Kelebek Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Kelebek Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kelebek Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kelebek Mobilya, 1935 yılında İstanbul’da kurulmuş mobilya markasıdır. Ülkemizin en köklü, ilk panel mobilya ve mutfak mobilyası üreten mobilya markasıdır. Her geçen gün en yeni teknolojilerle ve en güncel modaya uygun mobilya üretimlerine devam etmektedir. Ülkemizin öncü ve gözde mobilya markalarından birisidir.

Kelebek Mobilya şu alanlarda faaliyet göstermektedir; mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımları. Dünya genelinde 15’ten fazla ülkeye mobilya ihracı yapmaktadır. Alman ve İtalyan teknolojileriyle birlikte yaptığı üretimlerle kullanıcılarını her zaman kullanım kolaylığı ve güncellik açısından geliştirmektedir.

Kelebek Mobilya’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla satın almış olduğunuz ürünler hakkında destek ve bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla size en yakın Kelebek Mobilya satış noktasını öğrenebilir ve iletişim numarasını öğrenebilirsiniz.

Kelebek Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 18 05

Kelebek Mobilya Size En Yakın Şube

Arama Terimleri: kelebek mobilya iletişim bilgileri, kelebek mobilya telefon no, kelebek mobilya irtibat tel, kelebek mobilya canlı destek, kelebek mobilya müşteri temsilcisi, kelebek mobilya şikayet hattı

82 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla