Özel Hayat Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Özel Hayat Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Özel Hayat Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1981 yılında Bursa’da Kurulan Özel Hayat Hastanesi, sağlığınız için her ayrıntıyı düşünerek yola çıkmış en iyi hastanelerden biridir. Sağlık için yemin etmiş özel ekibi ile bir hastanın tedavisinde uygulanacak donanıma, konfora ve bilgiye sahiptir. İSO 9001 Kalite Belgesi ve Bebek Dostu Hastane unvanını alan Özel Hayat Hastanesi kaliteli hizmetini tescillemiştir.

Özel Hayat Hastanesinde, 08.00 – 18.00 saatleri arasında; Deri ve Zührevi Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin ve Sinir Hastalıkları, Biyokimya, Bakteriyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, KBB, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji, Anestezi, Radyoloji, Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Akupunktur, Kardiyoloji, Diş Hekimliği kategorilerinde hizmet verilmektedir. Ayrıca EKO, EKG, EFOR, SFT, RHİNOLİGHT, ALERJİ TESTİ, AŞI TEDAVİSİ tetkikleri ve uygulamaları yapılmaktadır. Hayat Göz Bölümünde; katarakt, glokom, vitrektomi, fotokoagülasyon, kapsülotomi gibi cerrahi muayenesi ve ameliyatı yapılmaktadır.

24 saat hizmet vermekte olan Özel Hayat Hastanesi 90 tane alanında uzman ailesi ile her türlü sağlık sorununuzda yanınızda yakınınızdadır. Özel Hayat Hastanesi kaliteli hizmetin en iyisini vermek için online randevu, çağrı merkezi ve randevu hattı ile sizler için çalışmaktadır.

Özel Hayat Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 23 64

Özel Hayat Hastanesi Randevu Hattı
0224 225 08 50

Online Randevu

Arama Terimleri: özel hayat hastanesi iletişim bilgileri, özel hayat hastanesi telefon no, özel hayat hastanesi irtibat tel, özel hayat hastanesi canlı destek, özel hayat hastanesi müşteri temsilcisi, özel hayat hastanesi şikayet hattı

Cevapla