Feridun Kunak Ürünleri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Feridun Kunak Ürünleri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Feridun Kunak Ürünleri çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Feridun Kunak Ürünleri müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Feridun Kunak Ürünleri şikayet hattına erişebilirsiniz. Feridun Kunak Ürünleri müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Feridun Kunak Ürünleri Çağrı Merkezi Numarası

Feridun Kunak Ürünleri markası ülkemizde merakla takip edilen marka ve ürünleri arasında yer almaktadır. Markaya ait pek çok farklı ürün bulunmaktadır. Ürünlerin asıl amacı, daha sağlıklı bir yaşam sürmek ilkesine dayanmaktadır. Bu kapsamda satılan ürünlerden ilki detoks çayıdır. Detoks çayı aynı zamanda markaya ait en popüler ürünler arasında bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yaşa bağlı olarak azalan kolajen eksikliğini gidermek için de birtakım ürün paketleri hazırlanmaktadır. İçerisinde değerli vitaminlerin yer aldığı bu paketler müşteriler tarafından büyük ilgi ile karşılanmaktadır. Markaya ait ürünlerin büyük bir ilgi ile takip ediliyor olmasının en önemli sebebi, marka bünyesinde satılan tüm ürünlerin bizzat Opr. Dr. Feridun Kunak tarafından hazırlanıyor olmasıdır. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda marka ve müşterileri arasında bir iletişim ağı olması şart hale gelmiştir. Ürünlerden faydalanan veya ürünler hakkında bilgi almak isteyen tüm müşterilerin kullanabilecekleri bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Müşteriler mesai gün ve saatleri içerisinde 0312 432 13 70 numarası üzerinden marka yetkilileri ile görüşme gerçekleştirebilmektedirler.

Feridun Kunak Ürünleri çağrı merkezi numarası 0531 992 49 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Feridun Kunak Ürünleri Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile düzenli olarak iletişime geçilmesinin pek çok farklı sebebi bulunabilmektedir. Bu sebeplerden ilki, müşterilerin ürünü alması sonucunda ürünü nasıl kullanmaları gerektiklerini bilmemesidir. Dolayısıyla bu alanda bilgi sahibi olabilmek için doğrudan çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasını arayabilmektedirler. Bunun yanı sıra, ürün fiyatları ve ürün stok durumu gibi konularda da müşterilerin talepleri doğrultusunda müşterilere düzenli olarak bilgi akışı sağlanmaktadır. Markaya ait bir diğer telefon numarası da 0312 432 27 08 şeklindedir. Marka yetkililerinin yoğun olmaları durumunda müşteriler bu numara üzerinden de ilgili kişilerle görüşme gerçekleştirebilmektedir. Telefon numarasının yanı sıra, markaya ait resmi web sitesi üzerinde de güncel fiyat bilgisi ve stok bilgisi bulunmaktadır. Markaya ait resmi web sitesi üzerinden bilgi almak isteyen müşterilerin https://drferidunkunak.com/ adresine tıklaması yeterli olacaktır. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi almak isteyen müşterilerin kullanabilecekleri bir başla iletişim kanalı daha bulunmaktadır. Bu da markaya ait faks numarasıdır. Müşteriler, mesai gün ve saatleri içerisinde 0312 433 30 71 numaralı faks adresi üzerinden iletişime geçebilmektedirler.

Feridun Kunak Ürünleri müşteri hizmetleri numarası 0531 992 49 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Feridun Kunak Ürünleri Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markaya ait müşteri hizmetleriyle görüşme gerçekleştirmek isteyen müşteriler, direkt bağlanma olanağı ile iletişime geçmek isterlerse bunun için yapmaları gereken birkaç farklı işlem bulunmaktadır. Bunlardan ilki arama esnasında müşterilerden talep edilen belli kişisel bilgilerin eksiksiz ve doğru biçimde ilgili alana iletiyor olması gerektiğidir. Bilgilerin iletilmesinden kısa süre sonra görüşülmek istenen konu doğrultusunda yetkili kişiye aktarılacaktır. Ayrıca müşteri temsilcisine bağlanmadan önce görüşülmek istenen konu hakkında tuşlama yapılması isteniyor ise ilgili konuyla bağlantı olan tuşlama işleminin de yapılması gerekmektedir. Bu sayede kısa süre içerisinde, yapılan yönlendirmeler sayesinde müşteri temsilcisine direkt bağlanma fırsatı yakalanmış olacaktır.

Feridun Kunak Ürünleri müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0531 992 49 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Feridun Kunak Ürünleri Şikayet Hattı

Markadan alınan herhangi bir ürün bağlamında bir sorun yaşanması durumunda müşteriler doğrudan şikayet hattına bu durumu bildirebilmektedirler. Bunun için tek yapılması gereken çağrı merkezi numarasını aramak olacaktır. Markaya ait ayrı bir şikayet hattı numarası bulunmamaktadır. Dolayısıyla müşteriler çağrı merkezini numarasını aradıkları esnada, görüşmek istedikleri konunun şikayet olduğunu bildirmelidir. Bu sayede müşteri temsilcisiyle şikayet konulu bir görüşme gerçekleştirilmektedir. Marka yetkilileri, müşteriler tarafından iletilmiş olan şikayetleri değerlendirerek kısa süre içerisinde müşteri odaklı bir çözüme kavuşturacaklardır. Marka bünyesinde satın alınmış olan ürün veya hizmetler hakkında şikayet bildirmek isteyen müşterilerin 0312 432 13 70 numarasını araması yeterlidir.

Feridun Kunak Ürünleri şikayet hattı 0531 992 49 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Feridun Kunak Ürünleri müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Feridun Kunak Ürünleri şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Feridun Kunak Ürünleri Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0531 992 49 04

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Feridun Kunak Ürünleri çağrı merkezi numarasına 0531 992 49 04 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : İstanbul/AVCILAR
E-Posta : info@drferidunkunak.com
Telefon : 0531 992 49 04

Arama Terimleri: Feridun Kunak Ürünleri iletişim bilgileri, Feridun Kunak Ürünleri telefon no, Feridun Kunak Ürünleri irtibat tel, Feridun Kunak Ürünleri canlı destek, Feridun Kunak Ürünleri müşteri temsilcisi

One Response

  1. Tolga 28 Nisan 2023

Yorum Yap