Coca Cola Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Coca Cola Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Coca Cola Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Amerika Birleşik Devlet’inde 1886’da kurulan Gorgia Eyaleti’nde Atlanta şehrinde The Coca Cola Company, Karamelize edilmiş şeker ile tatlandırılmış olan gizli tarifini kimsenin bilmediği karışım ile sofralarınızın baş tacı yaptığı içecektir Coca Cola. Dünyada en çok içilen içecek olan Coca Cola dünyanın en pahalı markası seçilmiştir.

Coca Cola ismini kola fındığı, kafein ve koka yapraklarından esinlenerek birleştirilmiş halinden almaktadır. 300′ yakın ülkede lisanslı Coca Cola ürünlerinin konsantresi üzerinden sulandırılıp şişeleme üretimi yapılmaktadır. Coca Cola büyük restorant ve gıda hizmeti veren dağıtıcılara konsantresini satmaktadır. Coca Cola için Türkiye en stratejik konumda olduğundan dolayı en önemli ülkeler arasındadır ve Orta Asya’da Coca Cola Türkiye’ye katılmıştır.

Coca Cola’nın; Cola Zero, Cola Light, Nestea, Burn, Fanta, Powerade, Cappy, Sprite ve Fuse Tea çeşitli markaları vardır. Her yiyeceğe ve yemeğe yakışan, yaz kış içilebilen Coca Cola ve ürünleri hayatımızdan çıkmamak üzere var olmaya devam edecektir. Coca Cola Çağrı merkezi ile şikayet ve sorularınızı çözümlemek üzere hizmet vermektedir.

Coca Cola Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
4443040

Coca Cola müşteri hizmetlerine internet ortamında ulaşma isterseniz, aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Coca Cola İletişim Formu

Arama Terimleri: coca cola iletişim bilgileri, coca cola telefon no, coca cola irtibat tel, coca cola canlı destek, coca cola müşteri temsilcisi, coca cola şikayet hattı, coca cola müşteri hizmetleri

34 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla