Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Kurtuluşun ilk adımının ardından, 52 yıl sonra, 1973 yılında, tüm Karadeniz bölgesinin yükünü alarak eğitim yolculuğuna başlayan Hacettepe Üniversitesi bünyesinde kurulan Tıp Fakültesi, beklentileri karşılayan kuzey yıldızıdır. 70’lerin imkansızlığına rağmen Tıp Fakültesi’nin kurulması ve sonraki yıllarda hastane tedavisinin başarısı bugün bile kolay kabul edilemez. Bugün baktığımızda, bunun ne kadar doğru olduğunu anlamak çok daha iyi. Tıp Fakültesi 1973 yılında “Samsun Tıp Fakültesi” adı altında kurulmuş, Hacettepe Üniversitesi’ne katılarak 1973 eğitim öğretim yılında eğitime başlamıştır. 1975 yılında On dokuz Mayıs Üniversitesi 1873 yılında kurulmuştur. Fakülte bu üniversiteye katılmış ancak 1978 yılına kadar Hacettepe Üniversitesi’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmüştür.

26 Temmuz 1976 tarihli protokolle Samsun Göğüs Hastanesi’nin Sağlık Bakanlığına bağlı bölümü fakülteye devredildi. 1978 yılında Fakülte kurulunun 78/116 kararı ile V. ve VI. yarıyıllarda tıp fakültesi öğrencilerinin eğitimi burada düzenlenmiştir. Tüm sınıfların eğitim için burada düzenlendiği 1982-1983 eğitim-öğretim yılından itibaren yarıyıl öğrencileri de Samsun’a getirilmiştir. Fakültenin tüm sınıflarının Samsun’daki toplantısında, geçici tedbirlerle ortaya çıkan fiziki imkansızlıklar ortadan kaldırılmaya çalışıldı. Yarıyıl öğrencileri, 1982-1984 yıllarında, Eğitim Fakültesi’nin bulunduğu şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunan Atakum Üniversitesi yerleşkesinde ve 1982-1985 I. ve II. öğretim yıllarında mezun olmuştur. 1976 yılında başlanan ve şehir merkezine 18 km uzaklıkta bulunan Kurupelit yerleşkesinde inşaatlarına devam ettiler.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası 0362 312 19 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Sağlık Bakanlığına bağlı Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nin Merkez Fakültesi’ne devredilen bölümünde tamamlanan kışlada çalışmalarına devam etmiş, engelliler bölümü Mayıs 1985’te tamamlanmış ve nihayet İstanbul’a taşınmıştır. Mayıs 1986’da Kurupelit yerleşkesinde kendi binalarını açmıştır. Ardından hastanenin bekleyen tüm ek binaları tamamlanmış ve yeni bölümler sağlık hizmeti vermeye başlamıştır.

Şehrin hastalarına daha yakın olabilmek için 23 Şubat 2005’te şehrin polikliniği açıldı. Aynı yıl şehir merkezinde diyaliz ünitesi faaliyete geçti. 2009 yılında şehrin polikliniği ile şehrin diyaliz bölümü tek çatı altında birleşerek şehrin diyaliz bölümü binasında Tıp Merkezi adı altında faaliyete başlamıştır. Üniversitenin sağlık uygulama ve araştırma merkezi, üç bine yakın çalışanı ile bölgenin iş hayatına ciddi anlamda canlılık getirdi ve bölge insanına hizmet etti. Ulusal standartları aşan sağlık hizmetleri sağlamak için reformlar devam etmektedir.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0362 312 19 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastanenin, araştıran, öğrenen, analiz eden, yenilik yapan, girişimci ve değerlere sahip insanlar yetiştirmek; bilimsel araştırmaların kalitesini ve yenilikçiliğini arttırmak; Paydaşlara yüksek düzeyde hizmet sunmak. Bilimsel ve teknolojik yeniliklerin, eğitim kalitesinin ve ilgi gruplarının hizmetten memnuniyetinin üst düzeyde olduğu kıskanılacak bir üniversite olmak.

Hastane ile ilgili randevu, şikayet, dilek ve taleplerinizi 0 362 312 19 19 telefon numarasını arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bu numara merkez santralin numarasıdır. Hastane Randevu numarası ise 0 (362) 312 19 55 olmaktadır. Güler yüzlü ve anlayışlı personeller ile mutlu hastalar hedeflenmektedir.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0362 312 19 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Şikayet Hattı

On dokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’nde (Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi) “Online Randevu Sistemi”nde üniversite çalışanları ve yakınlarına öncelik verilmesi için gerekli çalışmalar tamamlanmış ve sistem uygulamaya alınmıştır. Https://hastane.omu.edu.tr adresindeki online randevu sistemini kullanarak, sadece çalışan ve yakınlarının kullanabileceği her bölüm için belirlenen kabul kontenjanlarından yararlanırsınız.

Hastanenin müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra sıra beklemeden kibar, güler yüzlü ve anlayışlı müşteri hizmetleri temsilcileriyle tanışmak mümkündür. Müşteri ilişkilerini ve hasta mutluluğunu çok önemli gören hastane bu konuda kendini sürekli geliştirmektedir. Hastanenin temel amacı, herhangi bir şikayet durumunda hasta ve yakınlarının mağdur veya mutsuz olmamasını sağlamaktır.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı 0362 312 19 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0362 312 19 19

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0362 312 19 19 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : OMÜ Kurupelit Kampüsü Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi 55200 Atakum, Samsun TÜRKİYE
Telefon : 0362 312 19 19

Arama Terimleri: Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi iletişim bilgileri, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi telefon no, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi irtibat tel, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi canlı destek, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap