarıyla modern bir stil oluşturarak bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Tüketicinin en sevdiği erkek giyim markası  olarak tescillenen DAMAT markası ile oldukça gelişmiştir. Ayrıca özgün tasarımlarıyla beğeni toplayan TWEEN’i erkek giyim sektörüne giriş yaparak bu alanda oldukça talep görmüştür.

Erkek modasına getirdiği yeniliklerle adlarından söz ettirmenin verdiği başarı ve mutluluk ile kendini her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir. Markalarıyla Türkiye’de ve dünyada 200’den fazla noktada Türk moda sektöründe öncü olarak aday gösterilen bir konumda bulunmaktadır.

Damat Tween Müşteri Hizmetleri Numarası

Toplumsal sorumluluk sahibi olan firma aynı zamanda da ekolojik çevreye saygılı davranmaktadır. Etik kurallara bağlı hedefe ulaşmak için sürekli öğrenen, verimli çalışan ve yorulmaktan haz alan firma bugünkü başarılarına gelen serüveninde bunların etkisi oldukça görülmektedir.

ORKA Holding şirketlerinin, hedefleri doğrultusunda belirlenmiş 12 kriterden oluşan performans değerlendirme sistemi ile göze çarpan bir durumdadır. Performans değerlendirme sistemi yılda iki kez tüm şirket çalışanlarına bire bir uygulanarak bu anlamda veriler elde edilmektedir. Elde edilen sonuçlar doğrultusunda gerekli eğitim ve geliştirme çalışmaları insan kaynakları direktörlüğü tarafından koordinasyonu ile geliştirilerek ilgili çalışanlara bu alanda gelişimsel destek sağlanmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Damat Tween müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Damat Tween ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Damat Tween çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Damat Tween Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 800 23 03

onlineshop@damat.com.tr

Yukarıda verilen numara ve e posta adresi internet satışı için iletişim numarası olarak kullanılmaktadır.

Online Müşteri İlişkileri Çalışma Saatleri Hafta İçi Her Gün : 09:00-18:00 arasındadır.

Damat Tween Mağazacılık Destek Hattı

Mağazalarla ilgili sorularınız için:

Telefon Numarası: 444 23 03

E posta adresi: musteri@damat.com.tr

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Damat Tween çağrı merkezi numarasına 0850 800 23 03 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Damat Tween sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Damat Tween iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Damat Tween iletişim bilgileri, Damat Tween telefon no, Damat Tween irtibat tel, Damat Tween canlı destek, Damat Tween müşteri temsilcisi, Damat Tween şikayet hattı, Damat Tween müşteri hizmetleri numarası, Damat Tween çağrı merkezi numarası, Damat Tween iletişim numarası

Yorum Yap