Shop&Miles Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Shop&Miles Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Shop&Miles çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Shop&Miles müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Shop&Miles şikayet hattına erişebilirsiniz. Shop&Miles müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Shop&Miles Çağrı Merkezi Numarası

Türk Hava Yolları’na bağlı olan Shop&Miles size birçok fırsat sunmaya devam ediyor. Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi bir havayolu firmasıyla yaptığınız uçuş milleri ile sitemiz üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizde birçok ünlü markanın ürünleri satışa sunulmaktadır. Alışveriş kataloğundan satmakta olduğumuz ürünleri görebilirsiniz. Ödemelerinizi millerinizle ya da kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Alışverişiniz sırasında bize danışmak istediklerinizi çağrı merkezindeki temsilcilerimize iletebilirsiniz.

Shop&Miles çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Shop&Miles Müşteri Hizmetleri Numarası

Millerinizle yapabileceğiniz güvenli alışverişin adresi Shop&Miles hızlı çözüm üreten çağrı merkeziyle de hizmetinizdedir. 444 9 877 numaralı çağrı merkezimiz sizlerin her türlü isteğine cevap vermektedir. Müşteri hizmetlerimiz hafta içi her gün 09.00 – 17.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Mesai saatleri dışında ise bazı info@shopandmiles.com adresinden e-posta atabilirsiniz. Size telefon veya e-posta ile dönüş yapılmasını istiyorsanız bunu belirtebilirsiniz. Bir sonraki mesai saatimizde e-postanıza istediğiniz şekilde dönüş sağlanacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Shop&Miles müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Shop&Miles Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Shop&Miles ayrıcalıklarıyla sizleri karşılamaya devam ediyor. Uçtukça kazanın, kazandıkça harcayın ama telefonda beklemeyin. Çağrı merkezimiz aracılığıyla bize ulaşmak isteyenleri bekletmeyi sevmiyoruz. Müşteri hizmetlerinde yer alan birçok çalışanımız sayesinde hızlı bir şekilde talepleriniz karşılamaktayız. 444 9 877 numarasıyla bize ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Miles&Smiles ve Türk Hava Yolları ile iletişim kurmak isteyenler ise 444 0 849 veya 0850 333 0849 numaralarını arayarak gerekli bilgileri alabilir. Müşteri hizmetlerimiz sizlere her konuda faydalı olacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Shop&Miles müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Shop&Miles Şikayet Hattı

Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde yaşadığınız sorunları 444 9 877 numaralı çağrı merkezimize bildirebilirsiniz. Ayrıca geri bildirim formumuz aracılığıyla da bize öneri ve yorumlarınızı iletebilirsiniz. Shop&Miles sitesinden aldığınız ürünleri teslim alırken kontrol ediniz. Hasarlı veya hatalı gördüğünüz ürünü doğrudan kargo görevlisine teslim edebilirsiniz. Ürünü kabul ettikten sonra yapılan hatalı veya hasarlı ürün şikayetleri kabul edilmemektedir. Ürünü aldıktan sonra yaşadığınız arızalar için üretici firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ürün iade veya değişim talep eden alıcılar teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde başvuru yapabilir. İade ve değişim başvuruları çağrı merkezimiz ile e-posta adresimiz aracılığıyla alınmaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Shop&Miles müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Shop&Miles şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Shop&Miles Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Shop&Miles çağrı merkezi numarasına 444 9 877 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Mail : info@shopandmiles.com
Çağrı Merkezi : 444 9 877

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Shop&Miles iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Shop&Miles sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Shop&Miles iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Shop&Miles iletişim bilgileri, Shop&Miles telefon no, Shop&Miles irtibat tel, Shop&Miles canlı destek, Shop&Miles müşteri temsilcisi, Shop&Miles şikayet hattı, Shop&Miles müşteri hizmetleri numarası, Shop&Miles çağrı merkezi numarası, Shop&Miles iletişim numarası, Shop&Miles çağrı merkezi, Shop&Miles müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap