Özel Optimed Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Optimed Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Optimed Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Özel Optimed Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özel Optimed Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Özel Optimed Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özel Optimed Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Özel Optimed Hastanesi, Tekirdağ ilinin Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Bu hastanede acil servisten kardiyolojiye kadar birçok bölüm ve servis bulunmaktadır. Hastaneden daha önce sağlık hizmeti alan veya ilk defa hizmet alacak olan kişiler ise çağrı merkezi numarasını merak etmektedir.

Herhangi bir nedenden ötürü hastanenin çağrı merkezine ulaşmak istiyorsanız, telefonunuzdan 0 282 726 05 55 numaralı hattı arayabilirsiniz. Bu hat haftanın her günü ve her saatinde sizlere yardımcı olmak amacıyla oluşturulmuştur.

Hastane yetkililerine yazılı olarak ulaşmak istiyorsanız, telefonunuzun veya bilgisayarınızın internet tarayıcısından https://optimedhastanesi.com/iletisim/ adresine gidebilirsiniz. Bu adreste yer alan kutucukları doldurarak mesajınızı hastane yetkililerine iletmeniz mümkündür. Hastane yetkilileri sizlerle en kısa süre içerisinde iletişime geçecektir.

Özel Optimed Hastanesi çağrı merkezi numarası 0282 726 0 555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Optimed Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Tekirdağ ilinde hizmet veren bu hastaneyi her gün binlerce hasta ziyaret etmektedir. Hastalar bazı zamanlarda hastaneye telefon yoluyla ulaşmak isteyebilirler. Eğer sizler de hastanenin müşteri hizmetleri numarasına ihtiyaç duyuyorsanız, telefonunuzdan 0 282 726 05 55 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Hastanenin müşteri hizmetleri hattı 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Bu hattı aradığınızda bir telesekreter sizleri karşılayacak ve arama amacınıza göre bazı tuşlamalar yapmanızı isteyecektir. Sizler de bu tuşlamaları yaparak müşteri temsilcisine ulaşabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

https://optimedhastanesi.com/iletisim/ adresi ise mesajınızı yazılı olarak hastane yönetimine göndermenize olanak sağlamaktadır. Eğer görüş, öneri ve şikayetlerinizi hastane yönetimine bildirmek istiyorsanız bu iletişim kanalını kullanabilirsiniz. Ayrıca bu adres üzerinden Çorlu ve Çerkezköy hastanelerinin yer bilgilerine de ulaşmanız mümkündür.

Hastanenin çağrı merkezi 7/24 çalışmakta fakat acil servis dışında kalan bölümler hafta içi 09:00 – 18:00, cumartesi günü ise 09:00 – 14:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Hastaneye ulaşmadan önce çalışma saatlerini bilmek faydanıza olabilir.

Özel Optimed Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0282 726 0 555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Optimed Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Çorlu ve Çerkezköy’de hizmet veren, alanında başarılı hekimleri bünyesinde barındıran bu hastane, müşterileri ile iletişine geçebilmek amacıyla bir çağrı merkezi oluşturmuştur. Hastaneden aldığınız veya almak istediğiniz hizmet doğrultusunda müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek istiyorsanız, 0 282 726 05 55 numaralı hattı arayabilirsiniz. Bu hat haftanın her günü ve her saatinde sizlere hizmet vermektedir.

Bu hattı aradığınızda sizleri telesekreter karşılamaktadır. Eğer bu kısımda vakit kaybetmeden direkt müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız, telesekreterin kısa konuşmasını bitirmesini bekleyebilirsiniz. Böylece hiçbir tuşlama yapmadan müşteri temsilcisine bağlanmanız mümkün olacaktır.

Bunun yanı sıra müşteri temsilcisine direkt bağlanabilmek için dilerseniz telesekreterin yönlendirmeleri doğrultusunda tuşlamalar yapabilirsiniz. Bu tuşlamalar da müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanmanız için yeterli olacaktır.

Eğer yazılı bir şekilde direkt hastane yetkililerine ulaşmak istiyorsanız, cihazınızın internet tarayıcısından https://optimedhastanesi.com/iletisim/ adresine gitmeniz yeterli olacaktır. Bu adreste yer alan kutucukları doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız durumunda hastane yetkilileri sizlerle kısa süre içerisinde iletişim kuracaktır.

Özel Optimed Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0282 726 0 555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Optimed Hastanesi Şikayet Hattı

Bu sağlık kuruluşu her ne kadar kaliteli hizmet veriyor olsa da bazı kişiler çeşitli nedenlerden ötürü şikayette bulunmak isteyebilir. Eğer hastaneden aldığınız hizmet doğrultusunda şikayette bulunmak veya mağduriyetinizi gidermek istiyorsanız, telefonunuzdan 0 282 726 05 55 numaralı hattı arayabilirsiniz. Sizleri karşılayan çağrı merkezi personeli her türlü konuda yardımcı olacaktır.

Eğer şikayetinizi sesli olarak değil de yazılı olarak iletmek istiyorsanız, telefonunuzun veya bilgisayarınızın internet tarayıcından https://optimedhastanesi.com/iletisim/ adresine gidebilirsiniz. Bu adreste aşağılara indiğinizde karşınıza çıkan kutucukları doğru bir şekilde doldurmalı ve gönder butonuna tıklamalısınız.

Şikayetinizin çözümlenebilmesi ve mağduriyetinizin giderilebilmesi için sorunu net bir şekilde dile getirmeniz gerektiğini unutmayınız. Eğer sesli veya yazılı olarak şikayetinizi dile getirmekte zorlanıyorsanız, hastaneyi ziyaret ederek yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz.

Özel Optimed Hastanesi şikayet hattı 0282 726 0 555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Özel Optimed Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Özel Optimed Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Özel Optimed Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0282 726 0 555

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Özel Optimed Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0282 726 0 555 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Atatürk Caddesi No: 118, 59500 Çerkezköy/Tekirdağ
E-Posta : info@optimed.com.tr
Telefon : 0282 726 0 555

Arama Terimleri: Özel Optimed Hastanesi iletişim bilgileri, Özel Optimed Hastanesi telefon no, Özel Optimed Hastanesi irtibat tel, Özel Optimed Hastanesi canlı destek, Özel Optimed Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap