prima-çağrı-merkezi-iletişim

Prima Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Prima çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Prima müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Prima şikayet hattına erişebilirsiniz. Prima müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yirminci yüzyılın ikinci yarısında ev kadınları kendi bebeklerinin bakımı ve konforu için tek parça olan bezlere ihtiyaç duyuyorlardı. Procter & Gamble’da araştırmacı ve iyi bir kimya mühendisi olan Victor Mills, yeni doğan torununun kumaş bezini sürekli değiştirmekten hoşlanmıyordu. Kolayca kullanılıp atılabilir bir çocuk bezi hazırlama fikrini şirkete iletmesinin hemen ardından, 1956 yılında çalışmalara başlandı. Yoğun ve sıkı çalışmalar sonucunda 1961 yılında Victor Mills ve Norma Lueders Baker tarafından yeni bebek bezi herkese tanıtıldı. Ürüne Alfred Goldman tarafından, Bulgarca “bebek bezi” anlamına gelen “Pampers” ismi verildi. 1966 yılında Prima Wingfold tasarımını tamamen hayata geçirdi. Procter & Gamble 1971’de bezlere açılıp bağlanan bantlar ilave etmeyi başardı. Daha sonra 1973 yılında ürün yeniden geliştirildi. Sıvıyı emen bölüm biraz daha genişletildi ve bebeklerin konforlu, daha rahat hareket edebilmeleri için ayak ve bel kısımları daha esnek hale getirildi. Böylelikle idrar ve dışkı bez tarafından tamamen emiliyor ve kesinlikle dışarı çıkmıyordu. Pampers Procter & Gamble şirketine ait dünyanın en iyi,  1 numaralı bebek bezi markasıdır.

Türkiye’de şu an Prima ismi ile pazarlanmaktadır. Bugün Prima bebek bezleri ve külotları, her gün oyun oynayıp bebeğinizle birlikte hareket eden yumuşak, hava alan konforlu malzemelerden üretilmektedir. Çoğu modern tek kullanımlık bebek bezi gibi Prima da oldukça katmanlı bir yapıya sahiptir, bu da sıvının bebekten uzağa emici merkeze aktarılıp dağıtılmasını, burada bebekten oldukça uzak tutulup onun konforlu ve kuru kalmasını sağlar. Bir bebeğin idrarı önce üst tabaka adı verilen koruyucu bir iç katmana geçer. Prima’nın üst tabakasında bebeğin cildini ıslaklıktan koruyarak sağlıklı tutmaya elverişli olan yumuşak losyonlu ince bir katman vardır. Böylelikle anneler gönül rahatlığıyla bu bebek bezini tercih edebilirler.

Prima Çağrı Merkezi Numarası

Konu bebek bezleri olduğunda akla ilk gelen markalardan bir tanesi Prima olmaktadır. Türkiye’de en çok güven kazanan bebe bezi markalarının başında yer alan marka aynı zamanda dünya çapında da müşteri hacmine sahip olmaktadır. Bilindiği üzere çocukların gelişimlerinde kullanılan bezlerin büyük bir önemi bulunmaktadır.

Prima çağrı merkezi numarası 0850 220 09 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Avrupa’da yapılan test araştırmalarında en güvenilen bebek bezi markaları arasında 1 numaraya oturan marka oldukça sağlıklı ve sızdırmazlığı sebebi ile ebeveynler tarafından satın alınmaktadır. Bu kadar geniş müşteri kitlesi bulunan markanın müşterileri ile iletişime geçebilmesi için bir çağrı merkezi numarası bulunması gerekmektedir. Çağrı merkezi numarası üzerinden müşteriler diledikleri zaman marka yetkilileri ile iletişime geçebilmektedirler.

Prima Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden bebek bezi markasının yetkili kişileri ile görüşme sağlanabilir ve akılda kalan sorular için danışma hattı ile iletişime geçilebilmektedir. Avrupa’da yapılan ve test ölçeği bulunan araştırmaların sonucunda markanın bebek bezlerinin oldukça sağlıklı olduğu ve bebeklerin hassas ciltlerine zarar vermediği görülmüştür. Böyle olunca da ebeveynlerin ürünü satın alma oranı artmış ve bu alanda lider markalardan biri olma hakkını kazanmıştır. Bebek bezi ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve danışma hattına bağlanmak için 0 850 220 09 11 numarasına arama gerçekleştirmek ve yetkili kişiler ile görüşme sağlamak yeterli olacaktır.

Prima müşteri hizmetleri numarası 0850 220 09 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Prima Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Çağı merkezi müşteri hizmetleri numarası aranacağı zaman direkt bağlanma olanağı yaratmak için telefon açıldığı sırada ilgili yönlendirmeleri doğru şekilde dile getirmek gerekmektedir.  Daha sonrasında ise bebek bezi markasının müşteri temsilcileri olabilecek en kısa süre içerisinde bildirilen durumu çözüme kavuşturma hususunda veya bilgi almak hususunda kolaylaştırıcı bir unsur olacaktır.

Prima müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 220 09 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Prima Şikayet Hattı

Şikayet hattı üzerinden iletişim kurmak ve yaşanılan sorunu bildirmek için aranılacak numara çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası olacaktır. Bu kapsamda aranılması gereken numara 0850 220 09 11 numarası olacaktır. Bu numara üzerinden bebek bezi markasına ait danışma hattı kullanılmakta ve bu hat üzerinden gerekli bilgi, görüş, öneri ve şikayet hususları konuşulabilmektedir.

Prima’nın 850’li müşteri hizmetleri numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden irtibata geçerek Prima’yla ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Prima Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Prima Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 220 09 11
(Pazartesi – Cuma; 08.45 – 16.45)

Prima E-mail Adresi
Prima Mail Gönder

Prima şikayet hattı 0850 220 09 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Prima müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Prima şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Prima Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 220 09 11

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Prima çağrı merkezi numarasına 0850 220 09 11 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Prima iletişim bilgileri, Prima telefon no, Prima irtibat tel, Prima canlı destek, Prima müşteri temsilcisi, Prima şikayet hattı, Prima müşteri hizmetleri numarası, Prima çağrı merkezi numarası, Prima iletişim numarası, Prima çağrı merkezi, Prima müşteri hizmetleri direk bağlanma

32 Yorum

  1. Gülcan 15 Haziran 2018
  2. Prima yetkilisi 14 Ağustos 2018
    • Evren 24 Eylül 2018
  3. Hulya Işık 3 Nisan 2019

Yorum Yap