Just English Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Just English Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Just English Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Just English müşteri hizmetleri direk bağlanma, Just English müşteri temsilcisi direk bağlanma, Just English müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Just English Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’ de yabancı dil eğitim hizmetlerindeki eksiklikleri tespit ederek, bu doğrultuda hizmet vermeye başlayan ve günümüzde yabancı dil eğitiminin Türkiye’ deki en önemli markası haline gelen Just English, geniş ağıyla faaliyet gösteriyor. Sürekli olarak büyüme kaydetmekte olan Just English tarafından ilk şube 2005 yılında kurulmuştur. İstanbul’ un Kadıköy ilçesinden yola çıkan Just English kuruluşu özellikle uzman ve tecrübeli eğitmenleri ile yabancı dil eğitimi alanında belirli bir kalite standardını oluşturmuştur.

Bu şekilde Türkiye’ de her yaş grubundan kişinin profesyonel yabancı dil eğitimi hizmetleri ile çok kısa zaman dilimleri içerisinde yabancı dil öğrenimini sağlayabilmeleri mümkün oluyor. Bu nedenle de günümüzde yabancı dil eğitimi noktasında günümüz Türkiye’ sinde en fazla tercih edilen markalardan birisi olarak Just English öne çıkıyor. Yabancı dil eğitimi alanında göstermiş olduğu faaliyetleri ve aynı zamanda da Türkiye geneline yayılan geniş kapsamı ağı ile ilgili olarak her türlü konuda bilgi ve destek almak için Just English müşteri hizmetleri numarası ile destek alınabiliyor.

Just English, Kadıköy’ de başlamış olduğu yolculuğu ile birlikte yabancı dil eğitim ve öğretim hizmetleri kapsamında eğitim kurumları zinciri haline gelmiştir. Bu nedenle de günümüzde yabancı dil eğitim ve öğretim hizmetleri alanında Türkiye’ nin en çok tercih edilen markalardan birisi konumunda bulunuyor. Kadıköy’ de 2005 yılında açmış olduğu ilk şubesinin ardından ikinci şubesini ise Avrupa Yakası’nda Beşiktaş ilçesinde yapılıyor.

Bu süreçten itibaren yakalamış olduğu yüksek kalite değerleri ile birlikte yabancı dil eğitimi alanında oldukça yoğun şekilde talep görüyor. İstanbul’ da 8 farklı şubesi, İzmir’ de 2, Bursa, Kocaeli ve Ankara’ da 1’er adet olacak şekilde yabancı dil eğitim hizmetleri sağlamaktadır. Bu şekilde son derece pratik bir şekilde Türkiye’ nin her yerinde kaliteli yabancı dil eğitimi alabilmek mümkün oluyor. Just English müşteri hizmetleri numarası her işlemde yardımcı oluyor.

Just English Şikayet Hattı

Türkiye genelinde her geçen gün büyüyen hizmet ağı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve ülkemizde yabancı dil eğitim standartlarını yeniden belirleyen Just English hizmetleri hakkında yaşanan sorunlar için destek alabilme imkanı bulunuyor. Türkiye’ nin her yerinden tüm öğrenciler tarafından yaşanan sorunlara ilişkin olarak Just English şikayet bildirimlerini, Just English çağrı merkezi numarası aracılığı ile gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Just English çağrı merkezi numarası aracılığı ile eğitim hizmetleri veya diğer konular ile ilgili olarak yaşanan sorunlara istinaden şikayet bildirimleri iletilebilmektedir. Yapılan şikayet başvurularında ise yetkili birimlere direkt yönlendirme ve çok kısa zaman dilimleri içerisinde olumlu geri dönüşler sağlanmaktadır.

Just English Telefon Numarası

Türkiye’ nin en büyük ve en önemli yabancı dil eğitim merkezlerinden birisi olan Just English tarafından sağlanan müşteri hizmetleri çözümlerinden hızlı ve kolay bir şekilde yararlanılabiliyor. Özellikle de günümüzde hızla gelişen teknolojinin sağlamış olduğu imkanlar ile birlikte kurulan dinamik müşteri hizmetleri altyapısına sahip olan Just English telefon numarası aracılığı ile her türlü konuda işlem gerçekleştirebilme şansı bulunuyor. Güncel olarak sunulan Just English çağrı merkezi numaraları ile tüm hizmetleri ile ilgili olarak bilgi alabilir ve teknik destek sağlanabilir.

Güncel Just English telefon numarası için 3 farklı seçenek verilmektedir. Bu çerçevede de her türlü işlem ile ilgili olarak 0216 700 10 07 telefon numarası veya 0216 336 56 41 telefon numarası ya da 0216 414 10 08 telefon numarası aranabiliyor. Bu üç numaradan birisini kolay bir şekilde arayarak, destek alınabilmesi mümkündür.

Just Eglish Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
(0216) 700 10 07
(0216) 336 56 41
(0216) 414 10 08

Just Eglish İletişim Mail Adresi
just.destek@justenglishtr.com
info@justenglishtr.com

Arama Terimleri: just english iletişim bilgileri, just english telefon no, just english irtibat tel, just english müşteri temsilcisi, just english şikayet hattı, just english müşteri hizmetleri

One Response

  1. AHMET GÜLSOY 19 Aralık 2019

Yorum Yap