pizza pizza çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Pizza Pizza Sipariş Hattı İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pizza Pizza

1995 yılında kurulan bir Türk firması olan Pizza Pizza kısa sürede hayran kitlesi oluşturmaya başladı. İzmir’in Alsancak semtinde kurulan bu firma 1997 yılına gelindiğinde Franchising sistemi çalışmalarına dahi başladı. Bu kapsamda pizzaları tek bir yerde üreterek diğer şubelere dağıtan Pizza Pizza siparişlere yetişemez hale geldi ve bir üretim yeri daha açtı. Daha sonra İzmir’in dışında da örgütlenmeye başlayan bu firma böylelikle kısa sürede Anadolu’ya yayılmaya başladı.

Evlere servis sistemini uygulayan ilk pizzacı olarak da tarihe geçen firma 2010 yılında da yurtdışına açıldı. Bu kapsamda Irak’ın başkenti Bağdat’ta şube açan Pizza Pizza burada da zamanla şubelerini artırmaya başladı. Hali hazırda ise ülkemizin birçok yerinde bulunan firma aynı zamanda pizzada kullandığı etleri de kendisi üretmektedir. Bu sayede çok daha lezzetli bir şekilde müşterilerine ürünlerini ulaştırabilmektedir.

COMBO Menü

Abbas Türker tarafından kurulan bu firma ilk zamanlarında ürettiği COMBO menü sayesinde meşhur olmuştur. Sırf bu menü için kuyruklara giren insanlar oluşmaya başlamıştır. Bu menü içerisinde ise günümüzde klasik hale gelen patates, kola ve pizza yer almaktadır.

Menü Çeşitleri

Pizza Pizza firması pizzaların yanında tatlı ve çeşitli çıtır lezzetler ile de müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Menü çeşitliliğinin de fazla olması müşterileri memnun eden hususlar arasında yer almaktadır. Tüm bunların haricinde ise firmanın ürünlerinin ucuz olması da tercih edilmesinin önünde yatan en temel özellikler arasında yer almaktadır. Öyle ki vermiş olduğunuz cüzi ücretler ile pizzaya doymanız mümkün olacaktır.

Evlere Servis

Firmanın önemli özelliklerinden bir diğeri ise evlere servis yapabiliyor olmasıdır. Bu kapsamda çok kısa bir süre içerisinde evlerinize gelecek sıcak pizzalarınız ile sizler de evinizde pizza keyfini çıkarabileceksiniz. Üstelik iki kişilik olan menülerde çok daha fazla kar edeceğinizi de söyleyebiliriz. Zira her şeyin büyük boy geldiği menülerde fiyatlar orantısal olarak daha uyguna gelmekte ve doyma oranınız da daha yüksek olmaktadır. Üstelik ev konforunuzda arkadaşlarınız ile böyle bir keyif yapmanız da paha biçilemez bir özellik olacaktır.

Pizza Pizza’nın genel merkezinin faks numarası, telefon numarası, mail adresi, adres bilgisiyle birlikte Türkiye geneli Pizza sipariş hattı ve iletişim formu bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Pizza Pizza ile iletişime geçerek istek, öneri, şikayet ve siparişlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Pizza Pizza hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Pizza Pizza Genel Merkez Telefon Numarası
+90 232 853 70 70

Pizza Pizza Genel Merkez Faks Numarası
+90 232 853 89 06

Pizza Pizza Genel Merkez Mail Adresi
bilgi@pizzapizza.com.tr

Pizza Pizza Genel Merkez Adres
Pizza Pizza Caddesi Yazıbaşı Torbalı / İZMİR

Pizza Pizza İletişim Formu
iletişim formu

Pizza Pizza Sipariş Hattı
444 45 00
0850 222 45 00

Arama Terimleri: pizza pizza çağrı merkezi, pizza pizza müşteri hizmetleri, pizza pizza sipariş hattı, pizza pizza telefon numarası, pizza pizza genel merkez, pizza pizza irtibat tel, pizza pizza şikayetvar, pizza pizza şikayet hattı, pizza pizza mail adresi, pizza pizza iletişim formu, pizza pizza iletişim

Yorum Yap