Karaca Giyim şikayet hattı, Karaca Giyim müşteri hizmetleri numarası, Karaca Giyim çağrı merkezi numarası, Karaca Giyim iletişim numarası

Karaca Giyim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Karaca Giyim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Karaca Giyim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1917 yılında Bandırma’da kurulmuştur. Çift geyik karaca olarak tanınan firma 19479 yılında örme sanayi olarak çalışmalarına başlar ve 1961 yılında sektöründe yurtdışına ilk ihraç edilen ürünleri satışa sunar. Üzerinden dört yıl geçmesine rağmen 36 ülkeye ihracat yapma başarısını elde etmiştir.

İki defa el değişen firma günümüzdeki sahipleri olan Narin Group tarafından satın alındıktan sonra 2005 yılından itibaren atağa geçerek sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Günümüzde 100’den fazla mağazası bulunan firma yüzde yüz Türk sermayesi ile triko üretmektedir. İnsana saygını ön planda tutan firma müşterilerine önem vermektedir.

Karaca Giyim Çağrı Merkezi Numarası

Günümüzde yüzde yüz İtalyan ipliği ile moda tutkunları en yüksek kalitede ürünler sunan firma yılda ortalama 300 bin adet üretim yapabilme kapasitesine sahiptir. En yüksek kaliteyi sunarken bunu en güvenilir şekilde yapmayı hedefleyen bir firmadır. Kaliteli ürünü sunarken kusursuz hizmeti önemsemektedir. Klasikten terk etmeden yenilikleri takip eden firma bunu yaparken de insanların kendi tarzını oluşturmasına izin vererek alanında oldukça önemli bir yer edinmiştir. Özgürlükçü ve köklü yapısıyla standartlarını hep yükselten firma sektörel anlamda başarılara imza atmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Karaca Giyim müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Karaca Giyim olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Karaca Giyim ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Karaca Giyim çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Karaca Giyim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 19 17

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Karaca Giyim çağrı merkezi numarasına 444 19 17 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Internet Mağazası Müşteri Hizmetleri
Online alışverişleriniz ile ilgili tüm sorularınız için:

Telefon: 444 1917 – Dahili:1
Pazartesi-Cuma günleri arasında 09:00-18:00 saatleri içinde ulaşabilirsiniz.

İade ve Değişim Adresi:
Çift Geyik Karaca İnternet Depo
İkitelli OSB. Deposite İş Merkezi A6 Blok Kat:3 No: 304 Başakşehir/İstanbul

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Karaca Giyim iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Karaca Giyim sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Karaca Giyim iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Karaca Giyim iletişim bilgileri, Karaca Giyim telefon no, Karaca Giyim irtibat tel, Karaca Giyim canlı destek, Karaca Giyim müşteri temsilcisi, Karaca Giyim şikayet hattı, Karaca Giyim müşteri hizmetleri numarası, Karaca Giyim çağrı merkezi numarası, Karaca Giyim iletişim numarası

Yorum Yap