dove-cagri-merkezi-numarasi

Dove Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dove çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dove müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Dove şikayet hattına erişebilirsiniz. Dove müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dove, 1955 yılında Unilever bünyesinde kurulmuş kişisel bakım ürünleri markasıdır. Üretim tesisleri Arjantin, Avustralya, Brezilya, Kanada, Almanya,Endonezya, İsrail, İrlanda, Meksika, Hollanda, Pakistan, Güney Afrika, Tayland, Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri ülkelerinde bulunmaktadır. Dünya genelinde 80’den fazla ülkede Dove ürünleri kullanılmaktadır.

Dove; cilt bakım ürünleri, cilt temizlik ürünleri, deodorantlar ve saç bakım ürünleri olmak üzere 4 ana kategoride bulunan onlarca çeşit ürünüyle müşterilerine hizmet vermektedir. Dove’un üretip satışa sunduğu ürünleri sıralayacak olarak şöyledir; erkek ve kadınlar için sabun, sıvı sabun, duş jeli, krem bar, şampuan ve saç kremleri, roll-on, deodorant, sprey, losyonlar, vücut ve el bakımları. Ayrıca erkekler için Dove Men + Care alt markasını oluşturmuştur.

Dove Çağrı Merkezi Numarası

Dove, Unilever adlı şirketin kişisel bakım markasıdır. İlk olarak 1955 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde satışına başlanmıştır. Bunun dışında markanın ürünleri Avustralya, Kanada, Endonezya, Arjantin, Brezilya, Almanya, Meksika, Pakistan, İsrail, Güney Afrika, İrlanda, Türkiye ve Tayland’da üretimi yapılmaktadır. Dove ürünleri, 80’in üzerinde ülkede üretilmekte ve satılmaktadır. Marka, cilt bakım ürünleri, cilt temizlik ürünleri, saç bakım ürünleri ve deodorantlar olmak üzere 4 alanda hizmet vermektedir. Alt ürünler olarak ter önleyici deodorant, saç bakım ürünleri, yüz bakım ürünleri, vücut yıkama ürünleri, losyon, nemlendirici ürünler üreten firma, sektörde hatırı sayılır bir paya sahiptir. Dove ürünlerini, neredeyse her kozmetik mağazasında bulabileceğiniz gibi, internet üzerinden de alışveriş yapmanız mümkün. Marka zaman zaman mağazalarda ya da internet üzerinden yapılan satışlarda indirimler uyguluyor. Bu zamanları takip ederek markanın ürünlerini çok cüzi fiyatlarda satın alabilirsiniz. Dove gerek mağazalardan gerek internet sitesi üzerinden alışveriş yapan müşterilerine çağrı merkezi numarası aracılığı ile değişim, iade gibi konularda kolaylık sağlıyor.

Dove çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Dove Müşteri Hizmetleri Numarası

Üretim ve satış konularında uzman çalışan kadrosu, müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren Dove, müşterilerinden gelecek olan değişim, iade taleplerine ve soru, görüş ve önerilere önem vermektedirler. Müşterilerinin bu isteklerine cevap verebilmek amacıyla kullanılmakta olan 444 25 19 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak soru, görüş ve önerilerinizi sunabilir, değişim ve iade taleplerinizi iletebilirsiniz. Belirtmiş olduğumuz hat üzerinden müşteri temsilcisiyle yapacağınız görüşmeler, hizmet kalitesini iyileştirmek amacıyla kayıt altına alınacak olup, kişisel verileriniz kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında koruma altına alınacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Dove müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Dove Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Dove, müşterilerine mümkün olan en kaliteli hizmeti verebilmek için büyük bir özveri ile çalışıyor. Yukarıda belirtmiş olduğumuz 444 25 19 numaralı çağrı merkezi numarasını aradıktan sonra 3’ü tuşlayarak asgari bekleme süresi sonunda müşteri temsilcisine bağlanabilir, soru, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. İletmiş olduğunuz konuyla alakalı gerekli değerlendirme yapıldıktan sonra çözüme ulaştırılıp tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Dove müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Dove Şikayet Hattı

Dove markasından almış olduğunuz bir hizmet ile alakalı şikayetiniz olduğu takdirde, yukarıda belirtmiş olduğumuz çağrı merkezi numarasından ulaşabileceğiniz gibi, internet adresi aracılığıyla da bildirim yapabilirsiniz. www.dove.com.tr şikayet hattı üzerinden form doldurarak firmaya bildirimde bulunabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dove müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Dove şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Dove’un 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Dove ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Dove Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 25 19

Arama Terimleri: dove iletişim bilgileri, dove telefon no, dove irtibat tel, dove canlı destek, dove müşteri temsilcisi, dove şikayet hattı, dove müşteri hizmetleri numarası, dove çağrı merkezi numarası, dove iletişim numarası, dove çağrı merkezi, dove müşteri hizmetleri direk bağlanma

10 Yorum

 1. aslı 17 Ağustos 2017
  • Yönetici 17 Ağustos 2017
 2. İbrahim 26 Ağustos 2017
  • Yönetici 26 Ağustos 2017
 3. Altun Kızılay 25 Ekim 2017
 4. emine 26 Ekim 2017
  • Yönetici 27 Ekim 2017
 5. Mürüvet Dal 20 Mart 2018
 6. Sedat yıldız 30 Mayıs 2018
 7. iğrenç dove 3 Ağustos 2018

Yorum Yap