Durmaplay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Durmaplay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Durmaplay çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Durmaplay müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Merkezi olarak KKTC/Girne bulunan firma her geçen gün oyun kategorisini ve oyun çeşitliliğini arttırırken aynı zamanda da müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi şekilde destek sunmayı hedeflemektedir.

İnternet üzerinden oyun satışı gerçekleştiren bir firma olarak çalışmalarına devam etmektedir. Birbirinden farklı oyunları bünyesinde bulunduran ve bu oyunların yetkili satıcısı olarak müşterilerine sunan bir firmadır.

İnternet üzerinden sipariş verebileceğiniz bir ortam sunan firma oldukça beğenilmektedir. Müşteri kitlesine en iyi şekilde ürünleri ulaştıran ve satışını gerçekleştirdiği ürünler ile ilgili destek sunan firma birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Durmaplay Müşteri Hizmetleri Numarası

Sattığımız oyunların yetkili satıcısı olarak hizmet vermektedir. Ayrıca satışa sunduğu oyunların toptancısı olarak göze çarpmaktadır. Oyunları üretici firmalardan çok fazla adetli satın aldığı için maliyetleri düşük olarak geldiği için avantajlı fiyatlar oluşturulmaktadır. Bu maliyeti de müşterilerine yansıtarak ucuza oyun satın almalarını sağlayan firma oldukça fazla talep görmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Durmaplay müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Durmaplay ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Durmaplay çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Durmaplay Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Durmaplay çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Durmaplay sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Durmaplay iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

admin@durmaplay.com

destek@durmaplay.com

bilgi@durmaplay.com

Yukarıda belirtmiş olduğumuz e posta adreslerine mail gönderebilir ve dilediğiniz konuda destek alabilirsiniz.

Arama Terimleri: Durmaplay iletişim bilgileri, Durmaplay telefon no, Durmaplay irtibat tel, Durmaplay canlı destek, Durmaplay müşteri temsilcisi, Durmaplay şikayet hattı, Durmaplay müşteri hizmetleri numarası, Durmaplay çağrı merkezi numarası, Durmaplay iletişim numarası

Yorum Yap