İzmir Özel Can Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İzmir Özel Can Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İzmir Özel Can Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İzmir Özel Can Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İzmir Özel Can Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. İzmir Özel Can Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İzmir Özel Can Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

İzmir Özel Can Hastanesi, bireysel ve toplumsal sağlığa yönelik pozitif ilklere imza atmak vizyonuyla yola çıkan ve Manisa Salihli’de 2002 yılında temelleri atılmış bir kurumdur. 2008 yılında TÜV-CERT kalite belgesi almıştır. 2016 yılında Manisa’nın ilk ve tek erişkin ve yenidoğan üçüncü seviye yoğun bakım imkanlarını sunan kurum, bölgede saygın bir yer edinmiştir. 2017 yılında da İzmir’e geçiş yapılmış ve orada da hizmet verilmeye başlanmıştır. Hastaların konforunun en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü hastanede, pek çok hizmet bir arada verilmektedir. Hastaneye yönelik herhangi bir soru için çağrı merkezi 0 (232) 715 40 00’dır.

İzmir Özel Can Hastanesi çağrı merkezi numarası 0232 715 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İzmir Özel Can Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Hastanede irili ufaklı pek çok birim bulunmakta olup Acil Servis’te uzman acil tıp doktorlarıyla hizmet verilmektedir. Hastane, dünya standartlarında ileri teknolojiyi uzman doktorların bilgi ve deneyimleriyle bütünleştirerek bir sağlık merkezi değil sağlığın yeni merkezini inşa etmiştir. Toplumsal ve tıbbi etik değerlere bağlı, sevgi ve saygı eksenli, güvenilir, çevreye duyarlı ve sosyal sorumluluk bilincine sahip, bilim ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden ve gelişimi süreklilik arz eden anlayışıyla hastane, modern çağın gerekliliklerini yerine getirmektedir. Hastaneye ilişkin herhangi bir konuda bilgi almak için müşteri hizmetleri numarası 0 (232) 715 40 00’dır.

İzmir Özel Can Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0232 715 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İzmir Özel Can Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sağlıklı yarınları arzulayan ve sürekli bu doğrultuda gelişme göstermek ve ilerleme kaydetmek isteyen hastane, çalışmalarına da bu doğrultuda yön vermektedir. Sadece iyilik halinin sağlanmasının değil aynı zamanda iyilik halinin korunmasının gerektiğini de vurgulayan hastane yaklaşımı, bireysel ve toplumsal sağlığa yönelik çalışmalarını aktif şekilde sürdürmektedir. Hastaneye yönelik spesifik bir alanda sorgulanmak istenen bir konu, hastanenin yukarıda bulunan numarasından iletişime geçilip direkt bağlanılarak ilgilisinden öğrenilebilir.

İzmir Özel Can Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0232 715 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İzmir Özel Can Hastanesi Şikayet Hattı

Kurumsal bir anlayış çerçevesinde hizmetlerini sürdüren hastane, hastayı bilinçlendirici ve güvenilir hizmetler sunmasıyla hastaların takdirini kazanmaya devam etmektedir. Hastaneye yönelik tüm şikayet, soru, görüş ve öneriler yukarıda yer alan numaradan iletilebilir.

İzmir Özel Can Hastanesi şikayet hattı 0232 715 40 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İzmir Özel Can Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İzmir Özel Can Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İzmir Özel Can Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0232 715 40 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İzmir Özel Can Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0232 715 40 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Ataşehir Mahallesi 8019/16 Sk. No: 18 Çiğli – İZMİR
E-Posta : iletisim@izmircanhastanesi.com
Telefon : +90 (232) 715 40 00

Arama Terimleri: İzmir Özel Can Hastanesi iletişim bilgileri, İzmir Özel Can Hastanesi telefon no, İzmir Özel Can Hastanesi irtibat tel, İzmir Özel Can Hastanesi canlı destek, İzmir Özel Can Hastanesi müşteri temsilcisi, İzmir Özel Can Hastanesi şikayet hattı, İzmir Özel Can Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, İzmir Özel Can Hastanesi çağrı merkezi numarası, İzmir Özel Can Hastanesi iletişim numarası, İzmir Özel Can Hastanesi çağrı merkezi, İzmir Özel Can Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap