Pizza Hut Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pizza Hut Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Pizza Hut çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Pizza Hut ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Pizza Hut Müşteri Hizmetleri Numarası

1958 yılında Kansas’ta kurularak kısa süre içinde geniş kitlelere hitap eden Pizza Hut, Frank Carney ve Dan Carley tarafından kurulmuştur. 100 ülkede 34 bin üzerinde şubesiyle gıda sektörünün en çok tercih edilen üreticilerden biri olma özelliği kazanmıştır.

Türkiye ye 1989 yılında gelen Pizza Hut’un İzmir, Ankara, Muğla, Eskişehir, Antalya, Manisa gibi şehirler başta olmak üzere pek çok şehirde işletmesi bulunmaktadır.

Markalar insanlar gibidir, canlı değillerdir fakat bir doğma, büyüme ve ölüm süreçleri vardır. İkinci el ekipmanlar ile çalışmaya başlamış olan Pizza Hut, insanlara ilk olarak burada tanıma şansı verdiler. Bugün hala motorsikletli kuryeler sayesinde evlere servis yapan firma, üç tekerlekli scooter ile işe başlamışlardır. Yaptıkları işe farklı boyut kazandırıp, Pizza Hut’u yaymaya çalışmışlardır. Ve düşündükleri şeyi de yapmışlardır.  Pizza Hut un adını tüm dünya genelinde yaymışlardır.

Yerel marketten global marka zincirine dönüşen Pizza Hut, uluslar arası büyümeler yaparak adını dünyaya tanıtmıştır. Dünyanın bütün ülkelerinde çok büyük atılımlar yapan firma, hisse senetleri için teklifler aldı. Pizza Hut, Kentucky Fried Chicken, Taco Bell PepsiCo ya satıldı. Bu üç şirket sonrasında Yum şirketine bağlandı. Git gide büyümeye devam eden Pizza Hut diğer markalar arasında en ön sırada yer alıyor.

İlk olarak Türkiye de Galleria Avm içerisinde açılan Pizza Hut’a ilk sipariş 15 Kasım da verilmiştir. İlk kez sınırsız pizza deneyimiyle, 7 den 70 e pizza severlerin hafızasına kazınmıştır. Pizza severlere “1 Alana 1 Bedava” deyimi de Pizza Hutile başlamıştır. İtalyan lezzetlerinin en bilindikleri arasında makarnadan sonra pizza yer alıyor. İtalya dan serüveni başlayıp Türkiye’ye kadar gelen Pizza Hut gittikçe büyümeye ve şubelerini artırmaya devam etmektedir. İnternet üzerinden de sipariş verme imkanınızla pizza yeme keyfini her an yaşayabilirsiniz.  En büyük rakiplerinin de Dominos Pizza olduğu da bilinmektedir. Diğer pizza markaları da Pizza Hut a rakip olurken, Pizza Hut hiçbir rakibine fırsat vermeyip, kalitesinden asla taviz vermeyerek, müşteri memnuniyetine önem vererek, müşterilerin hem cebini, hemde midesini düşünmeye devam etmektedir.

Pizza Hut Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 329 20 00

Pizza Hut Hattı
444 6 555

Pizza Hut Adres
Mawarid Gıda Ticaret Maslak Mahallesi Dereboyu Caddesi Bilim Sokak No:5 Sun Plaza Kat 20 34398 Sarıyer/İstanbul

Arama Terimleri: pizza hut çağrı merkezi, pizza hut iletişim, pizza hut müşteri hizmetleri, pizza hut telefon numarası, pizza hut şikayet hattı, pizza hut müşteri hizmetleri numarası, pizza hut şikayet

Yorum Yap