kelebek-mobilya-cagri-merkezi-numarasi

Kelebek Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kelebek Mobilya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kelebek Mobilya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Kelebek Mobilya, 1935 yılında İstanbul’da kurulmuş mobilya markasıdır. Ülkemizin en köklü, ilk panel mobilya ve mutfak mobilyası üreten mobilya markasıdır. Her geçen gün en yeni teknolojilerle ve en güncel modaya uygun mobilya üretimlerine devam etmektedir. Ülkemizin öncü ve gözde mobilya markalarından birisidir.

Kelebek Mobilya şu alanlarda faaliyet göstermektedir; mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımları. Dünya genelinde 15’ten fazla ülkeye mobilya ihracı yapmaktadır. Alman ve İtalyan teknolojileriyle birlikte yaptığı üretimlerle kullanıcılarını her zaman kullanım kolaylığı ve güncellik açısından geliştirmektedir.

Kelebek Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

Doğtaş Kelebek Mobilya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak sizlerin vermiş olduğu bilgiler kişisel bilgilerin korunması kanunu kapsamında işlenmekte olup kişisel bilgilerin korunması kanunu maddelerinden 5.1 , 5.2 , 6.2 , 6.3 maddelerine uygun olarak hareket edilmektedir. Sizlere en iyi hizmeti kaliteli ve ayrıca alternatifli olarak sunmak için kişisel bilgileriniz korunmakta ve sizlere hizmet sunabilmek adına erişim sağlanabilmektedir. Bu sebeple bilgileriniz amaçlar ve uygun hizmeti alma açısından kanun kapsamında paylaşılabilmektedir.

Kelebek Mobilya’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla satın almış olduğunuz ürünler hakkında destek ve bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla size en yakın Kelebek Mobilya satış noktasını öğrenebilir ve iletişim numarasını öğrenebilirsiniz. Kelebek mobilyaya ait olan müşteri hizmetleri numarasını dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına müşteri temsilcileri ile görüşeceğiniz noktalar en kısa sürede çözümlenecektir.

Kelebek Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası

Kelebek Mobilya her geçen gün servis ağını arttırmakta ve sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Ürün çeşitliliği ve kaliteli üretim ile sizlerin beğenisini toplayan firma büyümesine ve gelişmesine devam etmektedir.Teknolojik gelişmeleri takip ederek ve gün geçtikçe kendini yenileyerek sizlere hizmet veren Kelebek Mobilya ile ilgili merak ettiklerinizi dilediğiniz zaman iletişim kanalları üzerinden öğrenebilirsiniz.

Kelebek Mobilya özellikle mutfak alanında oldukça önemli bir konumdadır. Modern mutfak ve klasik mutfak seçenekleri ile masa ve sandalye ürünlerini sizlere en iyi şekilde sunan kelebek mutfak çağrı merkezi numarası üzerinden erişip bilgi alabileceğinizi unutmayınız.

E-bültene kayıt olarak güncel kampanya ve indirimli fiyatlar hakkındaki bilgilerden haberdar olabilirsiniz. Kelebek mutfak web sitesi üzerinden ürün çeşitliliğini ve modellerini görebilir vereceğiniz siparişlerinizi belirleyebilirsiniz.

Kelebek Mobilya Şikayet Hattı

Kelebek mobilya ülke genelinde oldukça fazla tercih edilen bir mobilya firması olduğu için haliyle müşterilerine hizmet sunabileceği, yaşanan sorunları en kısa sürede çözebileceği, teknik destek ve ürün yelpazesi ile ilgili bilgi aktarabileceği aktif olarak kullanılan kelebek mobilya çağrı merkezi iletişim numarası bulunmaktadır. Kelebek mobilyaya ait çağrı merkezi 0850 800 18 05 olup ilgili numara üzerinden istediğiniz zaman müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

Kelebek mobilya sizlere en iyi hizmeti sunmak amacıyla müşterilerine önem vermekte ve yaşanabilecek olası sorunlara önceden önlem almaktadır. Sizlerin yaşadığı ya da yaşayabileceği sorunlara hazırlıklı olarak tedbir almak amacıyla hareket eden ve geniş servis ağını benimseyen firma her zaman müşterilerinin yüzünü gülümsetmektedir.

Kelebek Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 800 18 05

444 18 05

Kelebek Mobilya Size En Yakın Şube

Arama Terimleri: kelebek mobilya iletişim bilgileri, kelebek mobilya telefon no, kelebek mobilya irtibat tel, kelebek mobilya canlı destek, kelebek mobilya müşteri temsilcisi, kelebek mobilya şikayet hattı, kelebek mobilya çağrı merkezi, kelebek mobilya müşteri hizmetleri iletişim numarası, kelebek mobilya müşteri hizmetleri, kelebek mutfak müşteri hizmetleri numarası

135 Yorum

 1. mehmet atik 12 Nisan 2019
 2. Yasemin Büke 26 Nisan 2019
 3. Meltem 6 Mayıs 2019
 4. Müslüm Karaman 7 Mayıs 2019
 5. irfan açıkgöz 16 Mayıs 2019
 6. Seher 28 Şubat 2020
 7. Dilara 10 Ağustos 2021
 8. Sebahattin 28 Ağustos 2021
 9. Selver eroğlu 8 Eylül 2021
 10. SALİH KUZUDİŞLİ 16 Aralık 2022
 11. Aynur Gencer 15 Mayıs 2023
 12. ismail Arslan 24 Ekim 2023

Yorum Yap