Butik Gardrop Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Butik Gardrop Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Butik Gardrop çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Butik Gardrop müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Butik Gardrop şikayet hattına erişebilirsiniz. Butik Gardrop müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Butik Gardrop Çağrı Merkezi Numarası

Hepiniz merak ediyorsunuz, mesajlar gönderiyorsunuz Butik Gardrop nasıl başladı diye. Firma macerasına 2013 yılında başladı. Kurucusu Burcu. İnsanlarla iletişim kurmayı, onlarla birebir sohbet etmeyi seven, kıyafetleri kombinler yapmayı görev bilmiş bir firmadır. Yıllar geçtikçe mağazaları, sosyal medya ile birlikte koskocaman bir aile oldu. Kalpleri misler gibi, güler yüzlü kocaman bir ekibi olan firma günden güne büyümektedir.

https://www.butikgardrop.com firmanın resmi web sitesidir. Perakende Satış Giyim ve Moda sektörlerinde lider firmalar arasında yer alıyorlar. Her gün güncellenen yeni sezon bayan giyim ürünleri, iş kadınları, ev hanımları ve genç kızlar için elbise modelleri, üst giyim ve iç giyim ürünleri ile sizlere hizmet vermektedir. Kaliteli ürün ve güvenli alışveriş yolunda müşteri portföylerini her geçen gün güçlendirmekte ve size daha iyi hizmet verebilmek için web sitesi altyapılarını sürekli geliştirmektedir.

Butik Gardrop çağrı merkezi numarası 0542 820 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Butik Gardrop Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın adresi Suadiye Mahallesi, Küçük Ağa Sokak, No:1/1D olmaktadır. Satın almış olduğunuz ürünler, ürün bilgi sayfasında belirtilen teslimat süresi içerisinde teslim edilecektir. Satın alınan ürünlerin teslimat tarihini de “Hesabım” bölümündeki “Siparişlerim” sayfasından öğrenebilirsiniz. Saat 17:00’ye kadar alınan siparişler aynı gün dağıtılacaktır. Siparişiniz teslim edildiğinde kargo görevlisi size kısa mesaj ile bilgi verecektir. Kargo kargoya verildikten sonra Müşteri Hizmetleri’ndeki “Sipariş Takip” linkinden siparişinizin teslimat durumunu takip edebilirsiniz.

Alışveriş yaptığınızda kazandığınız BG Money bir puan sistemidir. Sitede yapılan işlemlerden sadece üyelerin kazanabileceği puanlardır. Bu puanları toplayarak hediye kartına dönüştürebilir ve bu hediye kartı ile site üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. BG parası kazanmak için siteye üye olmalısınız.

BG Para nakite çevrilemez veya mağazada kullanılamaz. BG Money hediye kartlarını site üzerinden alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz. BG Money hediye kartı oluşturmak için en az 300 puan toplamanız gerekiyor. 300 puanınız 15₺ BG para değerinde. Kampanya tüm kategorilerde geçerlidir.

Butik Gardrop müşteri hizmetleri numarası 0542 820 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Butik Gardrop Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sadece banka havalesi ve kredi kartı ödemelerinde geçerlidir. Hesabım > Nakit Puanlar / Hediye Kartları > Nakit Puanlarım menüsünden toplanan puanlara ulaşabilirsiniz. 300 BG para biriktirdiğinizde Hesabım > Nakit Puanlar / Hediye Kartı > Nakit Puanlarım’dan hediye kartı oluşturabilirsiniz. Hediye kartı kodunuzu Hesabım > Nakit puanlar / Hediye kartları > Hediye kartlarım menüsünde görebilirsiniz.

https://www.butikgardrop.com/Form/cv-3 web sitesinden firma için iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Firma ile iletişime geçmek isteyen müşterilerimiz veya şikayetleri için 0542 820 70 70 / 0544 820 70 71 numaralı telefondan arayarak 7 yirmi dört destek alabilirsiniz. Ayrıca web sitesindeki iletişim formunu doldurarak kısa sürede cevap almanız mümkün, hatta formu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Dilerseniz destek@butikgardrop.com mail adresi ile de firma ile görüşmek oldukça mümkün.

Butik Gardrop müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0542 820 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Butik Gardrop Şikayet hattı

Firmanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak kibar ve anlayışlı müşteri hizmetleri temsilcileri ile sıra beklemeden sohbet etmek mümkündür. Müşteri ilişkilerine çok önem veren marka bu konuda sürekli kendini geliştirmektedir. Şirketin temel amacı müşterilerin şikayet mağduru olmamasını ve memnuniyetsiz ayrılmasını sağlamaktır. Perakende, zaman içinde erişilebilirliği artırmak ve alışveriş deneyimini daha kolay ve keyifli hale getirmek için birçok farklı kanalda kullanılmıştır. Ayrıca satış stratejilerinin ve satış kanallarının gelişmesi, çeşitli alanlardan müşterilere ulaşmayı mümkün kılmıştır. Çevrimiçi satışlar, ürünlerin özel olarak depolandığı otomatlar, yalnızca özel bir ürün bazında satış yapan özel mağazalar, süpermarketler, zincir mağazalar, büyük mağazalar, indirim mağazaları, perakende kanalları ve benzeri birçok kanal ortaya çıktı. Firma bu doğrultuda bir numaradır.

Butik Gardrop şikayet hattı 0542 820 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Butik Gardrop müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Butik Gardrop şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Butik Gardrop Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0542 820 70 70

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Butik Gardrop çağrı merkezi numarasına 0542 820 70 70 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Suadiye Mahallesi, Küçük Ağa Sokak, No:1/1D
E-Posta : destek@butikgardrop.com
Telefon : 0542 820 70 70

Arama Terimleri: Butik Gardrop iletişim bilgileri, Butik Gardrop telefon no, Butik Gardrop irtibat tel, Butik Gardrop canlı destek, Butik Gardrop müşteri temsilcisi

One Response

  1. Emrah 8 Ocak 2023

Yorum Yap