Okan Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Okan Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Okan Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Okan Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Okan Üniversitesi Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Okan Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Okan Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Sağlık tüm insanlar için son derece önem arz eden bir olgudur. Ülkemiz sağlık sektöründe gerek teknolojik olarak gerek uzman hekimleri ile en ileri düzeyde olan ülkelerin başında gelir. Nitekim 2016 yılında kurulan Okan Üniversitesi Hastanesi de alanında en iyi hastanelerin başında geliyor. Sadece İstanbul kentinde yaşayanlara değil tüm Türkiye hatta tüm dünya genelinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Üniversite hastanesi olmasının da getirdiği avantajları olan kurumun çağrı merkezi numarası 444 9 863 olup, hastane ile yedi gün yirmi dört saat iletişime geçilebilir.

Okan Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası 444 98 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 Okan Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Bünyesinde bir de güzellik merkezi olan hastanenin tanı bölümleri son sistem teknoloji ile hatasız bir biçimde hizmet verir. Tıbbi bölümü ise son derece kapsamlı olup, acil servisten yoğun bakıma kadar tüm bölümler eksiksiz bir biçimde hizmet verir. Nitekim hastaneden randevu almak, uzman doktorlar ile ilgili bilgi sahibi olmak ya da diğer herhangi bir konuda danışmak için aranabilecek olan numara da 444 9 863dür. Müşteri hizmetleri yetkilileri sizi en doğru biçimde yönlendirirler.

Okan Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 444 98 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Okan Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu hastanenin sağlık biriminde olan doktorunuz ile görüşmek isterseniz ve numarasını bilmiyor iseniz o zaman yukarıda yer alan numarayı arayarak doktorunuzun telefon numarasını öğrenerek kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.  Ya da hastane ile herhangi bir ticari ilişkiye girmek isterseniz veya orada çalışan herhangi bir kişi ile görüşmek isterseniz de yine üstte bulunan numaradan bilgi almanız mümkündür. İnsan Kaynakları birimi iş başvuruları için de üstte yer alan numarayı aradığınızda size yardımcı olunacaktır.

Okan Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 98 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Okan Üniversitesi Hastanesi Şikayet Hattı 

Çok olası olmamakla birlikte hastanede herhangi bir sorun yaşadıysanız bu sorun doktorunuz ya da verilen ilaç veya bir başka nedenden ötürü olabilir, o zaman izlemeniz gereken adım yine aynı biçimdedir.  444 9 863 numarası arandıktan sonra karşınıza çıkan operatöre şikayetinizi açık ve net bir biçimde ilettiğiniz zaman sorunun çözümü için hastane ilgili birimleri en kısa zamanda gereğini net bir biçimde yaparak sorununuzu kalıcı olarak giderir.

Okan Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı 444 98 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Okan Üniversitesi Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Okan Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Okan Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 98 63

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Okan Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarasına 444 98 63 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : İçmeler Mah., Aydınlı Yolu Cd. No:2, Tuzla/İstanbul
E-Posta Mail Adresi : info@okanhastanesi.com.tr
Telefon Numarası : 444 98 63

Arama Terimleri: Okan Üniversitesi Hastanesi iletişim bilgileri, Okan Üniversitesi Hastanesi telefon no, Okan Üniversitesi Hastanesi irtibat tel, Okan Üniversitesi Hastanesi canlı destek, Okan Üniversitesi Hastanesi müşteri temsilcisi, Okan Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı, Okan Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Okan Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası, Okan Üniversitesi Hastanesi iletişim numarası, Okan Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi, Okan Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap