Tarım ve Orman Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tarım ve Orman Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tarım ve Orman Bakanlığı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tarım ve Orman Bakanlığı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tarım ve Orman Bakanlığı şikayet hattına erişebilirsiniz. Tarım ve Orman Bakanlığı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tarım ve Orman Bakanlığı Çağrı Merkezi Numarası

Bakanlık Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığına bağlı olarak çalışan bir kurumdur. Yurt içindeki tarım ve orman işlerinden sorumlu bakanlık olarak görevini gerçekleştirir. Kurum, kişilere tarım ve hayvancılık hakkında çeşitli bilgilendirmelerde bulunur.  Bakanlık için çağrı merkezi numarası  Alo 180 dır. Telefondan 180 numaraları tuşlanarak, hizmet alınabilir. Çağrı merkezinden, tüm soru ve sorunlar için cevaplar bulunabilir. Çağrı Merkezi aracılığı ile her türlü bilgi elde edilebilir. Tarımsal konularda bilgi almak, hayvancılık ile ilgili tüm sorular için çağrı merkezinden bilgi alınabilir. Ayrıca çeşitli konularda talep oluşturabilir ve takibe alınabilir.

Tarım ve Orman Bakanlığı çağrı merkezi numarası 0312 287 33 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tarım ve Orman Bakanlığı Müşteri Hizmetleri Numarası   

Kurumla iletişim kurmak mümkündür. Müşteri  Hizmetlerine  bağlanarak, tarımla ilgili her türlü çözüme ulaşmak mümkündür. Hayvancılık ile ilgili her türlü problem ve bildirimde bulunmak için müşteri hizmetlerine ulaşılabilir. Kurumun müşteri  hizmetlerine ulaşmak için ALO 180’i çevirmek yeterlidir. Müşteri Hizmetlerine ulaşarak, tüm sorunlara kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmak mümkündür. Ayrıca, Bakanlık, kişilere bireysel anlamda  yardımcı olabilir. Bakanlıktan  bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, başvuruda bulunabilir veya telefonla ulaşabilir. Her türlü sorun ve sorular için kurumda çeşitli iletişim kanalları mevcuttur.

Tarım ve Orman Bakanlığı müşteri hizmetleri numarası 0312 287 33 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tarım ve Orman Bakanlığı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Bakanlığına  bağlanarak kolay şekilde işlemler çözümlenir. Canlı hizmet desteği veren çağrı merkezine direkt şekilde bağlanılabilir. Direkt bağlantı hattı ile doğrudan hizmet talebi oluşturulabilir. Direkt bağlantı hattı dışında, e-devlet üzerinden de iletişim kurulabilir. Online olarak e-devlet üzerinden talep oluşturabilir. Tarım ve Orman Bakanlığı direkt bağlantı hattı için 180 no’lu numarayı tuşlamak yeterlidir.  Ayrıca e-devlet üzerinden başvuru sorgulama takibi yapılabilir. Direkt bağlantı hattı ile bir çok konuda hızlı şeklide hizmet alımı gerçekleşir.

Tarım ve Orman Bakanlığı müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 287 33 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tarım ve Orman Bakanlığı Şikayet Hattı

Her türlü sorun ve destek için kurumun şikayet hattına ulaşılabilir. Şikâyet hattına ulaşarak, olumsuz durumlarla ilgili yetkilere bilgi paylaşımı yapılabilir. Sürekli olarak aktif hizmet veren şikayet hattı, her türlü desteği sağlamaktadır Kurum, şikayet hattı için, ALO 174 numarasının tuşlanması yeterlidir. Tüm şikayet ve ihbarlar için 174 no’lu numarayı tuşlayarak bildirimde bulunmak yeterlidir.

Tarım ve Orman Bakanlığı şikayet hattı 0312 287 33 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tarım ve Orman Bakanlığı müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tarım ve Orman Bakanlığı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 287 33 60

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tarım ve Orman Bakanlığı çağrı merkezi numarasına 0312 287 33 60 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI
Adres : Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı, No: 161, 06800, Çankaya/ANKARA
Telefon : 0312 287 33 60

Arama Terimleri: Tarım ve Orman Bakanlığı iletişim bilgileri, Tarım ve Orman Bakanlığı telefon no, Tarım ve Orman Bakanlığı irtibat tel, Tarım ve Orman Bakanlığı canlı destek, Tarım ve Orman Bakanlığı müşteri temsilcisi

Yorum Yap