Özel Konak Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Konak Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Konak Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Özel Konak Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özel Konak Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Özel Konak Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özel Konak Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası 

Çalışanların profesyonelliği ve güvenilirliğini prensip edinmiş İzmit’in gözde sağlık kuruluşu Özel Konak Hastanesi 2006 yılından itibaren hizmet vermeye devam ediyor. Deneyimli sağlık kadrosuyla birlikte hasta memnuniyetini en üst sırada tutmaktadır. Dünya çapında verdiği sağlık hizmetleri ve 30 kadar tıbbi birimiyle, gerek her türlü teşhis ve tedavi için yeterli donanıma sahiptir.

Sektörde kendini kanıtlamış ve pek çok önemli branşta ilklere damga vurmuş olmasıyla da farkını ortaya koymuştur. Teknik yapısı ve alt yapısının gelişmişliğiyle sorunlara geçici değil kalıcı çözümler sunmayı görev edinmiştir. Bölgenin öncü sağlık kuruluşlarından biri olarak son teknolojinin kullanılarak hastaların tedavi altına alındığı bir sisteme sahiptir. Hasta mahremiyetine gösterdiği saygı ile de hastaların takdirini ve memnuniyetini kazanmıştır.

Hasta yatak kapasitesiyle yatış verilmesi gereken hastaların ihtiyacına cevap verecek yapıdaki sağlık kuruluşunun sektörde markalaşması, çok amaçlı hizmet anlayışından kaynaklanmaktadır. Online muayene sistemiyle de artık branş doktorlarından gerekli hizmeti alabileceğiniz şekilde çalışmalarını devam ettirmektedir. Kurumun sosyal medya hesaplarına ulaşarak tıbbi bölümleri konusunda detaylı bilgi alabilmek mümkündür. İnternet üzerinden online hizmetler bölümünden randevu alabilmek oldukça kolaydır. Ayrıca e-mail adresinden de bilgi almak istediğiniz konuda hastanenin iletişim bölümüne erişim sağlayabilirsiniz. Ancak internet üzerinden randevu alma imkanı bulunmayanlar için çağrı merkezi aktif haldedir. 444 95 95 çağrı merkezi hattından randevu ve bilgi alabilirsiniz.

Özel Konak Hastanesi çağrı merkezi numarası 444 95 95 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Konak Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası  

İzmit Kocaeli bölgesinin en konforlu sağlık kuruluşlarından biri olarak bilinen özel hastanede organ bağışı konusunda da büyük bir hassasiyet söz konusudur. Tedavi için hastaneye başvuran hastalara organ bağışıyla ilgili bilgilendirici broşürler verilerek bu konuda teşvik edici bir sağlık kuruluşu olmaktadır. Bu konuda ülkemizde de duyarlılığın artışına büyük katkı sunmaktadır. Doğal yoldan bebek sahibi olamayan aileler için tüp bebek merkezi de en donanımlı şekilde tedavi uygulamaları bulunmaktadır.

Hasta bakıcısında hemşiresine kadar tüm sağlık personelinin güler yüzlü ve hasta psikolojisinden anlayan tavrıyla birlikte bütün işlemlerin süratli şekilde yapılabilmesi hastanın hızlı iyileşmesi üzerinde olumlu etki sağlamaktadır. E-randevu sistemi kısa sürede randevu alabilmek için 7/24 hizmetinizde olmakla birlikte müşteri hizmetleri numarası üzerinden hastanenin istenilen bölümünden randevu alınabilmektedir.

Özel Konak Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 444 95 95 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Konak Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Güncel tedavi yöntemleri ve donanımlı hizmetiyle yenilikleri kucaklayan hastanede check-up paketlerinden yararlanabilir ve erken tanı ve tedaviden yararlanabilirsiniz. Online muayene ile doktorunuzun her zaman yanınızda olmasını sağlayan bu gözde kurumun hizmetiyle hem hastalığınızı hem de tedavi yönteminizi tek tıkla öğrenebilme imkanınızda mevcuttur. Objektif verilerle e-muayene yöntemi kullanılarak, bilimsel verilere dayalı tedaviler uzman hekimler tarafından uygulanmaktadır. Hastaneye ulaşmak için iletişim formunu doldurabilir, bu şekilde kısa sürede cevap alabilirsiniz.

Bunun yanında direkt bağlanma için yukarıdaki çağrı merkezi numarası da hastaneye hemen ulaşmanızı sağlayacaktır. Yatar ya da ayakta tedaviyle binlerce hastayı sağlığına kavuşturan sağlık kuruluşuna adres bilgilerine internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Özel Konak Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 95 95 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Konak Hastanesi Şikayet Hattı 

Gerek sosyal sorumluluk projelerinde gerekse hizmet kalitesinde gösterdiği başarılarla, akademik ve bilimsel alanda öncülüğünü sürdüren kuruluş, sağlık alanında uluslararası bir marka haline gelmiştir. Herkes için sağlık prensibiyle yola devam ederken, sürekli gelişen bir anlayışını benimsemiştir. Hastaya zamanında müdahale ederek, hayati önem taşıyan pek çok konuda gecikme yaşanmadan daha büyük sağlık sorunlarının önüne geçen bir personel kadrosu bulunmaktadır. Hasta endeksli anlayışı benimseyen kurum, hastanın herhangi bir konudaki şikayetini ve isteğini de geri çevirmemektedir.

Çağrı merkezine ulaşarak şikayet oluşturabilir ve müşteri temsilcisiyle dilek ve istekleriniz konusunda görüşme sağlayabilirsiniz. Sosyal medya hesapları ve web sitesinden de bu konuda destek alınabilir.

Özel Konak Hastanesi şikayet hattı 444 95 95 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Özel Konak Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Özel Konak Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Özel Konak Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 95 95

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Özel Konak Hastanesi çağrı merkezi numarasına 444 95 95 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Yenişehir, Demokrasi Cd. No:44, 41100 İzmit/Kocaeli
E-Posta : info@konakhastanesi.com.tr
Telefon : 444 95 95

Arama Terimleri: Özel Konak Hastanesi iletişim bilgileri, Özel Konak Hastanesi telefon no, Özel Konak Hastanesi irtibat tel, Özel Konak Hastanesi canlı destek, Özel Konak Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap