philips-cagri-merkezi-numarasi

Philips Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Philips çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Philips müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Teknoloji devlerinden biri olan Philips şirketi ses, görüntü, ev ürünleri, laptoplar, telefonlar üreterek birçok alanda başarılı işlere imza atıp çeşitli ürünleriyle müşterilerine sunmaktadır.

İki bin yirmi beş yılına kadar üç milyarın üzerinde insanın hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan Philips aynı zamanda da müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlamaktadır. Bu kadar insanın hayatını kolaylaştırmayı amaçlarken aynı zamanda da yeşil teknolojiye yönelerek hem insanlara hizmet hem de doğayı korumaya destek için çalışmalarını sürdüren firma her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırmaktadır. Philips yeşil doğamızı korurken teknolojik gelişmeleri de takip etmektedir. Çağın gerisinde kalmayan hatta çağın teknolojik gelişmelerine katkı sağlayan firma hem servis ağını büyütmekte hem de insanların kullanımı için alternatif bir  çok ürün piyasaya sürmektedir.

Bir çok ödül ve takdir alan firma çalışmalarını arttırarak devam ettirmektedir. Hem işlevselliği hem de tasarımı ön planda tutarak büyük beğeni toplayan philips aynı zamanda da yaşanabilecek sorunlara en pratik şekilde çözüm arayışlarını karşılayan müşteri memnuniyet için aktif olarak çalışan müşteri hizmetleri numaralarını bulundurmaktadır.

Philips şirketi bu kadar çok ürün çeşitlerini müşterilerine sunarken aynı zamanda müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için uğraşmaktadır.

Philips çağrı merkezi birimi kurarak hizmet kalitesini daha da artırmıştır.

Philips müşteri hizmetleri ne ulaşmak için birçok telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar almış olduğunuz ürüne bağlı olarak kategorilere ayrılmış ve almış olduğunuz ürünün kategorisiyle ilgilenen müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekmektedir.

Philips Çağrı Merkezi Numarası

Philips bu kadar yaygın bir şekilde kullanıldığı için haliyle müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek adına bir çok philips çağrı merkezi numarası mevcuttur. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren firma müşterilerine en iyi çözüm yollarını en hızlı ve pratik olarak sunmayı amaçlamaktadır. Durum böyle olunca arayabileceğiniz farklı numaralar mevcuttur. Aramalarınızı yaparken dikkat etmeniz gereken hangi cihazı kullandığınız ve ilgili kategorisini belirleyerek ilgili çağrı merkezi numarasını aramanızdır. Sizlere hitap eden cihazları uygun şekilde ve mümkün olduğunca sorunsuzca kullandırmayı amaçlamasına rağmen bazen istenmese de sorunlarla karşılaşabileceğiniz için ilgili çağrı merkezini aramanız sizin açınızdan isabetli olacaktır.

Philips Müşteri Hizmetleri Numarası

Philips müşterilerine gereken önemi gösterebilmek adına Philips müşteri hizmetleri numarası nı aktif olarak çalıştırmaktadır. Müşteri memnuniyeti açısından en hızlı ve kalıcı çözümü sunabilmek adına servis ağını yaygın tutmaya çalışırken iletişim numaraları üzerinden bilgilendirmeler de yapmaktadır. Philips iletişim 444 lü numarası bulunmamaktadır. Bunun yerine aşağıda yazılı olan numaralardan almış olduğunuz ürün hangi kategoride ise o Philips telefon no yu aramanız gerekmektedir.

Philips Televizyon Müşteri Hizmetleri
0 850 222 44 66

Philips Ev Aletleri, Kişisel Bakım ve Philips Avent Anne – Bebek Ürünleri Müşteri Hizmetleri
0 850 222 7 445

Philips Faks Makinesi ve Cep Telefonu Müşteri Hizmetleri
0 216 444 4 832

Philips Monitör ve Bilgi Ekranı Müşteri Hizmetleri
0 212 444 4 832

Philips Aydınlatma
0 850 390 1 922

Philips Medikal Sistem Müşteri Hizmetleri
444 0 637

Philips Ses ve Görüntü Sistemleri Müşteri Hizmetleri
0 850 220 99 69

Dilerseniz telefonla aramak yerine aşağıdaki linkten web sitesine girerek ilgili kategorideki bölümün müşteri hizmetlerine canlı sohbet eşliğinde veya e posta yoluyla da ulaşabilirsiniz.

Philips Canlı Destek / İletişim Formu

Arama Terimleri: philips iletişim bilgileri, philips telefon no, philips irtibat tel, philips canlı destek, philips müşteri temsilcisi, philips şikayet hattı, philips müşteri hizmetleri, philips çağrı merkezi numarası, philips müşteri hizmetleri numarası, philips çağrı merkezi

47 Yorum

  1. BEŞİR 16 Mayıs 2023
  2. Aydın Tanal 6 Şubat 2024

Yorum Yap