Dijital Kurye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dijital Kurye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dijital Kurye çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dijital Kurye müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Dijital Kurye şikayet hattına erişebilirsiniz. Dijital Kurye müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dijital Kurye Çağrı Merkezi Numarası

Yıllardır gelişen teknoloji ile dijital hizmetler çok büyük önem kazanmaya başlamıştır. İş yerinizden tutun evinizi alacağınız her şeye kadar teknoloji işimize yaramaktadır. Dijital kuryeler de bu noktada çok büyük bir önem arz eder. Dijital gönderi ve kurye şeklinde yasal kanıtla beraber imza yöntemleri ile imzalamanızı sağlayan dijital kurye sistemi insanlara teslimat sırasında kimlik doğrulaması gibi hizmetler sunar ve bunun yanı sıra çok güzel bir çözüm sunar.

Bu kurye sisteminin çalışma şeklinde oldukça basittir. Dijital bir kontrat oluşturduktan sonra tek yapmanız gereken dijital kuryenin müşterinize ulaşmasını beklemektir. Daha sonra müşteri kimliği doğruladığında ve dijital olarak imzaladığında veri mutabakata kadar saklanmış olacaktır. Ancak bu firmanın çağrı merkezi numarası da pek çok insan tarafından merak edilmektedir. Dilerseniz siteye girerek en altta bizimle iletişime geç kısmından form bırakıp aramayı bekleyebilirsiniz. Ya da mail hesabı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ancak yine de aramayı seçmek isterseniz ulaşmanız gereken numara 0850 822 22 22 olmaktadır.

Dijital Kurye çağrı merkezi numarası 0850 822 22 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dijital Kurye Telefon Numarası

Bu firma hakkında merak edilen pek çok bilgiye insanlar bir tık ile site üzerinden ayrıntılı bir şekilde ulaşabilmektedir ancak hizmetin işleyişi ya da kullanılabilecek alanlar için insanlar telefon numarası ihtiyacına düşerler.

Dilerseniz 0850 822 22 22 numarasını tuşlayarak kolay bir şekilde firmanın müşteri hizmetlerine bağlanarak durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda sorunlarınız ve şikayetleriniz için de bu firma müşterilere aynı numara üzerinden yardımcı olmaktadır.

Dijital Kurye telefon numarası 0850 822 22 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dijital Kurye Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu firmanın müşteri hizmetleri numarası oldukça merak edilen konular arasında yer almaktadır. Eğer sizde firma hakkında ayrıntılı bilgi almak ya da sorunlarınızı tartışabileceğiniz bir durum anında yardım almak için müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz 0850 822 22 22 numaralı müşteri hizmetleri numarasına ulaşabilir çok fazla beklemeden iptal ve iade sözleşmesi, politikalar ya da işleyiş hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aynı zamanda bireysel müşteri ya da kurumsal müşteri olmak için de bu numara üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Sadece işveren değil iş ortağı da olabilir sizde bir işe girişebilirsiniz. Kurye olmak için de ulaşabilir ve deneyebilirsiniz. Firma mail adresi üzerinden de ileti alacağından dolayı hızlı bir şekilde sorun ya da problemlerinizin çözülmesi için mail de atabilirsiniz.

Dijital Kurye müşteri hizmetleri numarası 0850 822 22 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dijital Kurye Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Her ne kadar aranan bir firmanın direkt bağlanma sistemi olsa da bu müşterilere çok yansıtılmaz. Çünkü herkes direkt bağlanma hattını kullanırsa bu kez çağrı merkezlerinde yaşanan yoğunluğun aynısı burada yaşanacaktır ve direkt bağlanma olayının bir anlamı kalmayacaktır.

Bu firma direkt bağlanma servisinden ziyade sadece bir numara üzerinden tüm Türkiye tarafından aranabilmektedir. Ancak bu insanların gözünü korkutmamalıdır çünkü firma en fazla 15 dakika bekleme süresi sunmaktadır. Dilerseniz siz de 0850 822 22 22 numarasını arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve kısa bir bekleme süresinden sonra çağrı görevlisine yönlendirilip sorunlarınızı dile getirebilirsiniz.

Sadece çağrı merkezi numarası değil diğer araçlar ile de firmaya ulaşabilmek oldukça basittir. Dilerseniz istediğiniz saatte firmanın info@dijitalkurye.com.tr mail adresine de ulaşabilir sorunlarınızı oraya yazdıktan sonra kısa bir süre içerisinde cevap almak üzere beklemeye başlayabilirsiniz.

Dijital Kurye müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 822 22 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dijital Kurye Şikayet Hattı

İnsanlar bir hizmet aldıklarında kimi zaman hoşnut olmadıklarından dolayı şikayette bulunma gereksinimi duyarlar. Bunun için de şikayet hatları çok büyük önem taşımaktadır. Bu firmanın ayrı bir numaraya sahip bir şikayet hattı bulunmamaktadır ancak bu durum da oldukça etkili ve can alıcı değildir. Çünkü Türkiye genelinde herhangi bir durumdan dolayı firma hakkında şikayette bulunmak isteyen insanlar için tek bir hat bulunmaktadır.

Şikayet ya da önerilerinizi sunabileceğiniz ve en kısa sürede bunlar için cevap alabileceğiniz numara firma tarafından 0850 822 22 22 olarak sağlanmıştır. Siz de bu numarayı arayarak kısa süre içerisinde sorununuza çözüm bulabilir ancak aramak değil yazmak isterseniz de info@dijitalkurye.com.tr mail adresinize kişisel bilgileriniz ile şikayeti bildiren bir metin gönderebilirsiniz. Aynı zamanda site üzerinde size ulaşalım özelliği de bulunduğundan numaranızı bıraktığınız takdirde hızlı bir şekilde firma tarafından aranmanız de pek tabii mümkündür.

Dijital Kurye şikayet hattı 0850 822 22 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dijital Kurye müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Dijital Kurye şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Dijital Kurye Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 822 22 22

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Dijital Kurye çağrı merkezi numarasına 0850 822 22 22 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Dijital Kurye Teknoloji Hizmetleri A.Ş.
Adres : Muallimköy Mahallesi, Deniz Cd. No:143-5, Bilişim Vadisi Gebze/KOCAELİ
E-Posta : info@dijitalkurye.com.tr
Telefon : 0850 822 22 22

Arama Terimleri: Dijital Kurye iletişim bilgileri, Dijital Kurye telefon no, Dijital Kurye irtibat tel, Dijital Kurye canlı destek, Dijital Kurye müşteri temsilcisi

One Response

  1. Gürkan özalp 8 Ocak 2024

Yorum Yap