fabercastell-cagri-merkezi-numarasi

Faber-Castell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Faber-Castell çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Faber-Castell müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Faber-Castell şikayet hattına erişebilirsiniz. Faber-Castell müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Faber-Castell Almanya merkezli olarak 1761 yılında kurulmuştur. Yazı ve resim yapmak için araç geçler üretip satışa sunmaktadır. Türkiye yöneticiliğini ve tedarikçiliğini Adel firması üstlenmektedir. Faber-Castell ürünlerinin çoğunluğu Malezya’da, lüks pahalı ürünleri ise Almanya’da üretilmektedir. Dünyaca ünlü olan firma, ülkemizde de adını duyurmuş durumdadır. Sektörünün lider markasıdır.

Faber-Castell’in üretip satışa sunduğu ürün kategorileri şu şekildedir; Kalemler, Boyama Ürünleri, Silgiler, Aksesuarlar, Yapıştırıcı & Düzelticiler, Uçlar, Kalemtıraşlar, Markörler, Textlinerlar, Yapışkan Notluklar, Oyun Hamurları, Defterler, Dosyalar, Sanatsal Ürünler, Teknik Çizim Ürünleri, Makaslar, Oyun & Eğitim, Yazım & İşaretleme, Sanat & Grafik, Fine Writing, Defter, Resim Defteri & Dosyalama, Çantalar & Kalem Çantaları, Teknik Çizim, Creative Studio, Proje Çantaları.

Faber- Castell Çağrı Merkezi Numarası

Kalemler küçüklükten bu yana herkesin ihtiyacı olmuştur. Anasınıfından önce bile çocuklarımız için aldığımız boya kalemleri onların güzel vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Bütün renklerin bir arada bulunduğun renk cümbüşleri ile miniklerin ne kadar sevindiğini hepimiz biliriz. Boya kalemi, pastel boya, keçeli kalem, sulu boyalar küçüklerimizin okula ısınmaya ve alışmaya çalıştığı dönemlerde severek kullandıkları ürünler arasındadır. Faber Castell kalitesi ile uzun yıllardan beri kırtasiye ürünlerini bizlere sunan bir markadır. Kurşun kalemden silgiye kadar, tükenmez kalemden resim defterine kadar aradığınız birçok ürünü bu marka içerisinde bulabilirsiniz. Sadece çocuklarımız için değil, büyüklerin de kullandığı her çeşit kalem ve yazım gereçleri bu ünlü markada bulunmaktadır. Kişilerin istek ve dilekleri için de çağrı merkezleri oluşturulmuştur. Her türlü konu hakkında çağrı merkezlerini arayabilirsiniz. Faber-Castell çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Faber- Castell Müşteri Hizmetleri Numarası

Bir Alman markası olan Faber Castell 250 yıldan beri üretmiş olduğu kırtasiye gereçlerini kişilere sunmaktadır. 10 ülkede birçok üretim tesisleri bulunmaktadır. 23 ülkede satış firması bulunan kurumsal bir markadır. Küçük büyük herkesin ihtiyacı olan kalem, silgi, yapıştırıcı, oyun hamuru, teknik çizim araç ve gereçlerini üretmektedir. Üretilen malzemelerin hammaddesi olarak ağaç kullanıldığı için; birçok sosyal sorumluluk projesinde de imzası bulunmaktadır. Her yıl milyonlarca ağacın yetiştirilmesi için de destek vermektedir. Bu denli kaliteli ürünlerle karşınızda bulunan firma kişilerin her türlü istek, dilek, öneri ve şikayetlerini de önemsemektedir. Bu konuda çağrı merkezlerini kurmuştur. 0 850 224 23 35 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir ve her konuda bilgi alabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Faber-Castell müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Faber- Castell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Faber Castell müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyenler yukarıdaki numarayı arayabilirler. Ayrıca faber-castell.com.tr adresini ziyaret ederek orada bulunan iletişim formunu doldurarak da istek ve dileklerinizi gönderebilirsiniz. Ülkemizde Adel firması markanın ürünlerini tedarik etmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Faber-Castell müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Faber- Castell Şikayet Hattı

Faber Castel ürünlerini birçok seçkin mağazada, her il ve ilçede bulunan kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden de sipariş vermeniz mümkündür. Uluslararası bir satış ağına sahip olan marka kişilerin her türlü şikayetlerini de önemsemektedir. Firmanın ürünlerinden memnun kaldıklarınız hakkında şikayet oluşturmanız mümkündür. Bu konuda sizlere müşteri hizmetleri yardım edecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Faber-Castell müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Faber-Castell şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Faber-Castell’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden Faber-Castell’e bildirebilirsiniz.

Faber-Castell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 224 23 35

Arama Terimleri: faber-castell iletişim bilgileri, faber-castell telefon no, faber-castell irtibat tel, faber-castell canlı destek, faber-castell müşteri temsilcisi, faber-castell şikayet hattı, faber-castell müşteri hizmetleri numarası, faber-castell çağrı merkezi numarası, faber-castell iletişim numarası, faber-castell çağrı merkezi, faber-castell müşteri hizmetleri direk bağlanma

8 Yorum

 1. Ayşe Fırat 26 Eylül 2017
  • Yönetici 27 Eylül 2017
 2. Fatma kaya 23 Kasım 2017
 3. İLKNUR 5 Aralık 2017
  • cagrimerkezimizyazar 5 Aralık 2017
   • İLKNUR 8 Aralık 2017
 4. nur satıcı 5 Aralık 2019
 5. Emrah 14 Ocak 2021

Yorum Yap