Marshall Boya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Marshall Boya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Marshall Boya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Marshall Boya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Küresel çapta dünyanın en büyük boya ve kaplamalar şirketinden biri olarak AkzoNobel bünyesinde hizmet vermektedir. 1954 yılından itibaren ülkemizde faaliyetlerinin sürdüren ve müşterilerine en iyi şekilde ürünlerini sunan firma küresel çapta edindiği teknolojiyi başarılı bir şekilde ürünlerine uygulamıştır.

Yılların verdiği tecrübe ile oluşturulan bütün renkleri kullanıcı kitlesine sunarken boya sektörünün öncü firmaları arasında kendine yer edinmiştir. Tüm renk hizmetleri ile hayata renk katan ve kaliteli aynı zamanda da çevre dostu ürünleri ile mümkün olduğunca müşterilerine en iyi şekilde hitap eden markanın sahibi olan şirket dünya üzerinde ilk 5 yüz şirket arasında bulunmaktadır.

Marshall Boya Çağrı Merkezi Numarası

Boya ve vernik alanında birçok ürünü ile piyasada adından sıklıkla söz ettiren aynı zamanda da kalitesinden taviz vermeden boya sektöründe en iyi ürünleri ile piyasada varlığını sürdüren firma yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İç cephe boya konusunda başarılı olduğu kadar dış cephe boyası konusunda da kaliteli ürünler ile tanınmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Marshall Boya müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Marshall Boya olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Marshall Boya ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Marshall Boya çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Marshall Boya Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 88 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Marshall Boya çağrı merkezi numarasına 444 88 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı : Marshall Boya ve Vernik San. A.Ş.

Adres İletişim ve İrtibat : Dilovası Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım Tuna Caddesi No:1 41455 Kocaeli Türkiye

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Marshall Boya iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Marshall Boya sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Marshall Boya iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Marshall Boya iletişim bilgileri, Marshall Boya telefon no, Marshall Boya irtibat tel, Marshall Boya canlı destek, Marshall Boya müşteri temsilcisi, Marshall Boya şikayet hattı, Marshall Boya müşteri hizmetleri numarası, Marshall Boya çağrı merkezi numarası, Marshall Boya iletişim numarası, Marshall Boya çağrı merkezi

4 Yorum

  1. ŞERİFE ŞAŞMAZ 12 Ağustos 2021
  2. Merve 19 Ekim 2021
  3. berna 19 Nisan 2022
  4. sevgi şaraplı 14 Eylül 2022

Yorum Yap