cocacola-cagri-merkezi-numarasi

Coca Cola Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Coca Cola çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Coca Cola müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Coca Cola şikayet hattına erişebilirsiniz. Coca Cola müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devlet’inde 1886’da kurulan Gorgia Eyaleti’nde Atlanta şehrinde The Coca Cola Company, Karamelize edilmiş şeker ile tatlandırılmış olan gizli tarifini kimsenin bilmediği karışım ile sofralarınızın baş tacı yaptığı içecektir Coca Cola. Dünyada en çok içilen içecek olan Coca Cola dünyanın en pahalı markası seçilmiştir.

Coca Cola ismini kola fındığı, kafein ve koka yapraklarından esinlenerek birleştirilmiş halinden almaktadır. 300′ yakın ülkede lisanslı Coca Cola ürünlerinin konsantresi üzerinden sulandırılıp şişeleme üretimi yapılmaktadır. Coca Cola büyük restorant ve gıda hizmeti veren dağıtıcılara konsantresini satmaktadır. Coca Cola için Türkiye en stratejik konumda olduğundan dolayı en önemli ülkeler arasındadır ve Orta Asya’da Coca Cola Türkiye’ye katılmıştır.

Coca Cola Çağrı Merkezi Numarası

Coca Cola’nın; Cola Zero, Cola Light, Nestea, Burn, Fanta, Powerade, Cappy, Sprite ve Fuse Tea çeşitli markaları vardır. Her yiyeceğe ve yemeğe yakışan, yaz kış içilebilen Coca Cola ve ürünleri hayatımızdan çıkmamak üzere var olmaya devam edecektir. Coca Cola Çağrı merkezi numarası ile şikayet ve sorularınızı çözümlemek üzere hizmet vermektedir.

İçecekleri içindeki şekerin azaltılmasından yeni ve yenilikçi ürünlerin pazara sunulmasına kadar gerçekleştirdikleri birçok çalışmayla ürün portföylerini sürekli olarak geliştirmekte ve yenileyerek zenginleştirerek çalışmalarına devam etmektedirler. Aynı zamanda kullanılan suyu doğaya geri kazandırarak ve ambalajların geri dönüşümünü destekleyerek çevre üzerindeki etkisini azaltmayı amaçlayan firma bu şekilde büyük beğeni toplamaktadır. Şişeleyici ortakları ile birlikte yedi yüz binden fazla insana istihdam sağlayan ve bu durumla ülkelerin ekonomisine büyük oranda katkı sağlayan firma günden güne büyümesine devam etmektedir.

Coca Cola Müşteri Hizmetleri Numarası

Cocacola bin sekiz yüz seksen altı yılından günümüze ulaşan serüveninde kalitesinden ödün vermeden aynı zamanda da teknolojik gelişmeleri devam ederek büyümesine devam etmektedir. Dünyanın birçok ülkesinde geniş dağıtım ağıyla birlikte milyarlara hitap eden geniş kitlesiyle yaşanabilecek sorunları minimuma indirmek adına Coca Cola müşteri hizmetleri numarası üzerinden sürekli dönütler alarak kendini geliştirmeye ve müşterilerine en iyi şekilde sunum yapmaya çalışmaktadır.

Coca Cola müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçerek bilgi alabileceğiniz gibi herhangi bir sorununuz hakkında çözüm talebinizde de bulunabilirsiniz. Müşterilerine önem veren firma ile ilgili görüşleriniz paylaşabilirsiniz.

Coca Cola Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Coca colaya ait 444’lü bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu iletişim kanalı üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Bu seçeneğin dışında farklı iletişim kanalları da mevcuttur. Bir çok sosyal sorumluluk projelerinde yer alan firma her kesimden insanın beğenisini toplamıştır. Merak ettikleriniz ile ilgili sitesi de bulunan ve müşterilerine dönüt verirken şeffaf davranmaya özen gösteren firma ile ilgili düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Coca Cola müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Coca Cola Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Coca Cola müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Coca Cola şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Coca Cola Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 30 40

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Coca Cola çağrı merkezi numarasına 444 30 40 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Coca Cola müşteri hizmetlerine internet ortamında ulaşma isterseniz, aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bu formu kullanarak görüş öneri ve isteklerinizi iletebileceğiniz gibi şikayet etmek istediğiniz durumları da paylaşabilirsiniz.

Coca Cola İletişim Formu

Arama Terimleri: coca cola iletişim bilgileri, coca cola telefon no, coca cola irtibat tel, coca cola canlı destek, coca cola müşteri temsilcisi, coca cola şikayet hattı, coca cola müşteri hizmetleri, coca cola çağrı merkezi numarası, coca cola müşteri hizmetleri numarası, coca cola şikayet telefonu

44 Yorum

 1. Ömer 29 Aralık 2017
 2. Aykut 10 Ocak 2018
 3. yakup bulut 13 Ocak 2018
 4. YASİN YENİHAN 21 Ocak 2018
 5. TAHİR 23 Ocak 2018
 6. ALİ ÖKSÜZ 25 Ocak 2018
 7. Yaman Yaman 13 Şubat 2018
  • Yönetici 13 Şubat 2018
   • seyfullah 21 Haziran 2018
    • Yönetici 21 Haziran 2018
 8. Salih 12 Mart 2018
 9. adnan cerıt 29 Nisan 2018
 10. Ahmet 5 Mayıs 2018
 11. Özgül 3 Haziran 2018
 12. Alaattin Doğan 8 Haziran 2018
 13. Şaban sercan 10 Haziran 2018
 14. pembe 27 Haziran 2018
 15. mehmet eser 20 Eylül 2018
 16. ibrahim küçük 29 Mayıs 2019

Yorum Yap