Özlem Adana Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özlem Adana Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özlem Adana çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Özlem Adana müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özlem Adana şikayet hattına erişebilirsiniz. Özlem Adana müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özlem Adana Çağrı Merkezi Numarası

Özlem Adana Seyahat, müşterilerinin kaliteli bir hizmet ile yolculuk yapabilmeleri amacıyla kurulmuş bir seyahat firmasıdır. Uzun yollarda otobüs ile yolculuk yapmak oldukça yorucudur. Bu yorgunluğu hafifletmek için firmaların sunmuş olduğu bazı hizmetler bulunmaktadır. Her şeyden önce oturulan koltukların rahat ve yeterli genişlikte olması önemlidir. Buna ek olarak yol boyu yolcuların sıkılmaması için wifi ve her koltuğa özel televizyonun olması da önemli detaylardır. Ayrıca yol boyu yolculara sunulan ikramlar da yolculuk kalitesini bir hayli arttırmaktadır. Tüm bu detayları bu firmada bulabilirsiniz.

Firma ile iletişime geçerek yaşadığınız sorunları dile getirebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir konuda önerileriniz olursa bunları da firma ile iletişime geçerek dile getirebilirsiniz. Firma ile iletişime geçebilmek için 444 94 06 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Bu müşteri hizmetleri numarasına ulaşmanız halinde sizinle en kısa sürede ilgilenilecektir. Ayrıca telefonla irtibat kurmak istemezseniz kullanabileceğiniz bir de e-mail adresi bulunmaktadır. info@ozlemadana.com e-mail adresi ile de firmayla iletişime geçebilmeniz mümkündür.

Özlem Adana çağrı merkezi numarası 444 94 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özlem Adana Müşteri Hizmetleri Numarası

Şehirlerarası yolculuk bir hayli yorucudur. Özellikle uzak bir mesafeye gidilecekse daha da yorucu olmaktadır. Ancak bu yolculukta iyi bir firma tercihi yaparak bu yorgunluğunuzu hafifletebilirsiniz. Yazıda belirtilen firma müşterileri için birçok hizmet sunmaktadır. Almayı planladığınız biletleri firmanın web sitesinden satın alabilirsiniz. Ayrıca henüz yolculuğunuz netleşmediyse sadece rezervasyon yaparak bilet ayırabilirsiniz. Eğer bir bilet aldınız ancak yolculuğunuzun tarihi değişti veya gitmekten vazgeçtiniz. Bu durumda da biletinizi açığa alabilirsiniz.

Firmanın web sitesinden daha birçok bilgiye de erişebilmeniz mümkündür. Yolcunuzun nerede olduğu, gideceğiniz mesafenin ne kadar olduğu veya firmanın sahip olduğu filo hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Firma ile ilgili bir sorun yaşamanız durumunda ise 444 94 06 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak sorununuzu çözebilirsiniz. Ayrıca telefonla görüşmek istemeyenler için firmaya ait bir e-mail adresi de bulunmaktadır. info@ozlemadana.com e-mail adresini kullanarak firma ile dilediğiniz konuda iletişime geçebilirsiniz.

Özlem Adana müşteri hizmetleri numarası 444 94 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özlem Adana Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma kuruluşundan bu yana müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiştir. Müşteri odaklı çalışmak bir firmaya her zaman için avantaj sağlamaktadır. Bu doğrultuda firmada yapılan yenilikler müşteri talepleri göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Ya da mevcut sorunlar müşterilerin bunları dile getirmesi sayesinde fark edilerek çözülmektedir. Bu doğrultuda firma ile ilgili sorun yaşarsanız veya herhangi bir öneriniz olursa yazıda belirtilen iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Bu sayede firmanın sorunları çözebilmesi için de bir fırsat yaratılmış olmaktadır.

Şehirlerarası yolculuk yaparken firmanın müşterilerine sunduğu hizmetler oldukça önemlidir. Ayrıca firmanın bilette belirtilen saatte yolcusunu alması ve yine belirtilen saatte yolcusunu gideceği yere ulaştırması önemlidir. Ek olarak firmanın yolcusunu güvenli bir şekilde ulaştırması da önemli bir konudur. Trafik kurallarına uyarak, gereksiz hız yapmaktan kaçınarak ve uykusuz bir şekilde şoförlük yapmayarak yolcuların güvenliğe maksimize edilebilir.

Özlem Adana müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 94 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özlem Adana Şikayet Hattı

Firma sektörde belirleyici olmayı hedeflemektedir. Ayrıca müşterilerinin güvenliği için gerekli olan tedbirlerin alınması da vizyonlarından biridir. Şehirlerarası yolculuk yapmak kadar yolcu taşımak da bir o kadar zordur. Bu yolculuk esnasında yolcuların güvenliğinden sorumlu olmak ve müşteri memnuniyetini yüksek tutmak oldukça zordur. Bu doğrultuda gerekli adımların atılması gerekmektedir. Firmanın da bu doğrultuda sahip olduğu birçok belge bulunmaktadır.

Siz de firmayla yolculuk yapmak istiyorsanız ve aklınıza takılan sorular varsa müşteri hizmetleri numarasından firmaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca firma ile ilgili yaşadığınız sorunları da aynı numaradan firmaya ileterek çözüm için bir adım atabilirsiniz.

Özlem Adana şikayet hattı 444 94 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Özlem Adana müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Özlem Adana şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Özlem Adana Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 94 06

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Özlem Adana çağrı merkezi numarasına 444 94 06 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : ÖZLEM ADANA SEYAHAT VE TURİZM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Adres : Fevzipaşa Mah. Turhan Cemal Beriker Blv. Adana Merkez Otogarı 434 121 Seyhan/ADANA/TÜRKİYE
E-Posta : info@ozlemadana.com
Telefon : 444 94 06

Arama Terimleri: Özlem Adana iletişim bilgileri, Özlem Adana telefon no, Özlem Adana irtibat tel, Özlem Adana canlı destek, Özlem Adana müşteri temsilcisi

Yorum Yap