toshiba-cagri-merkezi-numarasi

Toshiba Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknolojinin önde gelen firmalarından biri olan Toshiba Türkiye’de hemen her ilde mağazaları ve satış noktaları sayesinde binlerce müşterisine ürünlerini ulaştırmaktadır. Toshiba özellikle son zamanlardaki sunduğu yeni televizyonları sayesinde birçok kullanıcı tarafından beğeni kazanmıştır.

Toshiba firması sipariş öncesinde ve sipariş sonrası müşterilerine kaliteli ve iyi bir hizmet verebilmek, kullanıcılarına daha iyi yardımcı olabilmek için Toshiba çağrı merkezi birimini kurarak müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Bin sekiz yüz yetmiş beşten beri, Toshiba dünyanın yüksek teknoloji endüstrisinde ön sıralarda yer alarak ofis otomasyon ürünlerinin buluşu ve geliştirilmesinde uzun geçmişe sahip olup bu alanda kendini ispatlamıştır. Yüz otuz beş yıllık operasyonda, Toshiba çok sayıda ilki gerçekleştirmiş olmanın gururunu yaşarken teknolojiye ve topluma birçok değerli katkıda bulunarak bu alanda adından söz ettirmiştir. Toshiba günümüzde, dünya genelindeki yüz seksen bini bulan çalışanı ve kırk yedi milyar doları aşan yıllık satışları ile dünyanın en büyük 9. elektrik-elektronik üreticisi konumuna gelirken müşterilerine de gereken hassasiyeti göstermiştir. Bu bağlamda en iyi hizmeti sunarken Toshiba çağrı merkezi numarası kanallarını da aktif bir şekilde kullanıma sunmuştur.

1974’te kurulan Toshiba Singapore Pte Ltd (TSP), Digital Media Network Firması’nın denizaşırı şubelerinden bir tanesi konumunda olup TSP, Projeksiyon TV’lerin üretimi, ofis otomasyon ürünlerinin, ev ürünlerinin, bilişim ve bilgisayar ürünlerinin satışı ve pazarlaması konularından birbirinden kaliteli ve işlevsel ürünleri piyasaya sunup oldukça beğeni toplamıştır.

Ekim 1999’da, ürün planlamasını, pazarlamayı, satışı, teknik servis desteğini ve faks/fotokopi/çok fonksiyonlu sistemlerin dağıtımını yönetmek üzere Electronics Imaging Division (EID) kurulmuştur. EID aynı zamanda Güneydoğu Asya, Güney Asya, Ortadoğu ve Afrika’nın bölgesel merkezi konumuna gelirken müşterilerine verdiği değeri ve önemi arttırarak hizmetine devam etmiştir.

Toshiba Müşteri Hizmetleri Numarası

Toshiba, pazar ihtiyaçlarına ve isteklerine gelişmiş teknolojik kapasitesi ile cevap vererek başarıyı yakalarken yönetim ilkeleri six-sigma metodolojisine dayandırmakta ve bu durumdan oldukça güç almaktadır. Günlük aktiviteleri tüm cephelerden genişleterek, müşteri memnuniyetinde ve artan verimde firma olarak kendilerini geliştirip bunun mutluluğunu yaşamaktadır.

Toshiba, dijital devrimlerde öncü olarak kalmak için gerekli tüm yatırımları yapmaya devam ederken aynı zamanda da araştırma-geliştirme alanında, dijital ve bileşenleri sektöründeki büyük gelişimi ve Toshiba’nın toplumsal ticaretini güçlendirecek teknolojileri vurgulamayı hedef haline getirmiştir.

Toshiba müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için Toshiba iletişim 444 lü numarası bulunmamaktadır. Toshiba çağrı merkezine ulaşabilmeniz için 0850 ile başlayan Toshiba müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçrek ve iletişim numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.

Toshiba Çağrı Merkezi İletişim Numarası
0850 360 86 74

Dilerseniz aşağıda linkteki formu doldurarak da müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bu iletişim formu üzerinden görüş, öneri ve isteklerinizi rahatlıkla aktarabilirsiniz. Yine aynı şekilde iletişim numaraları ya da iletişim formu üzerinden Toshiba şikayet hattı  üzerinden iletişim kurarak sorun yaşadıklarınızı aktarabilir destek talebinde bulunabilirsiniz.

Toshiba İletişim Formu

Arama Terimleri: toshiba iletişim bilgileri, toshiba telefon no, toshiba irtibat tel, toshiba canlı destek, toshiba müşteri temsilcisi, toshiba şikayet hattı, toshiba müşteri hizmetleri, toshiba müşteri hizmetleri numarası, toshiba çağrı merkezi numarası

14 Yorum

 1. Emrah Coşgun 23 Eylül 2017
 2. Negüzel KILIÇ 3 Ekim 2017
 3. eslem 1 Ocak 2018
  • Yönetici 1 Ocak 2018
 4. AHMET KAVAK 17 Ocak 2018
 5. Ersin GELMEZ 28 Şubat 2018
  • Yönetici 3 Mart 2018
 6. Muhammet 27 Mart 2018
 7. ADEM AYDOĞAN 27 Nisan 2018
 8. Bahar 20 Mayıs 2018
 9. hüseyin 23 Mayıs 2018
 10. Ertuğrul gazi 22 Şubat 2019
 11. Erdem 26 Ocak 2020
 12. fatma N 26 Aralık 2021

Yorum Yap