medifema-cagri-merkezi-numarasi

Özel Medifema Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Medifema Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Özel Medifema Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özel Medifema Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Özel Medifema Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özel Medifema Hastanesi, İzmir’in Torbalı ilçesinde kurulmuştur. 2013 yılında hasta kabulüne başlanmıştır. Toplamda 113 adet hasta yatağı, 37 adet yoğun bakım yatağı, 12 acil ünite yatağı, 8 adet erişkin 4 adet çocuk gözlem yatağı, 4 adet genel 2 adet lokal ameliyathane, 2 adet doğumhane ve 15 adet küvöz ile hastalarına hizmet vermektedir. Hastalarına 5 yıldızlı otel konforu sağlayarak, her geçen gün gelişen ve yenilikçi politikalarıyla gözde hastaneler arasında olmuştur.

Özel Medifema Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

İzmir’in en gözde hastanelerinden olup, çevre şehirlerden de oldukça rağbet gören Özel Medifema Hastanesi sağlık denince akla ilk gelen hastanelerdendir. Tam bir donanımla hizmet veren sağlık birimlerimiz ve işinde uzman doktor kadromuzla hastalıkta ve sağlıkta her zaman yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.Tüm hizmet ya da uygulamalarımızın da her daim arkasında durmaktayız. Hastanemizle ilgili ya da doğrudan hastanemizde yaşadığınız bir sorun olduğunda çağrı merkezimizde görevli personelimizle iletişime geçebilirsiniz. Gerek memnuniyetinizi sunmak ve gerekse probleminizi bildirmek adına her zaman aktif olarak sizler için çalışmaktayız. Özel Medifema Hastanesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Özel Medifema Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Sağlıklı bir hayat din, dil, ırk gözetmeksizin her bireyin hakkıdır. Sizlerin her zaman sağlığınızı koruyabilmek ya da hastalığınız nedeniyle kaybetmiş olduğunuz sağlığınızı yeniden kazandırabilmek en birincil vizyonumuz ve misyonumuzdur. Bu hizmetimiz ve birimlerimiz/ çalışanlarımız sizler için görevlerini yaparlarken yaşanan olası aksaklık, hata ya da bir sorunda da her zaman olduğu gibi yanınızdayız. Böylesi durumlar için; 0232 854 1 854 müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bütün telefon görüşmeleri kayıt altında yapıldığı gibi, hastaların bilgileri de gizli tutulmaktadır. Amacımız memnuniyetsizliğiniz çözmek üzerindedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Özel Medifema Hastanesi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Özel Medifema Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Özel Medifema Hastanesi hastalarının yaşadığı her müşkül ve problemde yanında olan bir sağlık kurumudur. Memnuniyetiniz en önemli geri dönüş ve aynı zamanda bizlerin de çalışma motivasyonumuzu besleyen yegane unsurdur. Bu bağlamda yaşanabilecek aksaklıklar adına müşteri hizmetleri hattımıza direkt bağlanmak için 0232 854 1 854 numaralı iletişim hattımızı arayabilirsiniz. Devamında hasta hakları birimine bağlanmak ve  danışmak için “5”i tuşlamanız gerekmektedir. Böylece direkt olarak sıkıntınızı anlatmak istediğiniz müşteri temsilcimize bağlanmış olursunuz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Özel Medifema Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Özel Medifema Hastanesi Şikayet Hattı

Özel Medifema Hastanesi şikayet hattı, canlarını bize emanet eden değerli hasta ve danışanlarımızın tecrübe ettikleri her türlü sorunları çözüme ulaştırmak için sizlere hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşamaz ya da sorununuzu neticeye kavuşturamazsanız, resmi sitemizden https://www.medifema.com.tr/memnuniyet-ve-sikayet  kategorisinden şikayet ya da memnuniyetinize dair tüm taleplerinizi bize bildirebilirsiniz. En kısa zamanda ilgili birimlerimiz tarafından desteğimiz ile birlikte sizlere dönüş sağlanacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Özel Medifema Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Özel Medifema Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres: Ayrancılar Mah. Kocatepe Cad. No.1 Torbalı – İzmir

Telefon Numarası: 0232 854 1 854

E Posta Adresi: info@medifema.com.tr

Özel Medifema Hastanesi’nin 7/24 aktif olarak ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla doktorlar hakkında bilgi alabilir, randevu alabilir, aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Ayrıca web sitelerinde bulunan iletişim formu aracılığıyla istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Özel Medifema Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0533 136 13 52 – 53 – 54
0232 854 1 854

Özel Medifema Hastanesi İletişim Formu

Arama Terimleri: özel medifema hastanesi iletişim bilgileri, özel medifema hastanesi telefon no, özel medifema hastanesi irtibat tel, özel medifema hastanesi canlı destek, özel medifema hastanesi müşteri temsilcisi, özel medifema hastanesi şikayet hattı, özel medifema hastanesi müşteri hizmetleri numarası, özel medifema hastanesi çağrı merkezi numarası, özel medifema hastanesi iletişim numarası, özel medifema hastanesi çağrı merkezi, özel medifema hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap