Pizza Lazza Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pizza Lazza Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pizza Lazza çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Pizza Lazza müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Pizza Lazza şikayet hattına erişebilirsiniz. Pizza Lazza müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pizza Lazza Çağrı Merkezi Numarası

Genellikle her yaştaki insanların severek yediği bir yiyecek pizzadır. Şöyle üzeri bol malzemeli bir pizza günün her saatinde tercih edilmektedir. Pizza Lazza yıllardır kişilerin tercih ettiği bir markadır. Kaliteden ve lezzetten ödün vermeyen markamız kişilerin tavsiyelerine ve isteklerine göre de hareket etmektedir. İnsanlar görüşlerini, düşüncelerini ve isteklerini bizlere ulaşarak rahatça bildirmektedirler. Biz de onların istekleri doğrultusunda hareket ederek yeni lezzetler oluşturmakta ve şube sayımızı da gün geçtikçe artırmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Aradığınız lezzetleri pizza çeşitlerimizde bulabilirsiniz. Çağrı merkezlerimizden sipariş oluşturabildiğiniz gibi; isteklerinizi ve sıkıntılarınızı da dile getirebilirsiniz.

Pizza Lazza çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Pizza Lazza Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin yerli pizzası ünvanı ile tanınan Pizza Lazza’da birçok kampanyalar ve çeşitler mevcuttur. Evlere servis kampanyalarının yanı sıra, gel al kampanyası ve her şubenin kendine ait kampanyaları bulunmaktadır. Bulunduğunuz bölgeye yakın olan bir şubemizi arayarak ya da internet üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. İnternetten sipariş vermeniz oldukça kolaydır. Pizzalazza.com.tr sayfamıza giriş yaparak üyelik oluşturduğunuzda; burada her türlü işleminizi yapabilirsiniz. En yakın şubeyi öğrenebilir, müşteri hizmetleri ile bağlantı sağlayabilirsiniz. İstek ve önerilerinizi içeren formu doldurarak müşteri hizmetlerine ulaşmanız mümkündür. Sizin istekleriniz bizim için oldukça değerlidir. Ad, soyadı, telefon ve e posta bilgilerinizi doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimizle ilgili memnuniyetlerinizi ve sıkıntılarınızı bizimle paylaşırsanız böylelikle sizlere daha iyi bir hizmet sunabiliriz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Pizza Lazza müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Pizza Lazza Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Pizza Lazza müşteri hizmetleri ile direk bağlantı yapmak için internet sayfamızı ziyaret etmelisiniz. Ya da bulunduğunuz yere yakın olan şubemizi aramalısınız. Bizlere sunmuş olduğunuz her türlü bildirim tarafımızca en kısa zamanda cevaplanacaktır. Mail yolu ile bizimle iletişime geçmek isterseniz; info@pizzalazza.com.tr adresimizi kullanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Pizza Lazza müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Pizza Lazza Şikayet Hattı

Pizza Lazza olarak herkese hitap edecek olan lezzetleri siz müşterilerimize sunmaktayız. 30 dakika içerisinde getirme sözünü de vermekteyiz. Ama sizlerin memnun kalmadığı her türlü durumda da yanınızdayız. Bunun için ürünle ilgili, şubeyle ilgili ya da teslimattan kaynaklanan sorunlarla ilgili olarak bizlerle iletişim kurabilirsiniz. İnternette oluşturmuş olduğunuz üyelik girişi ile gerekli olan formu doldurarak, şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Pizza Lazza müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Pizza Lazza şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Pizza Lazza Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 987 24 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Pizza Lazza çağrı merkezi numarasına 0216 987 24 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Saray Mah. Naya Sok. No:3 34768 Ümraniye / İstanbul
E-mail: info@pizzalazza.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Pizza Lazza iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Pizza Lazza sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Pizza Lazza iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Pizza Lazza iletişim bilgileri, Pizza Lazza telefon no, Pizza Lazza irtibat tel, Pizza Lazza canlı destek, Pizza Lazza müşteri temsilcisi, Pizza Lazza şikayet hattı, Pizza Lazza müşteri hizmetleri numarası, Pizza Lazza çağrı merkezi numarası, Pizza Lazza iletişim numarası, Pizza Lazza çağrı merkezi, Pizza Lazza müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap