İzmir Ekol Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İzmir Ekol Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İzmir Ekol Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İzmir Ekol Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İzmir Ekol Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. İzmir Ekol Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İzmir Ekol Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Sağlık herkes için oldukça önemli bir konudur. Hasta olduğumuz zamanlarda kaliteli bir sağlık hizmeti almayı isteriz. Bizimle ilgilenen doktorlar, tahlillerimizin yapılmasını sağlayan laborantlar ve hastanenin genel durumu öncelikle moralimizin düzelmesini sağlamaktadır. İnsan sağlığını öncelikli olarak gözeten İzmir Ekol Hastanesi, birçok bölümleri ile İzmir ilimizde dikkat çekmektedir. Hangi tür rahatsızlığınız varsa randevu alarak muayene olabilir ve tahlillerinizi hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. SGK, TBMM, Türk Telekom, PTT gibi resmi kurumlarla anlaşmalı olmakla birlikte özel sigorta şirketleri ile de anlaşması bulunmaktadır. Ekol Sağlık Grubu olarak anılan firma 15 yıldan beri sağlık sektöründe yer almaktadır. 500’den fazla çalışanı ile de büyük bir istihdam oluşturmaktadır. Randevu almak, bilgi edinmek ve aklınızdaki soruları sormak için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

İzmir Ekol Hastanesi çağrı merkezi numarası 0232 386 55 05 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İzmir Ekol Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

İzmir Ekol Hastanesi, ISO 9001- 2008 belgesine sahip bir hastane konumundadır. Birçok poliklinik hizmetleri ile her branşta hizmet vermektedir. KBB, göz, genel cerrahi, dahiliye, ortopedi, üroloji, beyin cerrahisi, estetik ve plastik cerrahi, fizik tedavi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, psikiyatri, nöroloji, üroloji, göğüs hastalıkları, dermatoloji, beslenme diyet ve diş branşlarında hizmet vermektedir. Biyokimya, radyoloji, anestezi, acil yardım gibi tıbbi birimleri de bulunmaktadır. Check-up yaptırmak isteyenler de hastaneye başvurarak gerekli teknikleri yaptırabilir muayenelerini olabilirler. E randevu ve E sonuç için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Randevu alacak kişiler, istek ve dileklerini iletecek olanlar müşteri hizmetlerini arayarak görüşme yapabilirler.

İzmir Ekol Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0232 386 55 05 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İzmir Ekol Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İzmir Ekol Hastanesi ile direkt bağlantıya geçecek olanlar 0 232 386 55 05 numaradan ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca whatsapp hattı olan 0 232 398 02 10 numaradan hastane ile bağlantı kurabilir ve yazılı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Mail gönderecek olan kişiler info@izmirekolhastanesi.com adresi üzerinden yazılı mesajlarını gönderebilirler. İnternet sitesindeki form üzerinden de mesaj yollamanız mümkündür.

İzmir Ekol Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0232 386 55 05 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İzmir Ekol Hastanesi Şikayet Hattı

İzmir Ekol Hastanesi çalışanları, sağlık personelleri, hizmetleri ve daha farklı konularda şikayeti olanlar müşteri hizmetleriyle görüşme yaparak şikayetçi oldukları konuyu bildirebilirler. Şikayetlerini yazılı olarak gönderecek kişiler de mail adresini kullanabilirler.

İzmir Ekol Hastanesi şikayet hattı 0232 386 55 05 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İzmir Ekol Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İzmir Ekol Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İzmir Ekol Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0232 386 55 05

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İzmir Ekol Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0232 386 55 05 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Mavişehir – Çiğli Kavşağı (EKOL SAĞLIK KAMPÜSÜ İÇİ) -İZMİR

8019/16 sk. No:4 Ataşehir Mah. Çiğli /İZMİR

Çağrı Merkezi Telefonu : +90 (232) 386 55 05
Fax İrtibat Hattı : +90 (232) 386 55 83
E Posta Mail Adres Bilgisi : info@izmirekolhastanesi.com

Arama Terimleri: İzmir Ekol Hastanesi iletişim bilgileri, İzmir Ekol Hastanesi telefon no, İzmir Ekol Hastanesi irtibat tel, İzmir Ekol Hastanesi canlı destek, İzmir Ekol Hastanesi müşteri temsilcisi, İzmir Ekol Hastanesi şikayet hattı, İzmir Ekol Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, İzmir Ekol Hastanesi çağrı merkezi numarası, İzmir Ekol Hastanesi iletişim numarası, İzmir Ekol Hastanesi çağrı merkezi, İzmir Ekol Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap